Dezynfekcja Gorzów Wielkopolski

Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Fast Protektor Paweł Ciejka
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Potrzebna nam była pilnie dezynfekcja mieszkania po zmarłym członku rodziny, a ci panowie świadczyli również tego typu usługi. Na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia, do pracy byli odpowiednio przygotowani, a cena również nie była wygórowana. Polecamy z całego serca każdemu, komu zależy na pilnie wykonanej usłudze. Numer telefonu zostawiamy i z pewnością będziemy jeszcze z niego korzystać."
Górczyn

Usługi Dezynfekcji Recovers

Dezynfekcja Gorzów Wielkopolski
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Husarska, Gorzów Wlkp

2020-12-07 Usunięcie alergenów w mieszkaniu
Witam, pilnie potrzebuję państwa techników w związku z pojawieniem się bardzo dużej ilości grzyba na ścianie. Wieczorem jak się kładliśmy było normalnie, natomiast rano od podłogi do sufitu praktycznie było tego pełno, ponad połowy tej ściany została całkowicie pokryta grzybem.

Drzewicka, Gorzów Wlkp

2020-11-12 Jaki jest koszt odkażania domu?
Dzień dobry, byłbym zainteresowany skorzystaniem z waszej pomocy w związku z oczyszczaniem mojego mieszkania. Syn zrobił wczoraj imprezę i wbrew moim zakazom sprowadził dużo więcej ludzi, mamy okres pandemii więc to bardzo nieodpowiedzialne dlatego chciałabym się pozbyć wszelkich bakterii jakie zostały przyniesione

Gorzów Wlkp

2020-11-10 Osuszanie ścian w bloku
Potrzebuję serwis, który dysponuje terminem na jutro i będzie mógł coś takiego wykonać w paru mieszkaniach. U jednego z lokatorów pękła główna rura wody i zalało paru innych mieszkańców, w mniejszym lub większym stopniu.

Taśmowa, Gorzów Wlkp

2020-09-28 Działania bakteriobójcze w bloku
Dzień dobry, czy wykonują państwo takie usługi? Pękła ostatnio rura u nas, niestety była centralnie za moją ścianą i wszystko prawie zalała w moim domu. Chciałabym oczyścić mieszkanie po tym bo kto wie ile bakterii tam było.

Gorzów Wlkp, Włókiennicza

2020-08-31 Odgrzybianie klimatyzacji w pomieszczeniu
Czy znają pańtwo fachowca z okolicy, który ma doświadczenie z oczyszczaniem takiego sprzętu? Po wybiciu kanalizy w mieszkaniu i ogarnięciu tego zauważyłem że wyraźnie zmieniła się jakość powietrza wprowadzanego do mieszkania. Oprócz tego czuć tutaj inny zapach który dość jasno sugeruje na zagrzybienie

Torfowa, Gorzów Wlkp

2020-07-16 Dezodoryzacja piwnicy
Poszukuję pana, który posiada osprzęt do pozbycia się odoru z danego pomieszczenia. Pękła rura na końcu korytarza i szambo z połowy bloku się wylało. Całe szczęście że nie miałem nic na ziemi postawionego ważnego tylko jakieś słoiki więc obeszło się bez większych strat, ale śmierdzi tam teraz nie do zniesienia.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502