Elektryk Kraków

Robert Jan Wanat
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
21.03.2021 Kraków Bronowice
Polecam to pogotowie elektryczne. To doświadczeni elektrycy, którzy błyskawicznie zareagowali na moje wezwanie, kiedy konieczna była wymiana włącznika w mieszkaniu. Zadanie wykonali sprawnie i z najwyższą dokładnością. Po wykonaniu usługi dokładnie posprzątali miejsce pracy. Od początku widać było pełen profesjonalizm w ich działaniu. Na duży plus zasługuje również cennik, który nie był wygórowany.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Elektryk P.H.U. Pro Efect Łukasz Wojciechowski
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
30.01.2021 Kraków Kazimierz
Lampa w mojej sypialni miała już swoje lata, więc chciałem wymienić ją na nową. Nie znam się na prądzie, więc postanowiłem skorzystać z usług elektryka. Montaż lampy wykonał z niezwykłą precyzją. To kulturalny i miły specjalista, który perfekcyjnie wywiązał się z zadania. Polecam go na przyszłość!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
FHU Eleserwis Adam Jaskiernik
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
24.01.2021 Kraków Nowa Huta
Wymianę bezpieczników w mieszkaniu zleciłem temu elektrykowi. Pan do zadania podszedł bardzo odpowiedzialnie i błyskawicznie je wykonał. Od razu widać było pełen profesjonalizm i doświadczenie. Elektryk okazał się miłą i kulturalną osobą, a po zakończeniu pracy wszystko dokładnie uprzątnął. Ten Pan to bez wątpienia specjalista pisany przez duże "S". Polecam serdecznie jego usługi!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Tadeusz Sęk Usługi Fotowideo i Elektryczne
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
20.03.2021 Kraków Mistrzejowice
Niedawno kupiłem budynek pod działalność gospodarczą, jednak jego oświetlenie pozostawiało wiele do życzenia. Zadzwoniłem więc do tego elektryka, któremu powierzyłem cały montaż oświetlenia. Był to strzał w dziesiątkę, ponieważ usługę wykonał sprawnie, rzetelnie i z niezwykłą dokładnością. To godny polecenia specjalista, do którego z pewnością nie raz się odezwę w razie problemów z prądem.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Parking Fachowców Sp. z O.O.
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
19.02.2021 Kraków Nowa Huta
Szczerze polecam usługi tego elektryka. Powierzyłem mu montaż bezpieczników w mieszkaniu, a on doskonale wywiązał się ze swojego zadania. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, a jego profesjonalizm widać było na każdym etapie pracy. Nie zawiódł mojego zaufania również przy instalacji domofonu. Tutaj także popisał się swoją niebywałą wiedzą oraz bogatymi umiejętnościami. Telefon do tego pana już zapisałem.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
ROBERT WORONIECKI FHU
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
26.03.2021 Kraków Kazimierz
Pomiary elektryczne zleciłem temu specjaliście i z ręką na sercu polecam jego usługi. Zadanie wykonał solidnie, rzetelnie i z niezwykłą precyzją. Miał ze sobą specjalistyczny sprzęt pomiarowy, a po zakończeniu zlecenia sporządził stosowny protokół. Zaskoczeniem była dla mnie niska cena usługi!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Anatech sp. z o.o.
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
21.02.2021 Kraków Prokocim
Wykonanie instalacji elektrycznej od podstaw zleciłem temu elektrykowi. Początkowo miałem obawy, bo wcześniejsi fachowcy nie podołali zadaniu, jednak okazało się, że były one bezpodstawne. Pan doskonale wywiązał się z zadania, wykonując wszystko rzetelnie, dokładnie i estetycznie. Zadowolony jestem również z ceny, która była niezwykle atrakcyjna. Szczerze polecam tego Pana!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
JAROSŁAW SYSŁO FUH EL-EFEKT
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
22.03.2021 Kraków Prokocim
Bojler w mojej łazience uległ awarii, przez co nie miałem dostępu do ciepłej wody. Zadzwoniłem więc do tego elektryka. Dokładnie zdawał sobie sprawę z wagi działającego urządzenia, dlatego do naprawy bojlera przystąpił jeszcze tego samego dnia. Sprawę załatwił szybko, rzetelnie i do tego niedrogo. Bardzo dobrze poradził sobie również z usunięciem zwarcia. Polecam!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Serwis Podłączenia AGD Ryszard Pomorski
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
26.02.2021 Kraków Bronowice
Decyzja o generalnym remoncie mieszkania zapadła. Konieczna była m.in. wymiana rozdzielni. Nie mając doświadczenia w tego typu zadaniach, postanowiłem skorzystać z pomocy elektryka. Ten z powierzonego zlecenia wywiązał się idealnie. Pan okazał się bardzo miły i kulturalny, a zadanie wykonał perfekcyjnie. Polecam go każdemu, komu zależy na profesjonalnie wykonanej usłudze!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Pilnie szukam serwisu elektrycznego

2020-12-28 Kraków, Balicka, Bronowice
W mieszkaniu chce wymienić rozdzielnię. Ta obecna jest troszkę za mała. Chciałbym, aby nowa była bardziej rozbudowana. Czy Państwo przyjeżdżają do klienta na miejsce, aby zrobić wycenę takiej usługi? Wolałbym, aby to fachowym okiem zerknąć na mój nowy pomysł. Dodatkowo proszę o informację jak długo może trwać taka przebudowa?

Potrzebuję pogotowia elektrycznego

2020-12-16 Dębniki, Winnicka
Witam serdecznie. Mam firmę, która stawia mój wymarzony od lat domek. Niedługo będzie dach pokryty dachówką cementową. W związku z tym mam pytanie, czy trzeba instalować instalację odgromową? Czy jest to wymagane formalnie?

Elektryk z uprawnieniami

2020-12-01 Nowa Huta, Kraków
Mieszkam w bloku, który jest z 1990 roku i wydaje mi się, że coś jest nie w porządku z instalację elektryczną. Gdy podłączam jakiegokolwiek urządzenie elektryczne do kontaktu w łazience to wywala korki w całym mieszkaniu. Dowiedziałem się, że u sąsiadów dzieje się to samo. Czy jak zrobimy pomiar elektryczny to wystarczy, aby znależć problem?

Jaka cena orientacyjna jest za elektryka 24h?

2020-11-11 Kraków, Bieńczyce
Witam, miałem to nieszczęście, że wiercąc otwory na kołki trafiłem w przewód z siłą. Dodam, że przewody nie są całkowicie przecięte. Nie chcę robić tzw. prowizorki, ale może dałoby się to połączyć na miejscu bez puszki? Czy macie jakieś sposoby na taki problem?

Jaki jest czas oczekiwania na wolny termin u elektromontera?

2020-10-09 Kraków, Prądnik, Powstańców
Był u mnie fachowiec od remontów. Dziś mnie uświadomił, że mam uszkodzony przewód pod tynkiem. Czy taki przewód można jakoś zakleić klejem np. na gorąco albo zakleić taśmą izolacyjną? Nie mam czasu, aby teraz zajmować się tym kablem. To mieszkanie musi zostać szybko wynajęte. Proszę o pilny kontakt i udzielenie porady.

Gdzie znajdę fachowca od elektryki?

2020-09-18 Mała Góra
Mam dziwny problem. Jak wyłączam światło to wyrzuca mi korki. Nie mam pojęcia, gdzie może leżeć przyczyna tej sytuacji. Akurat nie mam czasu sam się tym zająć, dlatego proszę o informację czy mogliby mi Państwo pomóc?

Jaka cena jest za podłączenia elektryczne?

2020-09-03 Nowosądecka, Kraków
Witam. Potrzebuję wymienić gniazdko elektryczne. Stare jest bardzo luźne i wisi na kabelku. Dodatkowo chce mieć w gniazdku dwa wejścia, a obecnie jest jedno. Czy podczas wymiany mogą wyjść jakieś problemy? Mogliby mi Państwo doradzić w tej kwestii? Chciałbym to zrobić sam i zainponować mojej dziewczynie.

Pilnie muszę naprawić awarię elektryczną

2020-08-30 Medweckiego, Kraków
Dziś wymieniałem żarówkę na nową, zrobiło sie zwarcie i wywaliło bezpieczniki w mieszkaniu. Domyślam się, że trzeba wołać elektryka, ale może uda mi się samemu rozwiązać problem? Czy udzielacie porad związanych z elektryką?

Szybko poszukuje pogotowia elektrycznego 24h

2020-08-25 Grzegórzecka
Chce prosić o pomoc. W ostatnich dniach często wyrzuca mi różnicówkę? Nie ma to znaczenia, czy są podłączone sprzęty, czy nie są, czy jest dzień, czy noc - to i tak wywala. Nie wiem co może być przyczyną.

Na już potrzebuję serwisu do podłączenia elektrycznego

2020-08-10 Kraków, Krowodrza
Dzień dobry. Wymyśliłam sobie nowe oświetlenie w sypialni i salonie. Dlatego poszukuję elektryka do montażu nowej lampy i kinkietu. Interesuje mnie na ten moment cena takiej usługi.

Jak szybko można usunąć awarię elektryczną?

2020-07-02 Kraków, Dożynkowa, Witkowice
Mamy domek letniskowy i tam wybija korki, prawdopodonie jest to spowodowane przeciążeniem sieci. Jest to mały problem dla Państwa a duży dla nas. Proszę o kontakt, aby umówić się na wycenę.

Dzielnice Krakowa, w których możesz zamówić elektryka

 1. Prądnik Biały
 2. Bieżanów-Prokocim
 3. Dębniki
 4. Nowa Huta
 5. Mistrzejowice
 6. Podgórze Duchackie
 7. Prądnik Czerwony
 8. Bieńczyce
 9. Stare Miasto
 10. Podgórze
 11. Krowodrza
 12. Grzegórzki
 13. Czyżyny
 14. Swoszowice
 15. Bronowice
 16. Zwierzyniec
 17. Wzgórza Krzesławickie
 18. Łagiewniki

Zapewne Ty również jesteś użytkownikiem urządzeń elektrycznych i wiesz, że w dzisiejszym świecie życie bez nich byłoby bardzo trudne. Sprawna instalacja elektryczna to jeden z fundamentów, na którym możesz budować swój codzienny komfort. Nikt nie lubi tracić gruntu pod nogami, prawda? Niestety, takie uczucie często może nam towarzyszyć, gdy nagle brak prądu w gniazdku staje się przykrym faktem lub zupełnie niespodziewanie w mieszkaniu zapanują egipskie ciemności. W takich chwilach liczą się usługi elektryczne na jak najwyższym poziomie oraz szybkie tempo ich świadczenia. Naprawek.pl to rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalne podejście do powierzanych obowiązków oraz sumienne ich wykonanie. Doświadczony elektryk z Krakowa może być w zasięgu Twojej ręki, wystarczy, że zadzwonisz i indywidualnie ustalisz z nim cenę naprawy oraz termin ich wykonania. Każdy współpracujący z nami technik to złota rączka w szeroko pojętych kwestiach elektrycznych, a opinie o wielu z nich możesz przeczytać na stronie internetowej. Gromadzimy je na zasadzie losowego wywiadu telefonicznego z klientami, którzy już skorzystali z usług Naprawek.pl. Łagiewniki, Prądnik Biały, Dębniki oraz wszystkie inne dzielnice Krakowa znajdują się w zasięgu działań najwyższej klasy elektryków polecanych przez Naprawek.pl.

Takie pojęcia jak przyłącze elektryczne lub pogotowie elektryczne jeszcze w dziewiętnastowiecznym Krakowie nie były w ogóle znane. Samo miasto po zmroku tonęło w ciemnościach i tym samym poruszanie się po nim było bardzo trudne. Radzono sobie na różne sposoby, między innymi powszechne przez długie wieki były pochodnie. Zamontowane, w niektórych miejscach na stałe lub noszone przy sobie mogły oświetlać drogę przez spowite mrokiem ulice miasta. Do dziś na terenie Krakowa zachowały się zagaszacze do pochodni, mają one postać wmurowanych otworów, w które wkładano zapaloną pochodnię, by ją zgasić. Jako ciekawostkę można dodać, że Kraków był jednym z pierwszych miast w Polsce gdzie w latach pięćdziesiątych XX wieku, na dobre zaczęło funkcjonować oświetlenie gazowe.

Dziś kwestie związane z oświetleniem elektrycznym są nieco bardziej skomplikowane. Fachowe pomiary elektryczne oraz inne działania pozwalające na właściwe funkcjonowanie naszych instalacji, to praca, którą można powierzyć tylko dobrze przygotowanym specjalistom. To właśnie oni poprzez swoje przygotowanie sprzętowe oraz merytoryczne są w stanie poradzić sobie z każdym elektrycznym wyzwaniem. Zapotrzebowanie na takich specjalistów jak elektryk samochodowy dowodzi jak powszechna w naszej rzeczywistości stała się elektryka i wszelkie zagadnienia z nią związane. Sfera elektryki samochodowej nie leży co prawda w zakresie usług współpracujących z nami serwisantów, ale każda inna elektryczna usterka z pewnością zostanie przez nich błyskawicznie zażegnana.

Zobacz również inne usługi w mieście Kraków

732 080 502