Sprzątanie Po Zgonach Gorzów Wlkp

Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Fast Protektor Paweł Ciejka
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Ta firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, dla których największe znaczenie ma wysoka skuteczność przeprowadzanych czynności. Kompleksowe zwalczanie szkodników? Usługi z zakresu dezynfekcji? Zadzwoń, a specjaliści zajmą się każdym ...
Wybrane zlecenia

2021-07-21 Chróścik, Gorzów Wlkp
Witam państwa. Potrzebowałabym pomocy. Szukam firmy, która bardzo dokładnie i profesjonalnie sprzata po zmarłych. Chodzi o cięzki przypadek, kiedy zmarły przez kilka dób po zgonie leżał w pokoju. Jest nieprzyjemny zpach jakby stęchlizny i ślady krwi. W jakim czasie najszybciej można umówić się z fachowcem?

2021-07-20 Wawrów, Gorzów Wlkp
Jaki jest u Was koszt wykonania w trybie ekspresowym usługi sprzątania po zwłokach? Pytam, ponieważ w mojej piwnicy rozchodzi się naprawdę brzydki zapach zgnilizny i nic na to nie pomaga. Proszę o wsparcie!

2021-07-19 Chwalęcice
Witam serdecznie. Szukam pilnie pomocy. Chciałabym wezwac kogoś, kto pomoże mi posprzątać po zmarłym. Chodzi mi przede wszystkim o dokładnie wyczyszczenie śladów krwi po zgonie. Zamówić też bym chciała odkażanie całego domu. Prosze mi powiedzieć ile będzie kosztować taka usługa w Waszej firmie? Jakie są wolne terminy na usługi?

2021-07-02 Nowy Dwór
Wynajmuję niewielki lokal w okolicy ratusza i od kilku dni czuć w nim okropny, duszący ciężki odór. Chciałabym jak najszybciej się go pozbyć, a w tym celu potrzebuję praktycznie na już zespołu zajmującego się usuwaniem zanieczyszczeń po zmarłych. Mogę na Was liczyć? Pomocy!
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502