Naprawa Piekarników Racibórz

DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA - MARIA HAN
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo solidna firma. Cieszy mnie, że naprawa piekarnika elektrycznego została wykonana tak szybko, ponadto zdecydowaną zaletą ich usług jest też atrakcyjny cennik - mój portfel bardzo nie ucierpiał. Urządzenie działa już bez zarzutu, co kilkukrotnie zostało już przetestowane. Serdecznie polecam wszystkim."
Naprawy Elektryczne i Serwis AGD Kalbof Lesław Kuśnierz
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Piekarnik starszego typu, ale na chodzie. Niezbędna była już niestety wymiana zawiasów, a ten serwis piekarników elektrycznych zajął się tym niemalże od ręki i to w bardzo przystępnej cenie. Cieszę się, że udało mi się trafić na tak kompetentnych specjalistów, którzy do swojej pracy podchodzą z uśmiechem i dobrym nastawieniem. Polecam gorąco z całego serca, bo zdecydowanie warto."

 

Piekarnik nie grzeje wcale albo grzeje bez przerwy? A może urządzenie przypala spody? Potrzebny Ci będzie uczciwy serwis AGD z Raciborza, który szybko wyeliminuje usterkę i kompleksowo zajmie się naprawą AGD. W serwisie Naprawek możesz liczyć na wsparcie zaufanych firm zajmujących się naprawą piekarnika elektrycznego w Raciborzu. Interesuje Cię serwis piekarnika Mastercook? A może serwis innej marki? Partnerzy serwisu Naprawek o rzetelni i solidni fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy naprawią sprzęt każdej marki. Zadzwoń już dziś!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502