Odgrzybianie Ścian Gorzów Wielkopolski

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Gorzów Wielkopolski.
Podobne usługi
Pytania od klientów

20.09.2021
Witam serdecznie, jestem zainteresowana zamówieniem usługi odgrzybiania. Niestety po incydencie wybicia kanalizacji, mamy dużo do sprzątania i chcielibyśy aby zajęli się tym profesjonaliści. Bardzo proszę o kontakt od fachowca.

20.08.2021
Jestem administratorem we wspólnocie mieszkaniowej. Jako, że pojawił się na na suficie, na klatce schodowej w bloku, grzyb to chcielibyśmy się go jak najszybciej pozbyć. W związku z tym chcielibyśmy poznać szczegółową ofertę Państwa firmy w tym zakresie, czyli jak wygląda dostępność terminów, jakie są ceny oraz czy można liczyć na wystawienie faktury Vat po wykonaniej usłudze?!

17.08.2021
Dzień dobry, piszę ponieważ po zalaniu przez sąsiadów na suficie i ścianie w pokoju mamy ogromne wilgotne plamy. Długo zwlekaliśmy żeby zamówić jakaś ekipę remontową. Niestety czytałam, że z takiej wilgoci może powstać pleśń i grzyby. Jaki jest koszt usługi pozbycia się tego wszystkiego ze ścian? Proszę o odpowiedź.

01.08.2021
No ładnie, przyjechałam do rodziców w odwiedziny. Miałam nocować w moim dawnym pokoju, ale rodzice chyba zapomnieli, że jak jest zimno to powinno się grzać we wszystkich pomieszczeniach w domu. No i niestety w moim pokoju na suficie jest pleśń. Są to takie jakby czarne kropki. Szukam zatem firmy, która usuwa pleśń w mieszkaniach. Zależy mi na czasie, bo nie zasnę w takich warunkach.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502