Naprawa Okapów Rzeszów

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Rzeszów.
Wybrane zlecenia

Naprawa okapów

Rzeszów, Budziwój, Strzelców
Czy macie wolne terminy na naprawę takiego okapu? Sąsiad wiercił w ścianie i okap spadł mi na ziemie przy okazji niszcząc indukcje. Ponownie go zamontowałam ale nie działa. Zapewne coś w środku okapu się popsuło teraz tylko kwetia to naprawić.

Poważna awaria okapu

Zielona, Drabinianka
Zawsze rano robię sobie kawę w kuchni by nie budzić dziewczyny. Włączam lampke w okapie i jest w miarę jasno. Dziś zauważyłem, że lampka się przepaliła. Nie umiem sam wymienić i nie chce martwić dziewczyny, że znowu jest awaria, któregoś AGD. Potrzebuje waszej pilnej pomocy! Mogę dziś wam podrzucić sprzęt by wymienić żarówkę? Jaka była by cena za wymianę?

Pilna naprawa okapu kuchennego Beko

Rzeszów, Podwisłocze, Nowe Miasto
Prowadzę kawiarnię z daniami śniadaniowymi na wynos. Dziś podczas przygotowywania posiłków zauważyłam awarię okapu. Niestety nie działa wentylator i nie wiem co może być tego powodem. Pewnie jest zabrudzony bo od nowości nie czyściłam go ani nie serwisowałam. Pilnie potrzebuje go oddać do naprawy!

Ile kosztuje serwis wyciągu kuchennego Faber?

Rzeszów, Staromieście
Jak w temacie, interesuje mnie naprawa mojego wyciągu kuchennego. Problem tkwi w niedziałającym wiatraku. Jakieś kilka tygodni temu zaczął wolniej pracować, a teraz już w ogóle się nie kręci. Chciałem sam to naprawić ale obawiam się, żę gorzej mogę zepsuć.

Okap Amica

Rzeszów, Zwierzyniecka, Baranówka
W moim okapie nagromadził się brud. Oczyściłam go z wierzchu ale w środku jest go dość dużo i dodatkowo jest zapchany filtr. Potrzebuje by ktoś to wyczyścił i wymienił filtr na nowy. Jaki jest czas oczekiwania na usługę?

Jaki jest czas serwisowania okapów Berg?

Przemysłowa
Ile czasu zajeło by Państwu zdiagnozowanie i naprawa okapu? Od kilku dni nasz okap bardzo głośno hałasuje. Zastanawiałem się czy przymocowanie do ściany się nie poluzowało ale dokręcilem śrubki i dalej problem hałasu występuje.

Fachowiec lub serwisant okapów Akpo

Rzeszów
Posiadam już dłuższy czas okap tej firmy. Nie miałam większego problemu z nimaż do dzisiaj. Przestał działać. Nie uruchamia się, światełko również nie działa. Poszukuje fachowca bo wiem, że to specyficzny model i trudno o dobry serwis.

Szukam serwisu pochłaniaczy kuchennych Siemens

Nowe Miasto, Rzeszów
Podczas podłączania indykcji mój mąż zrobił zwarcie. Po uruchomieniu prądu, sprawdzałam każdy sprzęt i okazało się, że oświetlenie w moim okapie nie działa. Poszukuje więc serwisu, który mógłby przyjechać i wymienić oświetlenie oraz przy okazji podłączyć indukcję bo to ta sama marka urządzeń kuchennych.

 

Twój okap nie odprowadza powietrza na zewnątrz? Nie bagatelizuj problemu, bo może się nasilić. Wybierz profesjonalny serwis okapów, który pomoże Ci naprawić uszkodzony okap szybko i skutecznie. W serwisie Naprawek znajdziesz tylko wyselekcjonowane firmy AGD, które świadczą usługi z zakresu naprawy okapów w Rzeszowie. Postaw na jednych z najlepszych fachowców od sprzętu gospodarstwa domowego w okolicy, którzy działają solidnie i niedrogo. Zadzwoń do wybranego serwisu AGD z Rzeszowa i przekonaj się sam!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502