Naprawa Ekspresów do Kawy Rzeszów

P.P.U.H. Interlock M.Inglot I S-KA Spółka Jawna w Rzeszowie
4.7
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Nasza firma istnieje od 2003 r. Zajmujemy się kompleksową naprawą sprzętu gospodarstwa domowego. Dokonujemy pogwarancyjnych napraw wszystkich urządzeń AGD na rynku. Możemy poszczycić się wysoko wykwalifikowanym personelem technicznym, który zawsze stara się, aby usługa została ...
Wybrane zlecenia

Przegląd ekspresu do kawy Jura

Rzeszów
Dzień dobry państwu. Poszukuję w okolicy serwisu i natrafilem na to ogłoszenie. Sprawa dotyczy mojego urządzenia do robienia kawy. Od wczoraj przy każdorazowej próbie uruchomienia ekspresu, urzadzenie robi zwarcie w instalacji elektrycznej i wybija korki. Chciałbym zamówić fachowca, który dokładnie sprawdzi sprzet i powie mi gdzie jest usterka. Dobrze, żeby to było jeszcze w tym tygodniu. Prosze o pomoc.

Potrzebuję serwisu do ekspresu

Rzeszów, Potockiego, Załęże
Witam, posiadam już od kilku lat urządzenie do robienia kawy. W ostatnim czasie zauważyłem, że temperatura napoju pozostawia wiele do życzenia. Kawa jest letnia, a czasem nawet zimna. Urządzenie nie grzeje wody. Chciałbym wezwać fachowca, który naprawi usterkę.

Ktoś do ekspresu ciśnieniowego Saeco w pobliżu?

Rzeszów, Baranówka, Ofiar Katynia
Zwróciłem uwagę że ta sama kawa co zawsze ma tera dziwny posmak. Czasem zostawia gorycz, czasem skwaszenie a czasem jeszcze inny nieokreślony smak. Ma on już parę lat ale był na tyle drogi że chyba jeszcze kolejnych kilka powinien pociągnąć. Szukam serwisu, który by to sprawdził i usunął przyczynę

Potrzebny fachowiec do serwisu ekspresu do kawy

Rzeszów, Nowe Miasto, Podwisłocze
Szukam kontaktu do technika, który naprawia ekspresy do kawy. Kiedy wczoraj rano uruchomiłam urzadzenie okazało się, że robi się zwarcie w instalacji elektrycznej i wywala korki. Chcę wezwać specjalistę, który sprawdzi co się dzieje.

Niesprawny ekspres ciśnienowy DeLonghi

Staromieście, Rzeszów, Lubelska
Pisze do państwa ponieważ właśnie zauważyłam, ze pod spodem, z ekspresu do kawy wycieka woda. Musiała powstać jakaś nieszczelnośc w urzadzeniu. Czy zajmujecie się takim sprzetem? W jakim czasie może przyjechać fachowiec?

Pilna naprawa ekspresu ciśnieniowego DeLonghi

Drabinianka
Zaraz od kiedy wróciłem z wakacji, po około tygodniu nieużywania słyszę wyraźny hałas przy pracy kawiarki. Nigdy wcześniej się tak nie działo i nie widzę powodu dla którego miałoby, tymbardziej że przed wyjazdem było okej. Sprzęty były na ten czas poodłączane z sieci więc wydaje mi się że zwarcie i elektryczne uszkodzenie nie wchodzi w grę. Potrzebuję dyspozycyjnego serwisu na jutro lub pojutrze najdalej

Jaka jest cena naprawy ekspresu Krups

Rzeszów, Elizy Orzeszkowej
Witam państwa. Pisze ponieważ interesuje mnie cena serwisu ekspresu do kawy. Urzadzenie które mam w domu zaczeło przeciekać. Powstała jakaś nieszczelność, która uniemożliwia mi korzystanie z urządzenia. Trwa to już kilka dni więc zależy mi na czasie. Czy zajmujecie się takimi naprawami? Ile wyniesie naprawa ekspresu?

Poszukiwany serwis w okolicy do naprawy ekspresu do kawy Siemens

Rzeszów, Leszka Czarnego
Witam serdecznie. Poszukuję usługi odkamienienia ekspresu do kawy i natrafiłam na to ogłoszenie. Moje urządzenie dało komunikat, że pojawił się kamień. Domowe sposoby nie dały oczekiwanych rezultatów. Szukam fachowca, który zajmie się tym profesjonalnie i przede wszystkim skutecznie abym mogła korzystać znów z urządzenia.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502