Dezynfekcja Kraków

Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ozonowanie pomieszczeń wykonywali dla nas ci panowie z pobliskiego zakładu DDD i złego słowa nie możemy o nich powiedzieć. Ich umiejętności i doświadczenie potwierdzili również inni klienci, o czym świadczą ich pozytywne opinie. W mieszkaniu zjawili się jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali sumiennie, a cena okazała się naprawdę przystępna. Polecamy z czystym sumieniem każdemu."
MIXTUM JAROSŁAW WILK, STANISŁAW SKURA SPÓŁKA JAWNA
4.8
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Fachowo, rzetelnie i bezpiecznie wykonana usługa odkażania, do tego cena z dojazdem okazała się przystępna. Okazało się, że oprócz dezynfekcji mieszkań panowie oferują również dezynfekcje miejsc publicznych, placówek służby zdrowia, sprzątanie mieszkań po zgonie oraz dezynfekcje po kwarantannie domowej. Polecamy serdecznie, bo lepszego zakładu w okolicy na pewno nie znajdziecie."
Usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji Fumigat
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nieprzyjemny zapach w domu utrzymywał się od dobrych dwóch tygodni, dlatego postanowiliśmy skorzystać z pomocy fachowca (nasze metody niestety okazały się nieskuteczne). Pan z pracą poradził sobie bardzo dobrze, do tego okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Warto również dodać, że ceny także miał przystępne. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak w ramach podziękowań polecać jego usługi naszym znajomym i rodzinie."
Usługi Dezynfekcji i Serwis Elektryczny Qualitet
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Praca wykonana została na medal. Dekontaminacja zakończona została sukcesem - nasze pomieszczenie gospodarcze zostało dokładnie oczyszczone ze szkodników oraz z substancji szkodliwych. Panowie z ogromnym zaangażowaniem podeszli do sprawy - praca przyniosła zamierzony efekt, a my jesteśmy zadowoleni również z ceny, która jak na obecne realia była naprawdę przystępna. Polecamy serdecznie, kontakt zapisujemy!!!"
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. Jeśli jesteś

AGNIESZKA WIERZBA DDD ACTION

Dezynfekcja Kraków
W Twoim domu pojawiły się myszy? Nie wiesz, jak poradzić sobie z tymi sprytnymi gryzoniami? Zdecyduj się na usługi specjalistów z zakładu „DDD Action”, a na pewno nie będziesz żałować swojej decyzji. Dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej
Wybrane zlecenia

Kraków
Zależy mi na odgrzybianiu jednej ściany, podejrzewam, ze ma ok 20m^2, jakie są widełki cenowe takiej usługi?

Kraków
Dzień dobry, jaka jest cena za odgrzybiania ściany wielkości 25m2?

Olkusz
Dzień dobry, Proszę o podanie ceny za 1 m2 usuwania pleśni - sufit do 20 m2. Pozdrawiam.

Kraków, Bieńczyce

Pilna dezynfekja gazowa w lokalu!
Witam, pilnie potrzebuje dezynfecji ścian. Po ostatnich ulewch w lokalu na ścianach pojawia się grzyb. Słyszałem, że metoda gazowa jest najsuteczniejsza. Chciałbym skorzystać z Państwa usług tylko zależy mi na szybkim terminie. Bardzo proszę o wciśniecie mnie w swój grafik. Jesteście Państwo podobno w tej metodzie najlepsi w mieście!

Kraków, Bonarka

Czy usuwacie drobnoustroje z mieszkania?
W moim mieszkaniu strasznie śmierdzi stęchlizną. Czy usuwacie drobnoustroje chorobotwórcze by zapobiec chorobom? Jaki jest koszt oraz czas oczekiwania na wizytę? Usuwacie to środkami fizycznymi czy chemicznymi? Jeśli chemią to po jakim czasie mogę wrócić do mieszkania?

Wielicka, Kraków

Jaka jest cena odkażnia metodą UV w bloku?
Mam zamiar wynając mieszkanie w bloku na 5 piętrze. Jest to małe mieszkanie dwupokojowe około 40 m2. Przed wprowadzeniem się chciałabym odkazić mieszkanie. Lubie jak mieszakania są bardzo czyste i sterylne. Jaka jest cena takiej usługi? Za tydzień planuje się wprowadzić.

Kraków, Królowej Jadwigi, Zwierzyniec

Poszukuję firmy do dezynfekcji domu.
Pomocy! W domu wybiła mi kanalizacja! Jestem przerażona ilością fekalii! Poszukuje firmy, która mi to posprząta i zajmie się odkażeniem całego domu. Czy mogli by Państwo zająć się sprawą i pomóc mi to posprzątać? Jaki jest mniej więcej koszt takiej usługi?

Nowa Huta

ASF-odkażanie w gospodarstwie trzody chlewnej.
Witam, jakiś czas temu w moim gospodrastwie stwierdzono ASF. Cała trzoda została zlikwidowana i jeśli chcę ponownie zacząć chów trzody muszę odkazić gospodarstwo. Znalazłam Państwa ofertę poprzez stronę OLX oraz z polecenia kolegi. Czy mogliby Państwo przedstawić swoją ofertę? Jakimi substancjami odkażacie glebę?

Lipska

Firma zajmująca się odkażaniem pomieszczeń.
Nie wiem dlaczego na ścianie pojawiła się pleśń w moim mieszaniu. Muszę jak najszybciej temu zaradzić! Znalazłam ją przypadkiem czyszcząc pokój mojej córki. Pojawił się za łóżkiem. Możliwe, że córka coś wylała. Nie chce usuwać tego sama bo boję się, że ponownie wyjdzie. Czy możęcie mi pomóc? Jaka to cena za usługę?

Kraków, Mistrzejowice, Powstańców

Pilnie poszukuję w pobliżu firmy zajmującej się usunięciem alergenów w domu!
Witam, niedawno zmarła bliska mi osoba. Muszę zająć się sprzątaniem domu po zmarłym. Zgon nastąpił z przyczyn naturalnych dwa dni temu. Znalazłam waszą firmę poprzez stronę internetową i czytałam informację, że dom można użytkować już po 10 godzinach od zakończenia. Czy macie wolny termin na jutro?

Kasztanowa, Zwierzyniec, Kraków

Potrzebuję osuszyć ściany w piwnicy po zalaniu.
Witam, jak za pewne słyszeliście jakiś czas temu wylała rzeka Wisła na działkach ROD. Moja działka posiada podpiwniczenie i cała piwnica była pod wodą. Ściany są bardzo mokre i obawiam się by nie wyszedł grzyb na ścianach. Proszę o pomoc!

Kraków, Klasztorna

Jaki jest koszt za odgrzybianie klimatyzacji w mieszkaniu?
Z naszej klimatyzacji wylatują bardzo brzydkie i nieprzyjemne zapachy. Nie była używana całą jesień, zimę i wiosnę, a korzystamy z niej już łącznie od 6 lat, więc pewnie to normalna sytuacja i taki przegląd, czy przeczyszczenie jest potrzebne. Czy tutaj mogę zamówić jakiegoś fachowca od takich urządzeń? Jeśli tak, to na kiedy i za jaką kwotę?

Bronowice, Balicka, Kraków

Poszukuje serwisu zajmującego się dezodoryzacją pomieszczeń.
Mam "śmierdzący" problem! Kilka dni temu wybiło mi szambo, zalało kuchnie i łazienkę. Udało się naprawić szambo i wyczyścić pomieszczenia lecz nadal unosi się nie przyjemny zapach. Od znajomych usłyszałam, że dezodoryzacja bardzo pomaga i wyszukałam Państwa firmę. Czy podjeli by się Państwo zlecenia? jaki jest koszt i czas oczekiwania?

Dębniki, Winnicka

Konieczne działanie bakteriobójcze w biurze.
Pomocy! Posiadam biuro o łącznej powierzchni 100 m2. Są to 4 pomieszczenia, które trzeba potraktować bakteriobójczo. Moi pracownicy od jakiegoś czasu często chorują. Obawiam się, że jakieś bakterie są w pomieszczeniach. Proszę o jak najszybsze zapoznanie się z prośbą i szybką realizację. Cena nie gra roli, liczy się zdrowie pracowników!
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502