Ozonowanie Gorzów Wielkopolski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Fast Protektor Paweł Ciejka
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Fast Protektor Paweł Ciejka

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Ozonowanie Gorzów Wielkopolski
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Ta firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, dla których największe znaczenie ma wysoka skuteczność przeprowadzanych czynności. Kompleksowe zwalczanie szkodników? Usługi z zakresu dezynfekcji? Zadzwoń, a specjaliści zajmą się każdym ...
Pytania od klientów

06.09.2021
Potrzebuje usunąć przykry zapach z domu po mojej babci bo chciałbym go sprzedać. Czytałem dużo pozytywnych opinii na temat waszej firmy w internecie i chciałbym się do państwa zapisać na wykonanie usługi o nazwie ozonowanie. Jak państwo naliczają opłatę za wykonanie tej usługi od metra czy od czasu? Dom ma jakieś 145 metrów i jest 15 kilometrów od granicy administracyjnej miasta.

05.09.2021
Dzień dobry państwu. Ile kosztuje ozonowanie domu 120 metrów, dom ma jedno piętro? Jest to dom w którym już od dłuższego czasu nikt nie mieszkał i jest tam dość nietypowy zapach taka jakby stęchlizna. Czy ozonowanie usunie w 100 % ten zapach stęchlizny z domu? pozdrawiam serdecznie.

02.08.2021
W piwnicy mojego domu po ostatnim zalaniu bardzo mocno śmierdzi i chciałbym się dowiedzieć czy usługa taka jak ozonowanie tylko maskuje brzydki zapach? Czy trwale jest on usuwany? Bo jeśli jest to trwałe usunięcie to chciałbym by fachowcy wykonali tą usługę w mojej piwnicy. Jak długo się czeka na wolny termin i ile by mnie to kosztowało ? Piwnica jest dość mała 4 chyba na 5 metra.

18.07.2021
Witam. Kontaktuje sie ponieważ chciałabym się zapytać ile kosztuje usunięcie bakterii z piwnicy przez fachowców z waszego serwisu? Piwnica nie jest duża ma może jakiś metr z kawałkiem na 6 lub 7 metrów. Jakie są u państwa wolne terminy?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502