Dezynfekcja Zabrze

Likwidacja szkodników, które zadomowiły się w domu lub innym pomieszczeniu, nie należy do prostych czynności. Bez odpowiednich kwalifikacji nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniej metody, która przyniesie pożądane efekty. Zaoszczędź sporą ...
Dezynsekcja, Dezynfekcja i Deratyzacja Stop-Insekt Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 237
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa ozonowania przyniosła oczekiwany efekt. Panowie do pracy podeszli odpowiedzialnie, od razu po oględzinach wiedzieli, co robić i jak to robić. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów ich pracy i będziemy polecać tych wykonawców również innym. Telefon oczywiście zachowujemy."
Osiedle Kopernika, Zabrze
Zakres usług
Zakład Usług DDD Silesia-Pest Rafał Szram
4.8
Liczba opinii: 179
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja pomieszczeń przyniosła oczekiwany efekt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści w mieszkaniu. Profesjonalizm widać było już podczas rozmowy telefonicznej. Panowie doskonale poradzili sobie z wyzwaniem, do tego mieli bardzo konkurencyjne ceny. Polecamy gorąco!!!"
Grzybowice
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Jak ozonowanie pomieszczeń, to tylko w wykonaniu tego zakładu DDD. Panowie do pracy odeszli odpowiednio przygotowani, warto również dodać, że ceny mieli przystępne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu i pewnie jeszcze nieraz będziemy się z nimi kontaktować. Polecamy gorąco, a telefon zapisujemy na przyszłość."
Helenka
Usługi DDD Deratyzator Marek Mazur
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły
Od dłuższego czasu szukasz rzetelnej firmy, która zwalczy drobnoustroje, gryzonie lub insekty? Jeszcze dzisiaj zgłoś się do cieszących się uznaniem specjalistów z najlepszego lokalnego zakładu usług DDD. Jesteśmy pewni, że dzięki wysokim kwalifikacjom pracujących ...
Zakład DDD Aqua-Tox Grzegorz Wisełka
4.8
Liczba opinii: 136
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Jesteśmy dostępni 24/7
Problem ze szkodnikami? Postaw na tę firmę specjalizującą się w usługach z zakresu deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji. Fachowcy kompleksowo wytropią, zlikwidują i usuną wszelkie insekty, gryzonie i drobnoustroje w Twoim otoczeniu. Potrzebujesz pomocy ...
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Jeśli masz już dość uporczywych insektów lub gryzoni, jak najszybciej przekaż zgłoszenie doświadczonym ekspertom z zakładu DDD. Podczas wieloletniej praktyki w zawodzie specjaliści nie spotkali się z zadaniami, które mogłyby przerosnąć ich ...
Zwalczanie szkodników to zadanie dla profesjonalistów. Lepiej nie podejmować się go na własną rękę, gdyż takie działania mogą być nie tylko nieskuteczne, ale przede wszystkim niebezpieczne. Jeśli chcesz mieć 100% pewności, że usługi takie jak ...
Płatność kartą
Potrzebna Ci skuteczna dezynfekcja mieszkania na już? A może masz dość kolejnego nawrotu grzyba na ścianie lub poszukujesz kogoś, kto fachowo wykona usługę dezodoryzacji? Postaw na fachowca, który będzie wiedzieć, jaką metodę należy wybrać w konkretnym przypadku. ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ten fachowiec okazał się osobą sympatyczną i bezproblemową, do tego niezwykle elastyczną. Usługa odkażania w jego wykonaniu przebiegła perfekcyjnie i bardzo szybko, zwłaszcza że praca była pilna i nie mogła czekać. Polecam za fachowość, dyspozycyjność, krótki czas oczekiwania i bardzo atrakcyjne ceny. "
Makoszowy
Serwis będzie dostępny od dnia 18.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi DDD Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 162
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Szerokie doświadczenie, bogata wiedza, ogromne umiejętności, usługa dezynfekcji wykonana na medal. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za usługę była do przeżycia. Polecamy każdemu, komu potrzebne są pilne usługi."
Kończyce
Usługi DDD Overland Joanna Karkoszka
4.9
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
Ta firma jest niekwestionowanym specjalistą w zakresie zabezpieczania różnego rodzaju obiektów przed szkodnikami oraz zwalczania szkodników, przede wszystkim tam, gdzie stanowią szczególne zagrożenie. Oferuje usługi takie jak dezynfekcja, dezynsekcja ...
Wybrane zlecenia

Zabrze, Ofiar Katynia

2021-02-05 Potrzebuję odkazić dom!
Niestety kilka dni temu zmarła bliska mi osoba. Otrzymałam w spadku dom, który należy posprzątać po zmarłej osobie. Licz bardzo na pomoc Waszej firmy. Zależy mi na czasie, ponieważ chciałabym się tam wprowadzić na dniach. Posiadacie jakiś wolny termin w przeciagu tygodnia?

Biskupice, Drzymały

2021-01-21 Jaki koszt zamgławiania lokalu?
Witam, jakiś czas temu zalałam sąsiada lokal. Ze względu, że akura byłam bez pieniędzy, wykonał remont na swój koszt. Chce mu się zrewanżówać i odkazić cały lokal. Niedługo zaczyna urlop wypoczynkowy i ma wolne kilka dni by udostępnić lokal. Czy to prwada, że zamgławianie jest najlepsze? Jaki jest koszt takiej usługi?

Zabrze, Mickiewicza

2021-01-02 Odgrzybianie ścian biura
Posiadam biuro w starej kamienicy. W ścianach jest dużo wilgoci i wyczuwalna jest pleśń. Z obawy o zdrowie swoje i pracowników chciałbym odgrzybić ściany. Biuro ma około 60 m2. Po ilu godzinach od takiej usługi można wrócić do biura by nie zatruć się oparami chemikaliów? Czy odpowiada Państwu termin na przyszły poniedziałek?

Sikorskiego, Zabrze

2020-11-27 Środki o działaniu bakteriobójczym w domu.
Po wybiciu kanalizacji w moim domu unosi się zapach, który jest wręcz nie do wytrzymania. Potrzebuję pilnie kogoś, kto mógłby zająć się dezynfekcją wszystkich pomieszczeń. Czy mogą mi Państwo polecić jakiś serwis? Czy taka usługa jest droga? Ile zajmuje takie odkażania pomieszczenia?

Zabrze, Biskupice, Kossaka

2020-11-14 Jaki czas dezodoryzacji w bloku?
Dzień dobry, jako spółdzielnia mieszkaniowa prosimy o pomoc w usunięciu nieprzyjemnego zapachu w trzech klatkach schodowych w bloku 10 piętrowym. Pomimo wynajęcia firmy sprzątającej, przykry zapach pozostał. Czy macie wolne terminy?

Zabrze, Chopina, Mikulczyce

2020-08-09 Okażanie pomieszczeń
Po wylaniu szamba chcielibyśmy zdezynfekowć nasz dom. Dom znajduje się w małej wsi w samym środku lasu. Nie powinno być problemu z dojazdem do nas. Czy mielibyście wolny termin na najbliższy czwartek? Akurat mam dzień wolny i mogłabym Was pokierować z dojazdem. Dom ma około 100 m2.

Maciejów, Zabrze

2020-08-02 Osuszanie ścian w gospodarstwie
Dzień dobry, pozbyłem się trzody chlewnej. Po uprzątnięciu gnoju, ukazała się moim oczom ogromna wilgoć na ścianach. Chciałbym przekształcić ten budynek jako garaż na samochody, ale w tym celu potrzebuje osuszenia ścian. Czy podejmą się Państwo takiego zlecenia? Dojazd do gospodrstwa jest łatwy, a pomieszczenie czyste.

Zabrze, Rokitnica, Pomorska

2020-07-15 Jaki koszt odkażenia pomieszczeń?
Posiadam mały sklep z dwoma pomieszczeniami na parterze. Poszukuję firmy, która zajmie się ich odkażeniem. Jaki jest koszt oraz czas realizacji? Czy będę mogła odrazu korzystać ze sklepu?

Dzielnice Zabrza, w których możesz zamówić usługę dezynfekcję

 1. Helenka
 2. Grzybowice
 3. Rokitnica
 4. Mikulczyce
 5. os. Młodego Górnika
 6. Biskupice
 7. Północ
 8. os. T. Kotarbińskiego
 9. Centrum Północ
 10. Centrum Południe
 11. Makoszowy
 12. Zandka
 13. Maciejów
 14. Kończyce
 15. os. Mikołaja Kopernika
 16. Guido
 17. Południe
 18. Pawłów
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502