Dezynfekcja Kraków

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Ozonowanie pomieszczeń wykonywali dla nas ci panowie z pobliskiego zakładu DDD i złego słowa nie możemy o nich powiedzieć. Ich umiejętności i doświadczenie potwierdzili również inni klienci, o czym świadczą ich pozytywne opinie. W mieszkaniu zjawili się jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali sumiennie, a cena okazała się naprawdę przystępna. Polecamy z czystym sumieniem każdemu."
Stare Miasto
Usługi Dezynfekcji i Serwis Elektryczny Qualitet
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Praca wykonana została na medal. Dekontaminacja zakończona została sukcesem - nasze pomieszczenie gospodarcze zostało dokładnie oczyszczone ze szkodników oraz z substancji szkodliwych. Panowie z ogromnym zaangażowaniem podeszli do sprawy - praca przyniosła zamierzony efekt, a my jesteśmy zadowoleni również z ceny, która jak na obecne realia była naprawdę przystępna. Polecamy serdecznie, kontakt zapisujemy!!!"
Swoszowice, Kraków
Zakres usług
Płatność kartą
Potrzebna Ci skuteczna dezynfekcja mieszkania na już? A może masz dość kolejnego nawrotu grzyba na ścianie lub poszukujesz kogoś, kto fachowo wykona usługę dezodoryzacji? Postaw na fachowca, który będzie wiedzieć, jaką metodę należy wybrać w konkretnym przypadku. ...
W Twoim domu pojawiły się myszy? Nie wiesz, jak poradzić sobie z tymi sprytnymi gryzoniami? Zdecyduj się na usługi specjalistów z zakładu DDD, a na pewno nie będziesz żałować swojej decyzji. Fachowcy dołożą wszelkich starań, by jak najszybciej zlikwidować ...
Usługi Dezynfekcji Fumigat
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły

Usługi Dezynfekcji Fumigat

Dezynfekcja Kraków
Opinia o fachowcu:
"Nieprzyjemny zapach w domu utrzymywał się od dobrych dwóch tygodni, dlatego postanowiliśmy skorzystać z pomocy fachowca (nasze metody niestety okazały się nieskuteczne). Pan z pracą poradził sobie bardzo dobrze, do tego okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Warto również dodać, że ceny także miał przystępne. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak w ramach podziękowań polecać jego usługi naszym znajomym i rodzinie."
Stare Miasto, Kraków
Wybrane zlecenia

2021-08-25 Kraków
Dzień dobry, W wyniku nieszczelności ścian doszło do zalania instalacji napowietrzającej wykonanej z samonośnych kanałów PROMAT. Nieszczelność została usunięta, ale na kanałach wychodzi grzyb. Po wcześniejszym kontakcie można zobaczyć stan faktyczny lub mogę przesłać zdjęcia na e-mail. Cały ciąg ma powierzchnie ok. 40 m2. Proszę o przedstawienie oferty z uwzględnieniem ceny jednostkowej odgrzybiania. W razie pytaj proszę o kontakt. Pozdrawiam, Ewelina Walas

2021-08-16 Kraków
Potrzebuje wyceny posprzątania garażu po powodzi.

2021-07-16 Kraków
Zależy mi na odgrzybianiu jednej ściany, podejrzewam, ze ma ok 20m^2, jakie są widełki cenowe takiej usługi?

2021-07-16 Kraków
Dzień dobry, jaka jest cena za odgrzybiania ściany wielkości 25m2?

2021-07-04 Olkusz
Dzień dobry, Proszę o podanie ceny za 1 m2 usuwania pleśni - sufit do 20 m2. Pozdrawiam.

Kraków, Bieńczyce

2021-02-10 Pilna dezynfekja gazowa w lokalu!
Witam, pilnie potrzebuje dezynfecji ścian. Po ostatnich ulewch w lokalu na ścianach pojawia się grzyb. Słyszałem, że metoda gazowa jest najsuteczniejsza. Chciałbym skorzystać z Państwa usług tylko zależy mi na szybkim terminie. Bardzo proszę o wciśniecie mnie w swój grafik. Jesteście Państwo podobno w tej metodzie najlepsi w mieście!

Kraków, Bonarka

2021-02-04 Czy usuwacie drobnoustroje z mieszkania?
W moim mieszkaniu strasznie śmierdzi stęchlizną. Czy usuwacie drobnoustroje chorobotwórcze by zapobiec chorobom? Jaki jest koszt oraz czas oczekiwania na wizytę? Usuwacie to środkami fizycznymi czy chemicznymi? Jeśli chemią to po jakim czasie mogę wrócić do mieszkania?

Wielicka, Kraków

2020-12-31 Jaka jest cena odkażnia metodą UV w bloku?
Mam zamiar wynając mieszkanie w bloku na 5 piętrze. Jest to małe mieszkanie dwupokojowe około 40 m2. Przed wprowadzeniem się chciałabym odkazić mieszkanie. Lubie jak mieszakania są bardzo czyste i sterylne. Jaka jest cena takiej usługi? Za tydzień planuje się wprowadzić.

Kraków, Królowej Jadwigi, Zwierzyniec

2020-11-28 Poszukuję firmy do dezynfekcji domu.
Pomocy! W domu wybiła mi kanalizacja! Jestem przerażona ilością fekalii! Poszukuje firmy, która mi to posprząta i zajmie się odkażeniem całego domu. Czy mogli by Państwo zająć się sprawą i pomóc mi to posprzątać? Jaki jest mniej więcej koszt takiej usługi?

Nowa Huta

2020-10-30 ASF-odkażanie w gospodarstwie trzody chlewnej.
Witam, jakiś czas temu w moim gospodrastwie stwierdzono ASF. Cała trzoda została zlikwidowana i jeśli chcę ponownie zacząć chów trzody muszę odkazić gospodarstwo. Znalazłam Państwa ofertę poprzez stronę OLX oraz z polecenia kolegi. Czy mogliby Państwo przedstawić swoją ofertę? Jakimi substancjami odkażacie glebę?

Lipska

2020-10-20 Firma zajmująca się odkażaniem pomieszczeń.
Nie wiem dlaczego na ścianie pojawiła się pleśń w moim mieszaniu. Muszę jak najszybciej temu zaradzić! Znalazłam ją przypadkiem czyszcząc pokój mojej córki. Pojawił się za łóżkiem. Możliwe, że córka coś wylała. Nie chce usuwać tego sama bo boję się, że ponownie wyjdzie. Czy możęcie mi pomóc? Jaka to cena za usługę?

Kraków, Mistrzejowice, Powstańców

2020-10-15 Pilnie poszukuję w pobliżu firmy zajmującej się usunięciem alergenów w domu!
Witam, niedawno zmarła bliska mi osoba. Muszę zająć się sprzątaniem domu po zmarłym. Zgon nastąpił z przyczyn naturalnych dwa dni temu. Znalazłam waszą firmę poprzez stronę internetową i czytałam informację, że dom można użytkować już po 10 godzinach od zakończenia. Czy macie wolny termin na jutro?

Kasztanowa, Zwierzyniec, Kraków

2020-10-07 Potrzebuję osuszyć ściany w piwnicy po zalaniu.
Witam, jak za pewne słyszeliście jakiś czas temu wylała rzeka Wisła na działkach ROD. Moja działka posiada podpiwniczenie i cała piwnica była pod wodą. Ściany są bardzo mokre i obawiam się by nie wyszedł grzyb na ścianach. Proszę o pomoc!

Kraków, Klasztorna

2020-09-23 Jaki jest koszt za odgrzybianie klimatyzacji w mieszkaniu?
Z naszej klimatyzacji wylatują bardzo brzydkie i nieprzyjemne zapachy. Nie była używana całą jesień, zimę i wiosnę, a korzystamy z niej już łącznie od 6 lat, więc pewnie to normalna sytuacja i taki przegląd, czy przeczyszczenie jest potrzebne. Czy tutaj mogę zamówić jakiegoś fachowca od takich urządzeń? Jeśli tak, to na kiedy i za jaką kwotę?

Bronowice, Balicka, Kraków

2020-09-14 Poszukuje serwisu zajmującego się dezodoryzacją pomieszczeń.
Mam "śmierdzący" problem! Kilka dni temu wybiło mi szambo, zalało kuchnie i łazienkę. Udało się naprawić szambo i wyczyścić pomieszczenia lecz nadal unosi się nie przyjemny zapach. Od znajomych usłyszałam, że dezodoryzacja bardzo pomaga i wyszukałam Państwa firmę. Czy podjeli by się Państwo zlecenia? jaki jest koszt i czas oczekiwania?

Dębniki, Winnicka

2020-09-01 Konieczne działanie bakteriobójcze w biurze.
Pomocy! Posiadam biuro o łącznej powierzchni 100 m2. Są to 4 pomieszczenia, które trzeba potraktować bakteriobójczo. Moi pracownicy od jakiegoś czasu często chorują. Obawiam się, że jakieś bakterie są w pomieszczeniach. Proszę o jak najszybsze zapoznanie się z prośbą i szybką realizację. Cena nie gra roli, liczy się zdrowie pracowników!
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502