Dezynsekcja Zabrze

Insektów w domu czy w ogrodzie należy jak najszybciej się pozbyć. W tym celu najlepiej zgłosić się do polecanego i cieszącego się dobrymi opiniami partnera strony Naprawek.pl. Znajdziesz tutaj wyróżnione i uczciwe zakłady dezynsekcji, które dołożą wszelkich starań, by fachowo i szybko rozwiązać każdy problem z owadami. Usługi dezynsekcyjne oferują mieszkańcom Zabrza - kompleksowo i tanio.

Zakres usług
Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 124
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynsekcja została wykonana ekspresowo, profesjonalnie i bez żadnych zastrzeżeń. Do tego panowie okazali się godnymi polecenia specjalistami, którzy do zadania podeszli niezwykle odpowiedzialnie i sumiennie. Jestem zaskoczony również ceną usługi, która była przystępna. Szczerze polecam, a numer telefonu oczywiście pozostawiam sobie w razie potrzeby."
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usuwanie gniazda os postanowiłem zlecić tej firmie DDD - panowie specjaliści w domu zjawili się jeszcze tego samego dnia i od razu zabrali się do pracy. Zadanie wykonali na medal, zachowując przy tym wszelkie zasady bezpieczeństwa. Polecam serdecznie ich usługi, a telefon oczywiście zachowuję."
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 146
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zwalczanie prusaków przez tą firmę DDD zostało przeprowadzone błyskawicznie, a panowie okazali się miłymi i komunikatywnymi osobami z ogromnym poczuciem humoru. Polecam serdecznie ich kompleksowe usługi, a telefon oczywiście pozostawiam na przyszłość, choć mam nadzieję, że nie będzie mi już więcej potrzebny."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usuwanie pluskiew zleciłem tej firmie deratyzacyjnej i muszę przyznać, że jestem zadowolony z ich kompleksowych usług. Panowie do zadania podeszli odpowiedzialnie i sumiennie, do tego na duży plus zasługuje niewygórowana cena, która w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, a ja jestem zadowolony z efektów. Polecam każdemu!"
Firma Overland jest niekwestionowanym specjalistą w zakresie zabezpieczania różnego rodzaju obiektów przed szkodnikami oraz zwalczania szkodników, przede wszystkim tam, gdzie stanowią szczególne zagrożenie. Oferuje usługi takie jak dezynfekcja,
Likwidacja szkodników, które zadomowiły się w domu lub innym pomieszczeniu nie należy do prostych czynności. Bez odpowiednich kwalifikacji nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniej metody, która przyniesie pożądane efekty. Zaoszczędź sporą
Wybrane zlecenia

Zwalczenie szerszeni

Zabrze, Poremba
Witam, jestem zainteresowana państwa usługami. Zauważyłam, że na podwórku na drzewie znajduje się niewielkie gniazdo tych owadów. Nie mogą to być osy, ponieważ są znacznie większe. Czy któryś pracownik z państwa firmy mógłby przyjechać do mnie i sprawdzić? Potrzebuję pomocy bardzo pilnie, już raz miałam problem z podobnymi owadami ale znów się pojawił. Proszę o poradę jak mogę na przyszłość temu zapobiec.

Pilne zwalczenie owadów w mieszkaniu

Zabrze, Handlowa, Grzybowice
Szukam na już firmy, która zajmuje się profesjonalną dezynsekcją. Obudziłem się dziś pogryziony przez jakieś insekty podejrzewam, że to pluskwy. Czy jesteście państwo w stanie mi szybko pomóc?

Jak pozbyć się karaluchów z samochodu?

Pod Borem
Znalazłam w swoim aucie karalucha. Muszę pilnie się tym zająć, ponieważ moje dziecko od tamtego czasu nie chce tam wsiąść, a jakoś muszę je wozić do przedszkola. Muszę je szybko zlikwidować!

Dezynsekcja w bloku

Krakowska, Zabrze, Helenka
Witam, poszukuję razem z sąsiadami firmy, która zajmuje się usuwaniem insektów. Zauważyliśmy karaluchy w piwnicy budynku, potrzebujemy pilnej pomocy. Czy mogliby państwo przysłać pracowników jeszcze w tym tygodniu?

Dezynsekcja w bloku

Kończyce, Makoszowska, Zabrze
Chciałbym zlikwidować karaluchy w mieszkaniu na parterze. Chyba musiały przedostac się z śmietnika na zawnątrz przez uchylone okno. Ile kosztuje taka usługa i jaki jest czas oczekiwania ?

Wytępienie os z domu

Małe Zabrze
Dzień dobry. Potrzebuję fachowca, który zna się na likwidacji niechcianych owadów z mieszkania. Pilnie muszę pozbyć się robactwa oraz wszystkich gniazd. Proszę o informację na temat formy, szczegółów takiej usługi oraz możliwego terminu jej wykonania.

Ile wyniesie odrobaczanie i odpchlanie domu?

Zabrze, Os. Janek
Witam serdecznie. Czy Pańska firma zajmuje się także tępieniem pcheł z lokalów użytkowych? Od dwóch lat prowadzę restaurację otwartą na gości z psami. Ostatnio jednak pojawił się problem insektów w moim lokalu, pewnie któryś z czworonożnych gości jest za to odpowiedzialny. Czy możecie mi pomóc?

Usunięcie karaczanów z gospodarstwa

Biskupice, Zabrze, Ogrodowa
Skąd w pobliżu mojego domostwa mogły wziąć się karaczany? Z mojej wstępnej diagnozy w Internecie są to właśnie te owady. Próbowałam też wszystkich domowych sposobów na pozbycie się ich z mojej posesji, które tam wyczytałam. Nawet kupiłam środek w supermarkecie. Nic na nie nie działa. Proszę o pomoc, bo to robactwo strasznie uprzykrza mi codzienne życie!
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502