Naprawa Pralek Zamość

Usługi Dla Domu, Usługi Elektryczne i Hydrauliczne oraz Naprawy Drzwi Jacek Tarajko
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Jesteśmy profesjonalnym serwisem świadczącym usługi elektryczne, hydrauliczne, ślusarskie, usługi naprawy drzwi, montażu mebli, a także usługi sprzątające i czyszczące. Poznaj zakres naszych usług i jak najszybciej zostaw zgłoszenie!
Wybrane zlecenia

Nie działa automat marki Miele

Zamość
Szukam fachowca od pralek, ponieważ moje urządzenie nie odpompowuje wody. Prawdopodobnie jest zapchany filtr pompy odpływowej, stąd ta usterka, ale sam nie jestem w stanie sobie z nią poradzić. Czekam na odpowiedź.

Jaki jest czas realizacji naprawy sprzętu Indesit?

Zamość, Kresowa
Dzień dobry. Piszę do Państwa serwisu, ponieważ coś nie tak dzieje z moją pralką, ciągle pobiera wodę. Według mojego taty powodem może być za niskie ciśnienie w urządzeniu i niewłaściwa praca elektrozaworu, więc trzeba koniecznie to naprawić. Ile trzeba czekać u Państwa na serwisanta? Zależy mi na szybkiej usłudze.

Kompleksowy serwis automatu

Mokra, Zamość
Pralka, gdy tylko zaczyna się program wirowania skacze (na wszystkich cyklach). Trzesię się na boki, przesuwa do przodu i do tyłu wydając przy tym głośne dźwięki. Mąż mówi, że trzeba byłoby urządzenie najpierw sprawdzić i pewnie wypoziomować, dlatego też zwracamy się z prośbą o pomoc.

Pilna naprawa pralki Bosch

Zamość, Braterstwa Broni
Czy mogę zlecić w tym miejscu zreperowanie mojego automatu? Sprzęt nie chce się włączyć, w ogóle nie reaguje na przyciski, wyciągnąłem już kilka razy wtyczkę z gniazka, poczekałem kilkanaście minut, ale nadal zero reakcji.

Potrzebuję fachowca do naprawy pralki Amica

Krucza, Zamość
Godzinę temu włożyłam pranie do bębna, dwie pościele i jeden koc. I te rzeczy, po namoczeniu, chyba okazały się być za ciężkie, ponieważ program się zatrzymał, pralka nie wiruje, a co najgorsza nie chce się otworzyć.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502