Dezynfekcja Kraków

Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 100
Sprawdź szczegóły
26.02.2021 Stare Miasto
"Ozonowanie pomieszczeń wykonywali dla nas ci panowie z pobliskiego zakładu DDD i złego słowa nie możemy o nich powiedzieć. Ich umiejętności i doświadczenie potwierdzili również inni klienci, o czym świadczą ich pozytywne opinie. W mieszkaniu zjawili się jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali sumiennie, a cena okazała się naprawdę przystępna. Polecamy z czystym sumieniem każdemu."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
MIXTUM JAROSŁAW WILK, STANISŁAW SKURA SPÓŁKA JAWNA
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
21.03.2021 Krowodrza
"Fachowo, rzetelnie i bezpiecznie wykonana usługa odkażania, do tego cena z dojazdem okazała się przystępna. Okazało się, że oprócz dezynfekcji mieszkań panowie oferują również dezynfekcje miejsc publicznych, placówek służby zdrowia, sprzątanie mieszkań po zgonie oraz dezynfekcje po kwarantannie domowej. Polecamy serdecznie, bo lepszego zakładu w okolicy na pewno nie znajdziecie."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji Fumigat
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
13.03.2021 Stare Miasto, Kraków
"Nieprzyjemny zapach w domu utrzymywał się od dobrych dwóch tygodni, dlatego postanowiliśmy skorzystać z pomocy fachowca (nasze metody niestety okazały się nieskuteczne). Pan z pracą poradził sobie bardzo dobrze, do tego okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Warto również dodać, że ceny także miał przystępne. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak w ramach podziękowań polecać jego usługi naszym znajomym i rodzinie."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Dezynfekcji i Serwis Elektryczny Qualitet
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
28.01.2021 Swoszowice, Kraków
"Praca wykonana została na medal. Dekontaminacja zakończona została sukcesem - nasze pomieszczenie gospodarcze zostało dokładnie oczyszczone ze szkodników oraz z substancji szkodliwych. Panowie z ogromnym zaangażowaniem podeszli do sprawy - praca przyniosła zamierzony efekt, a my jesteśmy zadowoleni również z ceny, która jak na obecne realia była naprawdę przystępna. Polecamy serdecznie, kontakt zapisujemy!!!"
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Kraków, Bieńczyce

2021-02-10 Pilna dezynfekja gazowa w lokalu!
Witam, pilnie potrzebuje dezynfecji ścian. Po ostatnich ulewch w lokalu na ścianach pojawia się grzyb. Słyszałem, że metoda gazowa jest najsuteczniejsza. Chciałbym skorzystać z Państwa usług tylko zależy mi na szybkim terminie. Bardzo proszę o wciśniecie mnie w swój grafik. Jesteście Państwo podobno w tej metodzie najlepsi w mieście!

Kraków, Bonarka

2021-02-04 Czy usuwacie drobnoustroje z mieszkania?
W moim mieszkaniu strasznie śmierdzi stęchlizną. Czy usuwacie drobnoustroje chorobotwórcze by zapobiec chorobom? Jaki jest koszt oraz czas oczekiwania na wizytę? Usuwacie to środkami fizycznymi czy chemicznymi? Jeśli chemią to po jakim czasie mogę wrócić do mieszkania?

Wielicka, Kraków

2020-12-31 Jaka jest cena odkażnia metodą UV w bloku?
Mam zamiar wynając mieszkanie w bloku na 5 piętrze. Jest to małe mieszkanie dwupokojowe około 40 m2. Przed wprowadzeniem się chciałabym odkazić mieszkanie. Lubie jak mieszakania są bardzo czyste i sterylne. Jaka jest cena takiej usługi? Za tydzień planuje się wprowadzić.

Kraków, Królowej Jadwigi, Zwierzyniec

2020-11-28 Poszukuję firmy do dezynfekcji domu.
Pomocy! W domu wybiła mi kanalizacja! Jestem przerażona ilością fekalii! Poszukuje firmy, która mi to posprząta i zajmie się odkażeniem całego domu. Czy mogli by Państwo zająć się sprawą i pomóc mi to posprzątać? Jaki jest mniej więcej koszt takiej usługi?

Nowa Huta

2020-10-30 ASF-odkażanie w gospodarstwie trzody chlewnej.
Witam, jakiś czas temu w moim gospodrastwie stwierdzono ASF. Cała trzoda została zlikwidowana i jeśli chcę ponownie zacząć chów trzody muszę odkazić gospodarstwo. Znalazłam Państwa ofertę poprzez stronę OLX oraz z polecenia kolegi. Czy mogliby Państwo przedstawić swoją ofertę? Jakimi substancjami odkażacie glebę?

Lipska

2020-10-20 Firma zajmująca się odkażaniem pomieszczeń.
Nie wiem dlaczego na ścianie pojawiła się pleśń w moim mieszaniu. Muszę jak najszybciej temu zaradzić! Znalazłam ją przypadkiem czyszcząc pokój mojej córki. Pojawił się za łóżkiem. Możliwe, że córka coś wylała. Nie chce usuwać tego sama bo boję się, że ponownie wyjdzie. Czy możęcie mi pomóc? Jaka to cena za usługę?

Kraków, Mistrzejowice, Powstańców

2020-10-15 Pilnie poszukuję w pobliżu firmy zajmującej się usunięciem alergenów w domu!
Witam, niedawno zmarła bliska mi osoba. Muszę zająć się sprzątaniem domu po zmarłym. Zgon nastąpił z przyczyn naturalnych dwa dni temu. Znalazłam waszą firmę poprzez stronę internetową i czytałam informację, że dom można użytkować już po 10 godzinach od zakończenia. Czy macie wolny termin na jutro?

Kasztanowa, Zwierzyniec, Kraków

2020-10-07 Potrzebuję osuszyć ściany w piwnicy po zalaniu.
Witam, jak za pewne słyszeliście jakiś czas temu wylała rzeka Wisła na działkach ROD. Moja działka posiada podpiwniczenie i cała piwnica była pod wodą. Ściany są bardzo mokre i obawiam się by nie wyszedł grzyb na ścianach. Proszę o pomoc!

Kraków, Klasztorna

2020-09-23 Jaki jest koszt za odgrzybianie klimatyzacji w mieszkaniu?
Z naszej klimatyzacji wylatują bardzo brzydkie i nieprzyjemne zapachy. Nie była używana całą jesień, zimę i wiosnę, a korzystamy z niej już łącznie od 6 lat, więc pewnie to normalna sytuacja i taki przegląd, czy przeczyszczenie jest potrzebne. Czy tutaj mogę zamówić jakiegoś fachowca od takich urządzeń? Jeśli tak, to na kiedy i za jaką kwotę?

Bronowice, Balicka, Kraków

2020-09-14 Poszukuje serwisu zajmującego się dezodoryzacją pomieszczeń.
Mam "śmierdzący" problem! Kilka dni temu wybiło mi szambo, zalało kuchnie i łazienkę. Udało się naprawić szambo i wyczyścić pomieszczenia lecz nadal unosi się nie przyjemny zapach. Od znajomych usłyszałam, że dezodoryzacja bardzo pomaga i wyszukałam Państwa firmę. Czy podjeli by się Państwo zlecenia? jaki jest koszt i czas oczekiwania?

Dębniki, Winnicka

2020-09-01 Konieczne działanie bakteriobójcze w biurze.
Pomocy! Posiadam biuro o łącznej powierzchni 100 m2. Są to 4 pomieszczenia, które trzeba potraktować bakteriobójczo. Moi pracownicy od jakiegoś czasu często chorują. Obawiam się, że jakieś bakterie są w pomieszczeniach. Proszę o jak najszybsze zapoznanie się z prośbą i szybką realizację. Cena nie gra roli, liczy się zdrowie pracowników!

Zobacz również inne usługi w mieście Kraków

732 080 502