Sprzątanie Kraków

Pranie Dywanów i Tapicerki Raf-Max Rafał Fedaczkowski
4.9
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie kanapy zakończyło się sukcesem. Praca wykonana została sumiennie i odpowiedzialnie, a panowie okazali się osobami dokładnymi, uczciwymi i godnymi zaufania. Usługę oceniamy na piątkę z plusem. Polecamy gorąco, a telefon kontaktowy oczywiście zapisujemy sobie na przyszłość."
Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Czyszczenie tapicerki przyniosło zamierzony efekt - wnętrze naszego samochodu prezentuje się znakomicie, a cena za ekspresowo wykonaną pracę była do zaakceptowania. Widać, że panowie doskonale znają się na swojej pracy. Polecamy gorąco za szybko i sprawnie wykonaną usługę i od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z pomocy tego wykonawcy. Telefon do kontaktu zapisujemy!!!!"
Zakres usług
Czyszczenie Tapicerki Samochodowej Eco-Fresh Patryk Dudziński
4.5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Cena z dojazdem przystępna, panowie mili i gotowi do pracy, a usługa czyszczenia tapicerki domowej zakończona została sukcesem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci panowie i od tej pory będziemy polecać ich kompleksowe usługi wszystkim naszym znajomym i rodzinie. Polecamy serdecznie, a telefon zapisujemy!"
Czyszczenie Tapicerek Parobus Gracjan Marach
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Czyszczenie wypoczynku na najwyższym poziomie. Praca wykonana została na miejscu, a panowie dali się poznać jako osoby sumiennie, rzetelne i uczciwe, co w połączeniu z zaangażowaniem i dokładnością wpłynęło na najwyższą ocenę. Polecamy serdecznie tą firmę czyszczącą wszystkim naszym znajomym i rodzinie, bo to bez wątpienia profesjonaliści w każdym calu!!!"
Usługi Czyszczenia Dywanów, Tapicerek, Kostki Brukowej i Elewacji Myjto Sebastian Kmiecik
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jakość na wysokim poziomie. Panowie w firmie zjawili się jeszcze tego samego dnia, do tego okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Z usługą prania tapicerki samochodowej poradzili sobie znakomicie - teraz wnętrze samochodu wygląda jak nowe. Dziękujemy za fachowo wykonaną pracę i polecamy gorąco wszystkim naszym bliskim."
Usługi Sprzątające oraz Prania Dywanów i Tapicerek Fresh-Dom
4.6
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej. Praca wykonana została sumiennie i odpowiedzialnie, a panowie okazali się osobami miłymi, sympatycznymi i bardzo kulturalnymi. Polecamy serdecznie kompleksowe usługi tego wykonawcy, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."
Profesjonalne usługi sprzątające cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli zależy Ci na utrzymaniu czystości w swoim domu lub biurze, zostaw to zadanie firmie, która pomoże Ci stworzyć indywidualny program dostosowany do potrzeb Twoich lub Twojej firmy. ...
Wybrane zlecenia

2021-09-23 Podwawelskie
Dzien dobry, Potrzebuje zamówić usługę sprzątania na ul.Monte Cassino w Krakowie. Metraż 78 mkw. Łazienka plus toaleta. Zwykle sprzątanie bez mycia okien. Czy mogę prosić o wycenę oraz proponowane terminy sprzątania? Pozdrawiam serdecznie Paulina D.

Dzielnice Krakowa, w których możesz zamówić usługę sprzątania

 1. Prądnik Biały
 2. Bieżanów-Prokocim
 3. Dębniki
 4. Nowa Huta
 5. Mistrzejowice
 6. Podgórze Duchackie
 7. Prądnik Czerwony
 8. Bieńczyce
 9. Stare Miasto
 10. Podgórze
 11. Krowodrza
 12. Grzegórzki
 13. Czyżyny
 14. Swoszowice
 15. Bronowice
 16. Zwierzyniec
 17. Wzgórza Krzesławickie
 18. Łagiewniki
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502