Naprawa Lodówek Zamość

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Zamość.
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje naprawa lodówki side-by-side Samsung?

Mokra, Zamość
Jaka jest orientacyjna cena naprawy lodówki, która za mocno chłodzi, mimo tego, że temperatura jest ustawiona na najwyższą możliwą? Jedzenie przymarza mi do ścianek. Bardzo proszę o możliwie najszybszą interwencję fachowca.

Szukam kogoś do chłodziarki

Zamość, Kołłątaja
Posiadam jedną z nowocześniejszych lodówek, jakie weszły na rynek, taką dwukmorową z zamrażarką i kostkarką. Jestem z jej pracy bardzo zadowolona. Tylko ostatnio zaczęła strasznie hałasować. nigdy tak głośno nie chodziła. Nie wiem czy to normalne, czy powinnam się martwić. Proszę o wizytę diagnostyczną któregoś z Waszych serwisantów.

Pilna naprawa lodówki Samsung

Zamość, Ludowa
Witam. Prawdopodobnie zbyt mocno trzasnęłam drzwiami chłodziarki, kiedy chciałam ją zamknąć, ponieważ jeden z zawiasów mi się popsuł, po prostu się ułamał. Drzwi jakoś się trzymają, ale ledwo. Kiedy najwcześniej serwisant mógłby się zjawić i naprawić tę usterkę?

Jaka jest cena naprawy lodówki Bosch?

Zamość
Wczoraj wieczorem jeszcze normalnie korzystałam z lodówki, schowałam do niech zakupy po powrocie z pracy, wszystko było normalnie. A dzisiaj rano urządzenie, ani nie chodzi, ani nawet się nie włącza. Nie wiem co się dzieje. Potrzebuję fachowca!

Naprawa lodówek Beko

Zamość, Żurawia
Posiadam w swoim lokalu handlowym dwie dość spore lodówki, których przechowuję warzywa, mrożonki oraz produkty mleczne. Niestety, ale ostatnio z jednego z urządzeń zaczął wydobywać się bardzo nieprzyjemny zapach. Początkowo myślałem, że coś w środku się wylało, osadziło na ściankach i stąd ten problem, ale po dokładnym umyciu woń nadal się utrzymuje. Serdecznie proszę o wizytę fachowca.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502