Naprawa Lodówek Rzeszów

P.P.U.H. Interlock M.Inglot I S-KA Spółka Jawna w Rzeszowie
4.7
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pan błyskawicznie zdiagnozował problem, z którym trzech wcześniejszych fachowców nie mogło sobie poradzić, na zgłoszenie odpowiedział w ciągu niecałych 15 minut, a na miejscu zjawił się jeszcze tego samego dnia. Widać było, że na naprawie lodówek zna się bardzo dobrze, stąd też i teraz nie sprawiła mu większego problemu. Polecam serdecznie, a telefon do kontaktu pozostawiam sobie na przyszłość!"
Wybrane zlecenia

Potrzebny serwis lodówki side-by-side na jutro

Rejtana
Mam chłodziarko-zamrażarkę, dwudrzwiową z funkcją no-frost. Niestety urzadzenie nie działa prawidłowo. Zauważyłam, że chłodziarka się nie rozmraża. Chciałabym wezwać fachowca do naprawy jak najszybciej.

Jaki koszt serwisu lodówki Whirlpool?

Rzeszów
Pisze z zapytaniem o cenę naprawy chłodziarko-zamrażarki. Mam w weekend ważne spotkanie rodzinne, a dziś po przyjeździe do domu okazało się, że w lodówce stoi woda. Mokre są ściany oraz z półek cieknie. Jestem załamana, ponieważ mam dużo przygotowań przed zaplanowanym spotkaniem, a nie mogę korzystać z urzadzenia bo boję się, że produkty się popsują do weekendu. Proszę o pilną pomoc.

Szukam mechanika do lodówki

Rzeszów, Wilkowyja, Zygmunta I Starego
Dzień dobry. Właśnie wróciłem z wyjazdu służbowego i zauważyłem, że moja chłodziarka nie chłodzi. W środku znajduje się woda i temperatura jest podobna do pokojowej. Zamrażarka działa normalnie. Problem jest jedynie w komorze chłodzącej. Potrzebuję wezwać fachowca, który ma czas żeby przyjechać i zdiagnozować usterkę.

Problem z lodówką Samsung

Wadowicka, Rzeszów
Potrzebuję wykonać serwis chłodziarko-zamrażarki. Moje urządzenie za mocno chłodzi, produkty są pomrożone. W komorze jest zdecydowanie za niska temperatura. Co może być przyczyną nieprawidłowego działania urządzenia? Szukam serwisanta, który mi doradzi i usunie usterkę.

Szukam fachowca do lodówki dwudrzwiowej Haier

Rzeszów, Jaspisowa, Załęże
Posiadam chłodziarkę typu side-by-side. Nie działa zamrażarka, która lekko chłodzi zamiast mrozic. Potrzebuję wezwać serwisanta, bo popsuje mi się całe jedzenie. Ile kosztuje naprawa?

Szukam serwisu w pobliżu do lodówki

Rzeszów, Baranówka
Jestem zainteresowany naprawą chłodziarki. Urządzenie samoistnie się wyłączyło inie chce się włączyć z powrotem. Urządzenie nie jest stare ale jest już po gwarancji. Chciałbym zamówić jakiegoś fachowca w pobliżu, który usunie usterkę.

Ile kosztuje naprawa oświetlenia w lodówce pod zabudowę LG?

Staomieście, Rzecha
Witam serdecznie. Piszę z pytaniem odnośnie naprawy oświetlenia w urządzeniu chłodzącym w moim domu. Od kilku dni w środku, w komorze chłodzącej nie świeci żarówka. Mógłbym sam wymienić, ale wolę powierzyć to zadanie fachowcowi. Interesuje mnie koszt wymiany oświetlenia oraz dostępne terminy. Już długo zwlekałem, więc zależy mi na szybkiej usłudze.

Pilnie potrzebna naprawa lodówki samsung

Rzeszów, Witolda
Witam serdecznie. W biurze w pomieszczeniu kuchennym popsuła się chłodziarka. Po weekendzie, kiedy pracownicy wrócili do biura zauważyli, że w urządzeniu stoi woda. Proszę o kontakt do sprawdzonego serwisanta, który ma czas przyjechać szybko i usunąć usterkę. Jaka jest cena przyjazdu i zdiagnozowania?

 

Lodówka się nie włącza? A może nastąpił wyciek chłodziwa? Postaw na wiedzę i doświadczenie profesjonalnego serwisu AGD. Na Naprawek.pl odnajdziesz jednych z najlepszych w mieście fachowców, w których zakres usług wchodzi między innymi solidna i niedroga naprawa sprzętu AGD. Rzeszów i okolice mogą liczyć na wsparcie tych rzetelnych specjalistów, którzy szybko i sprawnie naprawią lodówkę każdej marki. Nie trać czasu na szukanie fraz: naprawa lodówek Rzeszów, tylko wybierz partnera Naprawek. Zadzwoń i umów się na wizytę jeszcze dzisiaj!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502