Naprawa Kuchenek Zamość

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Zamość.
Wybrane zlecenia

Jaki jest czas naprawy kuchni gazowej Ravanson?

Zamość, Peowiaków
Jak długo oczekuje się na wolny termin w waszym serwisie? Zależy mi, aby godzina przyjazdu serwisanta była po godzinie 16. Wczoraj wieczorem czyściłam kuchenkę i wydaje mi się, że zalałam palnik wodą. Dziś próbowałam ten palnik włączyć, ale nie działa. Proszę o pomoc.

Szukam mechanika do kuchenki gazowej

Orląt Lwowskich, Zamość
Dzień dobry. Poszukuje sprawdzonego i doświadczonego serwisanta do mojego urządzenia grzewczego. Prawdopodobnie spaliłam swoją kuchnię, ponieważ zalały się mi wszystkie palniki. Wstawilam jajka do gotowania i o nich zapomniałam. Woda wylewała się na wszystkie cztery palniki i teraz nie działają. Gaz mam zakręcony i nie mogę nic z tym zrobić. Proszę o szybką i profesjonalną pomoc.

Ile kosztuje naprawa kuchenki gazowo-elektrycznej Amica?

Zamość, Północna
Witam serdecznie. Chciałabym się dowiedzieć, czy w ogóle udzielają Państwo porad telefonicznych odnośnie naprawy urządzenia grzewczego AGD. Chodzi o to, że jestem teraz na kwarantannie, a zepsuł mi się ten sprzęt. Nie mogę nokogo wpuścić do domu. Proszę o pomoc telefoniczną. Pozdrawiam serdecznie.

W pobliżu poszukuję mechanika do naprawy kuchenk Amica

Zamość, Grunwaldzka
Poszukuje z mojej okolicy serwisu, który zna się na naprawach kuchenek elektrycznych. Wczoraj wieczorem gotowałam rosół i okazało się, że jedno pole się całkowicie nie pali. Nie wiem, czy to od wczorajszego gotowania, czy wcześniej już było przepalone. Czy można do jakoś naprawić? Czekam na kontakt.

Jaka jest cena za naprawę maszynki elektrycznej Candy?

Społeczna, Zamość
Dzień dobry. Od jakiegoś czasu zbieram się, aby naprawić moją kuchenkę elektryczną. Dostałam w spadku po dziadkach mieszkanie i jest w nim to stare urządzenie AGD, które na ten moment nie nadaje się do użytkowania. Chciałabym, aby w dokonać diagnozy, czy w ogóle to urządzenie jest godne zaufania. Pozdrawiam.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502