Dezynsekcja Kraków

Z insektami nie ma żartów, zwłaszcza jeśli pojawią się w naszym najbliższym otoczeniu. Na szczęście w serwisie Naprawek.pl możesz skorzystać z pomocy sprawdzonych i sumiennych zakładów dezynsekcji z Krakowa, które są polecane za świadczenie wysokiej jakości usług dezynsekcji. To odpowiedzialni i solidni fachowcy, którzy w możliwie najkrótszym czasie i do tego tanio zajmą się każdym problemem.

Zakres usług
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jestem w 100% zadowolony z pracy tego Pana, któremu jakiś czas temu zleciłem zwalczanie mrówek w moim mieszkaniu. Pan sumiennie i rzetelnie wykonał powierzone mu zadanie, do tego okazał się bardzo miłym i kulturalnym człowiekiem. Polecam za zaangażowanie i profesjonalizm, którego brakuje wielu współczesnym fachowcom."
MIXTUM JAROSŁAW WILK, STANISŁAW SKURA SPÓŁKA JAWNA
4.8
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ta firma DDD wykonywała dla nas usuwanie pluskiew. Cena po negocjacjach była do zaakceptowania, a kontakt do nich mieliśmy do sąsiada. Polecamy z całego serca - to bez wątpienia godna zaufania ekipa, która terminowo i bez najmniejszych opóźnień oraz dokładnie zajęła się problemem, który już nie wrócił. Polecamy, a kontakt pozostawiamy!"
W Twoim domu pojawiły się myszy? Nie wiesz, jak poradzić sobie z tymi sprytnymi gryzoniami? Zdecyduj się na usługi specjalistów z zakładu „DDD Action”, a na pewno nie będziesz żałować swojej decyzji. Dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej
Wybrane zlecenia

Usuwacie gniazda szerszeni z samochodów?

Jana Pawła II
Wczoraj podczas drogi do pracy autem, mojego męża ugryzł szerszeń. To dziwne, ponieważ szyby były zamnięte. Ten insekt musiał już być w środku. Czy jest możliwe, żeby założył tam gniazda? Jak się ich pozbyć?

Wytępienie szerszeni

Kraków, Prądnik Biały, Wybickiego
Potrzebuję pilnej interwencji profesjonalisty w sprawie wykurzenia insektów ze swojego domu. Widziałam kilka sztuk. Początkowo myślałam, że to przypadek i wleciały przez okno, z dworu, ale chyba to poważniejsza sprawa i niezbędna będzie Wasza pomoc.

Pozbycie się z domu mrówek

Kraków, Mała Góra, Prokocim
Jestem studentem i wynajmuję mały pokój. Kilka dni temu zauważyłem kilka małch owadów przy moim łóżku. Zgłosiłem ten fakt właścicielowi. Ten poprosił mnie, abym to ja zajął się tematem i znalazł firmę do pozbycia się tych stworzeń. Dlatego piszę do Państwa, ponieważ chciałbym się umówić się na pozbysię się tego z mojego pomieszczenia. Czy są jakieś naturalne sposoby na wytępienie?

W gospodarstwie w pobliżu domku jest potrzebna dezynsekcja, a konkretnie odrobaczanie

Wzgórza Krzesławickie, Kraków, Darwina
Kupiłem kilka sztuk bydła. Muszę się profesjonalnie zająć tym tematem, aby zająć się budynkami inwentarskimi. Czy ofertują Pańśtwo usługi na pozbycie się wirusów i bakterii, owadów oraz gryzoni? Byliby Państwo zainteresowani taką propozycją i wykonali u mnie taką usługę?

Ochrona w bloku przed szerszeniami

Kraków, Dębniki
Jak odstraszyć owady, które przypominają osy? Od kilku dni latają "dziwne" stworzenia, które mogą być bardzo niebezpieczne. Myślałam, że może Straż Pożarna mogłaby się tym zająć, ale dowiedziałam się, że to nie jest w ich zakresie. Jestem w Zarządzie Wspólony i chciałabym się zająć tą sprawą. Pomożecie?

Pchły w mieszkaniu

Nowa Huta, Kraków, Dąbrowskiej
Mam psa, który bardzo lubi długie spacery. Od jakiegoś czasu zaczął się bardzo drapać, aż do krwi. Po wizycie u wterynarza okazało się, że ma owady, które go gryzą. Boję się, że te stworzenia są w moich rzeczach. Bardzo proszę o pilny kontakt, aby umówić się na wykonanie usługi wytępienia tych pasożytów.

Likwidacja prusaków z piwnicy

Bulwarowa, Kraków
Jakie są szanse na otrzymanie od Waszej firmy pilnej interwencji związanej z usuwaniem insektów oraz ich gniazd z posesji? I czy mogłabym umówić się jak najszybciej, nawet na jutro?

Ile wyniesie usunięcie gniazda os z bloku?

Kraków, Nowosądecka
Jak szłam z psem na spacer to na klatce schodowej mojego wieżowca w rogu ściany zauważyłam niepokojące zjawisko, a mianowicie gniazdo jakiś owadów. Ostatnio coraz częściej w mieszkaniu pojawiają mi się osy. A jeśli to gniazdo właśnie tych owadów? Ile ewentualnie kosztowałaby pilna interwencja ich usunięcia?

Odpluskwianie ogrodu

Jasnogórska
Na mojej działce zauważyłam podejrzane gniazda i kręcące się wokół nich obrzydliwe owady, których chyba nie widziałam nigdy wcześniej. A co jeśli jeszcze się rozprzestrzenią? Czy jest możliwa interwencja w tej sprawie?

Jaka jest cena za likwidacja karaczanów z domu

Mogilska, Kraków
W moim pokoju kilka dni temu zauważyłam "dziwne" owady, które wyglądały obrzydliwie. Chciałabym się ich pozbyć błyskawicznie, aby się nie rozniosły po całym budynku. Jaki byłby koszt usunięcia?

Jaki jest koszt pozbycia się insektów z mieszkania?

Kraków, Mistrzejowice, Powstańców
Jaką cenę oferuje Wasz zakład za przeprowadzenie na terenie mojej posesji sutecznych działań owadobójczych? Zmagam się z insektami w domu już od dłuższego czasu i potrzebuję wsparcia profesjonalnego.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502