Naprawa Zmywarek Rzeszów

P.P.U.H. Interlock M.Inglot I S-KA Spółka Jawna w Rzeszowie
4.7
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ci panowie oferują najwyższej klasy serwis zmywarki z dojazdem, dlatego warto korzystać z ich usług. Już podczas rozmowy przez telefon okazali się solidnymi i sumiennymi osobami, do tego sympatycznymi i odpowiedzialnymi. Praca nie była dla nich żadnym wyzwaniem, za co jestem im bardzo wdzięczny i polecam serdecznie za jakość i niewygórowany cennik usług. Zaskoczyła mnie również cena, która nie wpłynęła tak bardzo na mój budżet."
Wybrane zlecenia

Niesprawna zmywarka pod zabudowę

Rzeszów, Potockiego, Załęże
Witam serdecznie. Z moim sprzętem coś się ewidentnie dzieje. Jestem prawie na 100% pewna, że moje urządzenie nie pobiera wody tak jak powinno. Sprawdziłam odpływ, ale tam nic nie zalega. Nie ma tam żadnych resztek jedzenia, ani innego brudu. Wszystko wygląda na jak najbardziej drożne. Macie jakiś pomysł co to może być? Moglibyście pomóc w naprawie?

Jaka jest cena przeglądu wadliwego sprzętu?

Krakowska, Rzeszów
Moje rachunki za wodę ostatnio przekraczają wszystkie możliwe granice. Sąsiad powiedział mi, że to może być przez moją zmywarkę. Ona co prawda ma już 12 lat, ale żeby aż tak? Ostatnio jakby ciągle pobierała wodę. Za ile któryś z serwisantów mógłby to sprawdzić?

Przegląd sprzętu Whirlpool w okolicy

Baranówka
Dość pilnie potrzebuję uzyskać diagnozę oraz ewentualną naprawę mojej trzyletniej zmywarki. Nie wiem czy takie usterki się serwisuje, czy po prostu muszę nauczyć się z tym żyć. Problem tkwi w tym, że moje urządzenie podczas mycia naczyń strasznie buczy. Dacie radę jakoś temu zaradzić?

Jaki jest koszt naprawy zmywarki do zabudowy marki Whirlpool?

Krogulskiego, Rzeszów
Ile orientacyjnie musiałabym zapłacić za serwis nie w pełni sprawnego urządzenia? Prawdopodobnie grzałka wysiadła, ponieważ sprzęt nie grzeje wody, co skutkuje zazwyczaj niedomytymi talerzami. Proszę również o informaję na temat pierwszego wolnego terminu ewentualnej wizyty.

Potrzebny serwisant marki Samsung

Budziwój
Dzień dobry, zwracam się w sprawie otrzymania porady lub pomocy odpowiedniego fachowca. Co zrobić kiedy zmywarka pozostawia na podłodze mokre plamy. Próbowałam tam sama zaglądać, ale nie wiem skąd dokładnie cieknie, w każdym razie od spodu urządzenia. Może to tylko jakiś wężyk puścił? Czy któryś z fachowców mógłby to prawdzić osobiście?

Pilnie potrzebna naprawa zmywarki do naczyń

Rzeszów, Leszka Czarnego
Moje urządzenie chodzi tak głośno, że nie mogę nastawiać programu na noc, bo ten hałas budzi całą rodzinę. To znacznie utrudnia życie, bo jestem bardzo zapracowana. Proszę o natychmiastową pomoc.

Ile kosztuje naprawa zmywarki do naczyń Bosch?

Rzeszów, Nowe Miasto
Moje urządzenie było serwisowane rok temu przez inny serwis, ale znowu powrócił problem cieknięcia od spodu. Czy to jakiś wężyk puścił? Czy po prostu mój sprzęt jest już za stary? Proszę o kontakt w sprawie umówienia terminu wizyty i jej ceny.

Szukam serwisu do zmywarki

Rzeszów, Langiewicza
Może Wy mi pomożecie, bo już nie mam siły szukać fachowca. Każdy odmawia naprawy mojego urządzenia niezbyt popularnej marki. Kłopot jest z nim taki, że naczynia są niedomyte, a czasem nawet "tłustawe" po zakończonym rzekomym myciu. Chyba to problem z niegrzaniem wody. Jeżeli jesteście zainteresowani naprawą, ja chętnie!

 

Zaburzone rozdzielanie wody w zmywarce? Przepalona grzałka? Nie panikuj, tylko wybierz solidny serwis zmywarek z Rzeszowa, a prawdopodobnie unikniesz zakupu nowego sprzętu. W serwisie Naprawek znajdziesz godne zaufania firmy AGD, które szybko i sprawnie naprawią zmywarkę każdej marki i to w przystępnej cenie. Współpracujący z Naprawek fachowcy to doświadczeni specjaliści, którzy zajmą się usterką Twojego urządzenia szybciej, niż myślisz. Wybierz interesujący Cię serwis AGD z Rzeszowa jeszcze dziś!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502