Naprawa Płyt Indukcyjnych Racibórz

DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA - MARIA HAN
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły

DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA - MARIA HAN

Naprawa Płyt Indukcyjnych Racibórz
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Serwis płyty indukcyjnej z pracami naprawczymi poradził sobie bardzo dobrze. Urządzenie wyłączało się podczas gotowania, a panowie od razu wiedzieli, w czym tkwi problem. Indukcja w niecałe 30 minut została postawiona na nogi, a my możemy cieszyć się sprawną płytą. Polecamy."
Naprawy Elektryczne i Serwis AGD Kalbof Lesław Kuśnierz
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa indukcji 400V przebiegła szybko, fachowo i przyniosła zamierzony efekt. Urządzenie działa już jak należy - nawet lepiej niż powinno. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci fachowcy na miejscu i od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z ich usług w podobnych sytuacjach. Poleciliśmy ich również naszym znajomym oraz rodzinie. Dziękujemy z całego serca."

 

Płyta indukcyjna przestała nagle działać? Nie trać czasu na szukanie „niepewnych” fachowców. Potrzebny Ci będzie profesjonalny serwis AGD. Racibórz może liczyć na wsparcie pewnych firm, dla których nie istnieją usterki, których nie dałoby się naprawić. Znajdziesz tu fachowców, którzy kompleksowo zajmą się naprawą płyt indukcyjnych w Raciborzu. Ich umiejętnościom i solidności zaufało wielu Klientów. Przekonaj się, że partnerom strony Naprawek warto powierzyć swój popsuty sprzęt. Wystarczy jeden telefon do technika od naprawy AGD!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502