Hydraulik Kraków

Hydroserv Dawid Kiełbowicz
4.7
Liczba opinii: 31
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
13.03.2021 Kraków Dębniki
Instalacja wodno-kanalizacyjna w moim mieszkaniu od dawna wymagała przeglądu. W końcu zdecydowałem się wezwać tego hydraulika. Przegląd instalacji kamerą wykonał starannie i rzetelnie, wykorzystując do tego nowoczesny sprzęt. Okazało się jednak, że jedna z rur jest zapchana i trzeba było ją udrożnić. Udrażnianie rury spiralą również wykonał profesjonalnie. Szczerze polecam!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zbigniew Krajewski
4.7
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
15.01.2021 Kraków Bieńczyce
Kupiłem nowe mieszkanie, jednak konieczne okazało się przepychanie rur. Nie jestem hydraulikiem, więc postanowiłem zwrócić się po pomoc do tego pana. Okazał się on słowną i punktualną osobą. Na miejscu zjawił się jeszcze przed czasem, a praca wykonana została estetycznie, z dbałością o każdy szczegół. Numer telefonu już zapisałem i poleciłem również znajomym!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
SŁAWOMIR WOJTAS
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
24.02.2021 Kraków Prokocim
Postanowiłem sprawdzić stan kanalizacji, a usługę powierzyłem tej firmie. Pogotowie kanalizacyjne wywiązało się z zadania bardzo dobrze. Na początku przeprowadzili ze mną szczegółowy wywiad, a następnie zabrali się za przegląd instalacji kamerą. Usługę wykonali fachowo, a przy okazji udrożnili rury - widać, że to prawdziwi hydraulicy, a nie fachowcy z przypadku. Polecam szczerze ich usługi.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Szukam fachowca, który wymieni kran

2021-02-22 Kraków, Klasztorna
Dzień dobry. Mam nadzieję, że od Państwa uzyskam pomc. Poszukuję hydraulika, który wymonuje i zamontuje baterię przy wannie. Jaka jest cena za wykonanie tej usługi? Czy ja sama będe musia ją zakupić? Dopytuję, ponieważ kompletnie się na tym nie znam i wołałabym, aby to Państwo zajęli sie również zakupem.

Pilna awaria hydrauliczna

2021-02-18 Kraków, Bronowice, Tetmajera
Czy znajdę na dziś pogotowie wodno-kanalizacyjne? W kuchni zapchała mi się rura i nie jestem w stanie sobie z tym problemem poradzić. Nie mogę w ogóle korzystać ze zlewu kuchennego. Jest to bardzo uciążliwe. Proszę o pomoc.

Jaka cena może być za biały montaż?

2021-02-14 Krowodrza, Kraków
Chciałabym wymienić deskę od toalety. Teoretycznie to nie jest trudne, ale dla kobiety, która nie ma zielonego pojęcia o montażach jest to duże wyzwanie. Jaki jest koszt takiej wymiany i jakie są u Państwa wolne terminy? Chyba, że udzielą mi Państwo profesjonalnej instrukcji jakbym mogła to sama zrobić?

Ile kosztuje mała usługa hydrauliczna?

2021-02-07 Fatimska, Kraków
Dobry wieczór. Jakiej ceny mogę się spodziewać w przypadku wymiany tylko słuchawki od starego prysznica? Jestem osobą z lekkim stopniem niepełnosprawności i niestety sama nie wymienię tej części. Czy mogę najpierw liczyć na kontakt telefoniczny, aby uzgodnić cenę? Z góry dziękuję i przepraszam za problem.

W okolicy szukam firmy od przepychania

2020-12-18 Kraków
Od kilku dni podczas użytkowania ubikacji cofa się woda. Wpuściłam do środka różne środki, które powinny pomóc w udrażnieniu, ale są chyba za słabe. Poszukuję serwisu, który byłby w pobliżu mojego miejsca zamieszkania i mógłby zająć się moim wypływającym problemem.

Jaki czas usuwa się awarię hydrauliczną?

2020-11-21 Prokomin, Mała Góra
Posiadam do usunięcia na szybko pisuar. Moja łazienka jest malutka i dlatego chciałabym się z niej pozbyć niepotrzebnych rzeczy. Jak długo wykonuję się taki demontaż i wyrównanie ściany z opcją pomalowania? Będę wdzięczna za informację.

Poszukuje na jutro hydraulika

2020-10-27 Strażacka, Rybitwy
Witam. Dziś postanowiłam, że zmienię coś w nabliższych dniach w swojej toalecie. Wpadłam na pomysł, że chciałabym mieć nową deskę do ubikacji. Proszę o wycenę tej usługi i kontakt.

W pobliżu mojej toalety chce zamontować wannę

2020-09-30 Kraków, Kazimierz, Dileta
Mam malutką łazienkę, w której był prysznic. Żona uparła się, że już dłużej nie wytrzyma i chcę mieć zamontowaną wielką misę do kąpania z możliwością leżenia. Proszę o kontakt, aby umówić się na ewentualną wycenę i informację, czy w ogóle jest realna szansa, że zmieści się jej marzenie w naszej mikro pomieszczeniu?

Szukam pogotowia hydraulicznego

2020-09-27 Kraków, Nowa Huta
Przeglądając ogłoszenia w interencie trafiłam na Państwa stornę. Poszukuję osoby, która ma zdolności i zna się na hydraulice. W łazience chce wymienić zwykły grzejnik na taki drabinkowy, abym mogła swobodnie powiesić mokre ręczniki po kąpieli. Proszę o kontakt.

Potrzebuję firmy do montażu toalety

2020-08-23 Kraków, Łokietka, Prądnik
Dostałam w spadku po dziadkach mieszkanie, które było niedawno remontowane, oprócz łazienki. Po malutku jest ona remontowana, oczywiście na tyle na ile mi pozwolną finanse. W tym miesiącu chciałabym wymienić ubikcję na nową. Stara jest taka plastikowa, która już ledwo co sama stoi. Będze mi bardzo miło, gdyby chcieli się Państwo podjąć wykonania tej usługi.

Jak szybko wykonuje się udrożnianie?

2020-07-30 Siewna, Kraków
Witam. Jestem osobą, która wynajmuje mieszkanie. Akurat jutro mają przyjechać właściciele na tzw. kontrolę. Na moje nieszczęście dziś zapchała się rura, która jest związana z toaletą. Czy wykonują Państwo przepychanie? Jaka byłaby cena za coś takiego?

Dzielnice Krakowa, w których możesz zamówić hydraulika

 1. Prądnik Biały
 2. Bieżanów-Prokocim
 3. Dębniki
 4. Nowa Huta
 5. Mistrzejowice
 6. Podgórze Duchackie
 7. Prądnik Czerwony
 8. Bieńczyce
 9. Stare Miasto
 10. Podgórze
 11. Krowodrza
 12. Grzegórzki
 13. Czyżyny
 14. Swoszowice
 15. Bronowice
 16. Zwierzyniec
 17. Wzgórza Krzesławickie
 18. Łagiewniki

Udrażnianie rur to zajęcie, które Cię przerasta? Rozumiemy to, nie każdy musi znać się na hydraulice, mając choćby cień wątpliwości co do swojej wiedzy oraz umiejętności, najlepiej zostawić tego typu działanie fachowcom. Instalacje hydrauliczne w każdym miejscu zamieszkania oraz prawidłowe ich funkcjonowanie jest podstawą, jeśli chodzi o higienę, oraz komfort. Awaria hydrauliczna zawsze jest związana z dużym stresem i każdemu jej uczestnikowi zależy na jej jak najszybszym usunięciu. W takich sytuacjach liczy się każda minuta, a pogotowie hydrauliczne nie podejmuje się wszystkich zadań. Dlatego, z myślą o takich sytuacjach powstał Naprawek.pl. Nasz serwis współpracuje z najlepszymi hydraulikami w Krakowie, dla których liczy się przede wszystkim skuteczna interwencja. Kontakt z prawdziwymi profesjonalistami jest w zasięgu Twojej ręki. Żeby Tobie go ułatwić, udostępniamy na naszej stronie internetowej opinie na ich temat. Zebrane one zostały na podstawie telefonicznego wywiadu z losowo wybranymi klientami. Dlaczego nie ze wszystkimi? Ponieważ każdego tygodnia są ich tysiące, a liczba ta rośnie z miesiąca na miesiąc. Dzieje się tak dlatego, że kontaktujący się z nami klienci cenią sobie możliwość indywidualnego ustalenia ceny oraz terminu wykonania usługi. Jeśli bliskie są Tobie tak elastyczne rozwiązania koniecznie wybierz odpowiedzialnego specjalistę przez Naprawek.pl.

Grzegórzki, Krowodrza, Czyżyny zarówno tam, jak i do każdej innej dzielnicy Krakowa dociera proponowana przez nas pomoc. Ciekawostką jest, że nawet wielu rdzennych mieszkańców Krakowa nie wie o mineralnej przeszłości krakowskiego rynku. U wylotu ulicy św. Jana znajdowało się ujście wody solankowej. Można było z niego korzystać, udając się do piwnicy jednego ze straganów. Niestety, w połowie XIX wieku kilka straganów zostało zburzonych i tym samym źródło solankowe zostało zasypane, a na jego temat pozostały nam jedynie szczątkowe informacje. Według różnych danych jego dno umiejscowione było na głębokości ok. 4 metrów pod płytą rynku. Podczas pomiarów związanych z pracami konserwacyjnymi krakowskiej starówki w ostatnich latach, faktycznie przy pomocy mierników geoelektrycznych, wykryto prawdopodobnie wspominane źródełko. Potwierdzić to przypuszczenie mogą jedynie odwierty, których do tej pory jeszcze nie wykonano. Jeśli XIX wieczne podania na temat źródła, by się potwierdziły, stałoby się ono kolejną, krakowską atrakcją turystyczną.

Współpracujący z nami wykonawcy poradzą sobie z każdą usterką w ich wykonaniu usługi hydrauliczne to działania, których nie powstydziłaby się, żadna „złota rączka”. Jeśli zależy Tobie na specjalistycznym podejściu oraz solidnym wykonaniu, to z pewnością docenisz pracę techników polecanych przez Naprawek.pl. Jeśli jest przez Ciebie poszukiwany sklep hydrauliczny, to niestety nie będziemy mogli Ci pomóc. Jednak w każdej innej kwestii dotyczącej Twojej instalacji hydraulicznej, możesz liczyć na poważne podejście i skuteczną reakcję. Zadbaj o swoją instalację hydrauliczną, biały montaż i inne hydrauliczne obszary działań z godnymi zaufania specjalistami!

Jeśli szukasz elektryka na terenie Krakowa, kliknij tu: Elektryk Kraków.

Zobacz również inne usługi w mieście Kraków

732 080 502