Naprawa Płyt Indukcyjnych Zamość

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Zamość.
Wybrane zlecenia

Niesprawna płyta indukcyjna

Braterstwa Broni, Zamość
Wczoraj wieczorem stało się coś strasznego. Kiedy gotowałam warzywa na kolację i chciałam je wziąć i odcedzić, kiedy złapałam garnek, okazał się on zbyt gorący i upuściłam go z całą zawartością na kuchenkę. Obecnie nie działa i szyba jest pęknięta. Bardzo proszę o szybką pomoc.

Naprawa płyty indukcyjno-gazowej Amica na jutro

Wiśniowa, Zamość
Interesuje mnie szybka naprawa mojej uszkodzonej kuchenki. Przez pomyłkę postawiłam na niej nieodpowiedni, nieprzystosowany do indukcji garnej i włączyłam palnik, no i obecnie mam pękniętą szybę. Pomocy!

Potrzebuję serwisu do naprawy płyty do zabudowy Teka

Kazimierza Wielkiego, Zamość
Witam. Posiadam indukcję i posiadam taki problem, że jedno pole grzewcze nie działa. Na weekend byłam u rodziców i wtedy płyta nie była używana. Po powrocie do domu okazało się, że jedno pole nie działa. Nie ma żadnego komunikatu co mogło się stać. Czy macie może jakiś pomysł co mogło się stać? Proszę o pomoc.

Płyta indukcyjna na siłę Whirlpool

Zamość, Gminna
Moje dziecko ciągle przyciskało w panelu dotykowym różne przyciski. Teraz nie działa mi moja płyta AGD do gotowania. Nie wiem, czy coś tam zablokowała, czy co innego, ale nie mogę nic gotować. Jestem załamana bo każdy ciągle czeka na jedzenie, a teraz nic nie mogę sama robić.

Jaki jest czas na naprawę płyty indukcyjnej Beko?

Rolnicza, Zamość
Dobry wieczór. Mam pytanie odnośnie buczenia urządzenia indukcyjnego. Czy to jest normalne, że urządzenie wydaje z siebie bardzo głośne odgłosy przy np. gotowaniu? Wszystko było do tej ok. Nie było takiego problemu wcześniej. Takie dziwne rzeczy zaczęły się dziać od paru dni. To urzędzenie jest juz po gwarancji. Proszę o kontakt w tej sprawie.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502