Naprawa Kuchenek Racibórz

DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA - MARIA HAN
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis kuchenki na miejscu okazał się dla mnie ostatnią deską ratunku, kiedy kolejne próby uruchomienia palników nie przyniosły zamierzonego efektu. Bardzo solidny serwisant, który szybko znalazł przyczynę problemu i sprawdzonymi sposobami błyskawicznie go rozwiązał. Nie pozostaje mi nich innego, jak polecać świadczone przez niego usługi rodzinie i najbliższym. Od tej pory będę korzystała tylko z jego usług przy naprawach AGD."
Naprawy Elektryczne i Serwis AGD Kalbof Lesław Kuśnierz
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolona z usługi naprawy kuchenki. Zaskoczyła mnie bardzo szybka reakcja na wezwanie, błyskawiczna diagnostyka i przede wszystkim sprawna oraz skuteczna naprawa, która przyniosła satysfakcjonujący efekt. Do tego rachunek za usługę nie okazał się wysoki. Ten pan to bez wątpienia 100% fachowiec!!! Teraz z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu, kto szuka pilnie serwisu kuchenki."

 

Kuchenka elektryczna nie chce się włączyć? Urządzenie wyrzuca korki przy wkładaniu wtyczki do gniazda? Skorzystaj z pomocy kompetentnego serwisu AGD z Raciborza. W serwisie Naprawek czekają na Ciebie specjaliści, którym bez problemu możesz powierzyć naprawę AGD, które uległo awarii. To cenieni na rynku eksperci od naprawy kuchenek z Raciborza, którzy kompleksowo zajmą się naprawą każdego sprzętu. Dla nich naprawa kuchenek gazowych i elektrycznych to pestka. Postaw na ekspertów w swojej dziedzinie. Przekonaj się sam o jakości ich usług!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502