Naprawa Piekarników Zamość

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Zamość.
Wybrane zlecenia

Niesprawny piekarnik w kuchence gazowej Beko

Zamość, Lubelska
Szukam pomocy fachowca do mojego 6-letniego piecyka gazowego. Sprzęt jak się okazuje niestety po ustawieniu osiąga złą temperaturę. Grzeje zbyt mocno i przypala potrawy. Nie jestem w stanie korzystać z urządzenia. Czy możecie mi pomóc? Ile wyniesie taka naprawa?

Potrzebna naprawa piekarnika Samsung

Poziomkowa, Zamość
Mam wydawalo mi się, że niedużą usterkę w piecyku elektrycznym, ale za to bardzo uciążliwą i uniemożliwiającą korzystanie. W sprzecie nie domykają się drzwiczki. Mąż chciał zamknąc i chyba wyrwał zawiasy używając zbyt dużo siły. Czy możecie mi pomóc

Potrzebuję naprawić piekarnik wolnostojący

Zamość, Łanowa
Witam, mam dość stary, kilkunastoletni piecyk w kuchence elektrycznej. Urządzenie niestety okazuje się być niesprawne, ponieważ grzeje bez przerwy. Czy zajmujecie się sprzętem tej marki? Ile wyniesie naprawa urządzenia?

Jaki jest czas na naprawę piekarnika w kuchence elektrycznej

Zamość, Władysława Łokietka
Kontaktuję się ponieważ w moim piecyku pojawiła się jakaś usterka. Od kilku użyć okazuje się, że sprzet przypala jedzenie po jednej stronie. Wychodzi na to, że nierówno piecze. Co może być przyczyną takiej awarii? Czy możecie mi pomóc? Ile wyniesie mniej więcej koszt naprawy?

Szukam fachowca do piecyka gazowego Electrolux

Krasnobrodzka, Zamość
Jestem załamana bo mój już wiekowy ale dotychczas dobrze działający piekarnik na gaz odmówił posłuszeństwa. Ustawiłam sprzęt na 180 stopni i okazuje się, że nie osiąga zadanej temperatury i sernik jest surowy. Proszę o pomoc.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502