Naprawa Kuchenek Rzeszów

P.P.U.H. Interlock M.Inglot I S-KA Spółka Jawna w Rzeszowie
4.7
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa kuchenki z dojazdem dla tych panów nie była żadnym wyzwaniem. Panowie do zadania podeszli sumiennie, z odpowiednim sprzętem, a ostateczna cena była nawet niższa od tej ustalonej telefonicznie. Wymiana zegara trwała zaledwie 25 minut, do tego podczas wizyty nie było nieprzyjemnego milczenia, co w znacznym stopniu podniosło jakość obsługi. Polecam więc gorąco każdemu w opałach!"
Wybrane zlecenia

Jaka jest cena naprawy kuchni gazowej Beko?

Rzeszów, Baranówka
Mam taki problem. Nie działają mi dwa pola po jednej strony mojej kuchni Beko. Co może być tego przyczyną? Proszę o informację na temat ewentualnych kosztów i terminu takiej naprawy.

Czy ktoś w okolicy naprawia kuchenki gazowe Beko?

Rzeszów, Rejtana
Witam serdecznie. Korzystam z mojej ukochanej kuchenki Beko od lat, niestety ostatnio zauważyłam, że występuje jakiś problem przy użytkowaniu lewego dolnego palnika. Palnik nie chce w ogóle utrzymać płomienia, pozostałe palniki działają bez zarzutu. Jaki byłby koszt naprawy? Bardzo proszę Państwa o pomoc.

Awaria kuchenki gazowej MPM

Rzeszów, Wyspiańskiego
Moja kuchenka używana jest już od kilku lat. Ostatnio przy kontroli instalacji gazownik zwrócił uwagę, że prawdopodobnie założone są dysze gazu propan-butan, a nie ziemnego. Powiedział, że widzi jak płomień jest "lejący" i słychać syczenie. Zgodnie z poleceniem gazownika kupiłem oryginalne dysze do gazu ziemnego i pojawił się problem. Kurek gazu odkręcony na pozycję płomienia największego daje bardzo mały płomień. Czy mogę prosić o pomoc kogoś, kto się na tym zna?

Pilne!!! Naprawa kuchenki Electrolux

Staroniwa, Cukiernicza
Mam problem z moją kuchnią. Jeden z palników działa bardzo dobrze, płomień jest mały, dobrze wydostaje sie z dysz. Niestety problem mam z drugim palnikiem. Po zapaleniu ogień jest żółty i wydobywając się z dysz tworzy wielki płomień wysoki na 10cm albo nawet więcej. Czy mogę prosić o pomoc jakiś serwis?

Fachowiec od kuchenek elektrycznych Indesit potrzebny

Rzeszów, Podwisłocze, Nowe Miasto
Witam serdecznie, szukam informacji na temat takiej usterki. Mianowicie: do tej pory moja kuchnia elektryczna działała normalnie, natomiast dzisiaj, gdy próbowałem podgrzać mleko, zauważyłem, że urządzenie nie chce się włączyć. Czy mogę prosić o pomoc jakiegoś dobrego i solidnego fachowca?

Usterka w płycie gazowej Ravanson

Załęże, Rzeszów
Dzień dobry. Jestem użytkownikiem kuchenki zasilanej gazem ziemnym. Problem polega na zbyt małym płomieniu w dużym palniku, przez co urządzenie nie dogrzewa patelni, garnków itp. Czy to jest kwestia regulacji, czy może zawór gazu uległ zużyciu? Dodam tylko, że używam tej kuchenki od 10 lat i nigdy nie było z nią żadnych problemów. Proszę o pomoc.

Ile kosztuje serwis maszynek gazowych Indesit?

Lwowska, Rzeszów
Jestem zainteresowana usługą jakiegoś solidnego i rzetelnego fachowca, który naprawia sprzęty kuchenne. W mojej maszynce zepsuły się pokrętła. Kiedy mogłaby zostać wykonana taka naprawa?

Potrzebuję kogoś kto naprawia kuchenki elektryczno-gazowe

Pobitno
Witam Państwa. Posiadam moją kuchenkę od jakichś 3 lat i nigdy nie było z nią żadnych problemów. Problem zaczął się od jakiegoś czasu. Dwa palniki pomocnicze grzeją normalnie, ale za to duży palnik syczy i wypuszcza bardzo duży pomarańczowy płomień. Ostatnio wymieniłem nowe dysze i znowu jest to samo. Proszę o pomoc, nie wiem już, co mam robić.

 

W kuchence gazowej działa tylko jeden palnik? Każda tego typu awaria wymaga konsultacji ze sprawdzonym serwisem. Na stronie Naprawek znajdziesz niejeden serwis kuchenek z Rzeszowa, który zajmie się naprawą kuchenki gazowej lub elektrycznej, którą posiadasz. Wybierz doświadczonych i solidnych fachowców, których doceniło już wielu Twoich sąsiadów i oddaj swoje AGD w ich precyzyjne i dokładne ręce. Nie zwlekaj, tylko zadzwoń jeszcze dziś i zamów profesjonalną naprawę kuchenki w Rzeszowie, a unikniesz zakupu nowego sprzętu!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502