Naprawa Pralek Racibórz

DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA - MARIA HAN
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z ręką na sercu polecam kompleksowe usługi tej firmy. Potrzebny mi był serwis pralki z dojazdem, a ci panowie okazali się bardzo dobrym wyborem. Do zadania podeszli odpowiedzialnie, a praca nie zajęła im wiele czasu. Wszystko przebiegło szybko i skutecznie, a ja nie muszę już martwić się o mój sprzęt. Polecam za fachowość, zaangażowanie, przystępne ceny i skuteczność."
Naprawy Elektryczne i Serwis AGD Kalbof Lesław Kuśnierz
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Drugiego takiego fachowca ze świecą szukać. Potrzebna mi była naprawa pralkosuszarki, a ten pan doskonale poradził sobie z problemem. Okazało się, że konieczna jest wymiana programatora, a teraz urządzenie działa już bardzo dobrze. Polecam z całego serca każdemu, a kontakt pozostawiam."

 

Nie da się ustawić wyższej temperatury w pralce? Uszkodzony silnik w pralce? W takich sytuacjach potrzebny ci będzie serwis AGD, który kompleksowo zajmie się naprawą pralki. Racibórz może być dumny z fachowców polecanych przez serwis Naprawek. Znajdziesz tu specjalistów od naprawy pralek, których wiedza, doświadczenie i odpowiednie narzędzia sprawiają, że usługa zostanie wykonana szybko, sprawnie i profesjonalnie. Czas na telefon do jednego z polecanych serwisów pralek z Raciborza. Partner ze strony Naprawek z pewnością Cię nie zawiedzie!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502