Naprawa Zmywarek Racibórz

DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA - MARIA HAN
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis zmywarki z zadaniem poradził sobie znakomicie. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a wymiana uszczelki była dla nich przyjemnością. Polecam ich kompleksowe usługi wszystkim, bo na takich fachowców naprawdę ciężko trafić!!"
Naprawy Elektryczne i Serwis AGD Kalbof Lesław Kuśnierz
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawą zmywarki z dojazdem zajmowali się dla mnie ci panowie specjaliści i z ręką na sercu mogę stwierdzić, że pracę wykonali należycie. Naprawa zmywarki z dojazdem przebiegła ekspresowo, z czego jestem bardzo zadowolony, chociaż przyznam szczerze, że cena mogła być nieco niższa, jednak najważniejsze, że efekt został osiągnięty. Polecam serdecznie znajomym oraz rodzinie."

 

Pojawił się problem z zaworem przy zmywarce? Skorzystaj z pomocy sprawdzonego serwisu AGD z Raciborza, który wymieni niezbędne części do zmywarek. W serwisie Naprawek znajdziesz godnych zaufania fachowców, którym z powodzeniem możesz powierzyć swój sprzęt. Rzetelni, doświadczeni, sumienni i uczciwi fachowcy z serwisu Naprawek kompleksowo zajmą się naprawą zmywarek w Raciborzu i to w rozsądnej cenie. Zadzwoń do jednej z polecanych firm AGD, przedstaw swój problem dotyczący sprzętu i umów się na spotkanie z technikiem!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502