Naprawa Lodówek Racibórz

DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA - MARIA HAN
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten pan okazał się osobą solidną i rzetelną, do tego z ogromną wiedzą i doświadczeniem, które wykorzystał przy naprawie cieknącej zamrażarki, którą zleciłem mu miesiąc temu. Urządzenie do dziś działa jak należy, za co jestem mu bardzo wdzięczny i na pewno będę polecał ten serwis zamrażarki znajomym w potrzebie."
Naprawy Elektryczne i Serwis AGD Kalbof Lesław Kuśnierz
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawą lodówki na miejscu zajął się dla mnie ten fachowiec i muszę przyznać, dawno nie widziałem tak dobrze wykonanej pracy. Dodam, że pan był nie z polecenia, więc szczęście miałem ogromne. Przyznam, że cena także była bardzo dobra, jak na taką jakość. Usługi tego pana poleciłem również znajomym, którzy zlecili mu napełnienie czynnikiem chłodzącym swojego urządzenia."

 

Lodówka bardzo długo się nie wyłącza? Wygląda na to, że potrzebna Ci będzie pilnie naprawa lodówek. Racibórz może pochwalić się jednymi z najlepszych w okolicy fachowcami od naprawy AGD. Znajdziesz tu doświadczonych techników, którzy naprawą sprzętu AGD w Raciborzu zajmują się nie od dziś, a ich wiedzy i umiejętnościom zaufało już wielu zadowolonych Klientów. Postaw na sprawdzony serwis AGD, wybierz numer telefonu do specjalisty od naprawy sprzętu gospodarstwa domowego i ciesz się sprawną lodówką przez kolejne lata!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502