Naprawa i Serwis AGD Zabrze

F.H.U. Domowy Serwis Agd Damian Skrobocz
4.6
Liczba opinii: 55
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
04.03.2021 Rokitnica
"Naprawą płyty indukcyjnej zajmowali się dla mnie ci specjaliści, którzy jeszcze tego samego dnia pojawili się w mieszkaniu i od razu przystąpili do pracy. Szybko zdiagnozowali przyczynę awarii, która okazała się błaha, następnie zaproponowali najlepsze rozwiązanie, które nie uszczupliło w znaczący sposób mojego portfela. Polecam serdecznie, a kontakt do panów oczywiście pozostawiam."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Serwis Sprzętu AGD Piotr Piłat
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
04.03.2021 Osiedle Młodego Górnika, Zabrze
"Mogę z czystym sumieniem polecić ten serwis sprzętu kuchennego, między innymi za szybką diagnozę i błyskawiczną naprawę, która przebiegła w miłej atmosferze. Usługa była pilna, a panowie stanęli na wysokości zadania i w ciągu kilku godzin rozwiązali problem."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Piecyk Jan Żechałko
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły

Piecyk Jan Żechałko

Naprawa i Serwis AGD Zabrze
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
26.03.2021 Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego, Zabrze
"Ci panowie to bez wątpienia specjaliści z górnej półki, jakich ciężko teraz znaleźć. Naprawa pralki nie była dla nich żadnym wyzwaniem, wszystko przebiegło szybko i sprawnie, a do tego panowie okazali się normalnymi ludźmi, z którymi mogłem porozmawiać na każdy temat. Zaznaczam również, że pracę wykonują w domu u klienta, co jest ogromnym plusem. Trzymam kciuki za trwałość rozwiązania, a panów poleciłem już znajomym."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Jaki jest koszt naprawy sprzętu AGD marki Bosch?

2021-02-28 Zabrze, Kasprowicza
Dzień dobry. Mam niesprawne urządzenie marki Bosch w łazience. Strasznie spod niego cieknie. Można powiedzieć, że woda to praktycznie się leje. Proszę o natychmiastową interwencję!

Ile kosztuje naprawa urządzeń AGD marki Gorencje?

2021-01-04 Zabrze, os. Kotarbińskiego
Posiadam obecnie dwa nie do końca sprawne sprzęty marki Gorenje w mojej kuchni. Bardzo mi to utrudnia codzienne życie, bo znacznie wydłuża czas przyrządzania posiłków dla rodziny. Proszę o pomoc.

Serwis sprzętu AGD marki Beko w pobliżu

2020-12-27 Mikulczyce, Mickiewicza
Potrzebuję błyskawicznego i skutecznego rozwiązania mojego problemu z niesprawną pralką. Cieknie spod niej od wczoraj, a ja nie umiem znaleźć źródła samodzielnie. Niezbędna jest pomoc profesjonalisty!

Potrzebuję serwisu gwarancyjnego sprzętu Candy

2020-12-11 Kopalniana
Witam. Mam niesprawną lodówkę. Są z nią dwa problemy. Pierwszym z nich jest zbyt wysoka temperatura panująca w środku. Mimo ustawień na panelu, temperatura jest dużo wyższa, bo jedzenie szybciej się psuje. Drugi kłopot to niewytwarzająca oraz niewydająca lodu kostkarka. Proszę o pomoc kogoś doświadczonego.

Serwis sprzętu AGD marki Beko

2020-11-22 Zabrze, Sikorskiego
Pilnie potrzebna jest mi pomoc doświadczonego w naprawach fachowca, który może rzucić okiem na moje nie w pełni sprawne urządzenie w kuchni marki Beko. Proszę także o podanie orientacyjnych kosztów wraz z diagnozą oraz dojazdem do mojego domu. Zależy mi na czasie.

Jaki jest koszt naprawy pogwarancyjnej sprzętu Candy?

2020-10-06 Zabrze, Krakowska, Rokitnica
Dzień dobry. Mam bardzo uciążliwy problem z moim dziesięcioletnim urządzeniem. Co prawda chodzi, ale podczas wirowania hałasuje tak strasznie, że nie da się normalnie funkcjonować. W dodatku urządza "wędrówki" po całej łazience. To chyba może być kłopot z amortyzatorami. Jesteście w stanie coś zaradzić?

Naprawa pogwarancyjna Samsung w okolicy

2020-08-18 Zabrze, Kończyce
Witam serdecznie. Mam dość starą suszarkę do ubrań. Ostatnio źle się sprawuje. Ciuchy i ręczniki po zakończeniu programu nadal są mokre, że aż z nich kapie. To chyba problem z odwirowywaniem. Proszę o pomoc.

Jaki jest czas naprawy sprzętu domowego?

2020-07-06 Zabrze, Szczecińska, Grzybowice
Witam. Posiadam robot sprzątający dość znanej i dobrej marki. Niestety, ale od kilku dni niezbyt dobrze wypełnia swoją pracę. Wydaje mi się, że coraz słabiej wciąga brud. Proszę o doświadczony serwis, który zaradzi coś na tę usterkę.

Dzielnice Zabrza, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Helenka
 2. Grzybowice
 3. Rokitnica
 4. Mikulczyce
 5. os. Młodego Górnika
 6. Biskupice
 7. Północ
 8. os. T. Kotarbińskiego
 9. Centrum Północ
 10. Centrum Południe
 11. Makoszowy
 12. Zandka
 13. Maciejów
 14. Kończyce
 15. os. Mikołaja Kopernika
 16. Guido
 17. Południe
 18. Pawłów

Usługi naprawcze dotyczące takich marek sprzętów AGD jak: Indesit, Whirlpool, Samsung, Candy, Amica, Bosch i wielu innych, muszą zawsze znajdować się na jak najwyższym poziomie. Tylko takie podejście, jest w stanie zapewnić przedłużenie żywotności i właściwe funkcjonowanie urządzenia. Dlatego, naprawa pralek, naprawa zmywarek oraz pozostałych sprzętów AGD, wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i dokładnością. Właśnie taki standard świadczonych usług, reprezentują specjaliści polecani przez nasz serwis - Naprawek.pl. Każdego dnia przekonują się o tym setki klientów, których zgłoszenia trafiają w ręce wykwalifikowanych serwisantów z ich najbliższej lokalizacji. Naprawa lodówek, podobnie zresztą jak naprawa kuchenek oraz innego sprzętu AGD, jest już w Twoim zasięgu, niezależnie od dzielnicy Zabrza, w której mieszkasz.

Helenka, Północ, Guido – oraz każda inna lokalizacja w Zabrzu, jest w zasięgu współpracujących z nami specjalistów. To dzięki nim naprawa płyt indukcyjnych oraz całej gamy sprzętów z rodziny dużego AGD, nie będzie dla Ciebie problemem. Indywidualnie ustalisz cenętermin wykonania usługi, a opinie o poszczególnych serwisach, widoczne na naszej stronie internetowej pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji. Zabrze to miasto, w którym przede wszystkim można odczuć górnicze tradycje tego rejonu. Wystarczy odwiedzić zabytkową kopalnię Guido, by dzięki obecności na głębokości 320 m pod powierzchnią ziemi, móc sobie spróbować wyobrazić pracę górników. Od niedawna też, na poziomie 355 metrów, jest możliwe odbycie całodniowej szychty z całym ekwipunkiem oraz konkretnym zadaniem do wykonania. Do uczestnictwa w takiej atrakcji i doświadczenia na sobie choćby małego procenta górniczego trudu, chętnych nie brakuje, dlatego ruch turystyczny w tym miejscu systematycznie wzrasta. Można by pomyśleć, że Zabrze to tylko podziemia i ciężki przemysł, niekoniecznie. Mało kto wie, że właśnie tym mieście znajduje się największy na Górnym Śląsku ogród botaniczny z oszałamiającą ilością 4500 okazów drzew, krzewów oraz przebogatą kolekcją roślin z każdej strefy klimatycznej.

To jedynie niektóre z atrakcji, jakich można doświadczyć w tym mieście. Jest ono z pewnością warte uwagi, podobnie jak warty Twojej uwagi jest Naprawek.pl. Skontaktuj się dzięki nam z doświadczonymi fachowcami, którzy wyposażeni w odpowiednie części AGD, postawią na nogi Twój sprzęt i sprawią, że sklep AGD będzie odwiedzany przez Ciebie nieco rzadziej. Serwis ekspresów do kawy oraz naprawa odkurzaczy to nie są co prawda domeny współpracujących z nami techników, ale duże sprzęty AGD, dzięki ich zaangażowaniu, na pewno zostaną naprawione.

732 080 502