Naprawa Zmywarek Zamość

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Zamość.
Wybrane zlecenia

Pilny przegląd Boscha

Zamość, Zakamarek
Na dnie mojej zmywarki gromadzi się piana. Naczynia są niby umyte, ale przez pianę trzeba je jeszcze raz opłukiwać. Czy ktoś może przyjechać do mojego mieszkania, zobaczyć, co jest nie tak i ewentualnie dokonać naprawy?

Ile kosztuje serwis zmywarki pod zabudowę Electrolux?

Zamość, Asnyka
Dzień dobry. Zwracam się do was z prośbą o pomoc. Moje kilkuletnie urządzenie do mycia naczyń nie odprowadza wody. Nie wiem, czy to zatkany odpływ, wąż, filrt, czy uszkodzona pompa spustowa, jakiś element na pewno trzeba naprawić. W jakim terminie mógłby ktoś mnie poratować i ile by mnie mniej więcej kosztowało?

Fachowiec do sprzętu Whirlpool

Mała, Zamość
Proszę o poradę. Co zrobić, jeśli z urządzenia cieknie od spodu? Jeśli macie państwo jakiegoś doświadczonego serwisanta od takich zmywarek, który zna odpowiedź na to pytanie, to z chęcią zamówiłabym wizytę. Pasuje mi każdy dzień w godzinach popołudniowych.

Jaki jest czas oczekiwania na przegląd sprzętu?

Zamość
Chciałabym się dowiedzieć, kiedy macie państwo pierwszy wolny termin na naprawę zmywarki do mycia naczyń marki Whirlpool? Urządzenie od kilku myć nie suszy naczyń. Jeśli byłoby to możliwe, to chciałabym się umówić na jutro.

Szukam serwisu zmywarek Samsung w pobliżu

Krasnobrodzka, Zamość
Do dnia wczorajszego ze sprzętem było wszystko okej, ale już dziś, gdy uruchomiłem trzeci program i gdy zaczęło się płukanie, usłyszałem głośne buczenie, coś ewidentnie jest nie tak. Wyłączyłem urządzenie i chciałbym, aby obejrzał je jakiś specjalista.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502