Elektryk Gorzów Wlkp

Znalezienie doświadczonych fachowców od elektryki nie jest proste, dlatego warto odwiedzić stronę Naprawek.pl, na której usługi elektryczne oferują wykwalifikowani elektrycy z uprawnieniami. To sumienni i rzetelni wykonawcy, którzy dokładają wszelkich starań, by w pełni zadowolić swoich klientów. To specjaliści z Gorzowa Wielkopolskiego z dobrymi ocenami, którzy oferują najwyższej jakości usługi na każdą kieszeń.

El. Partner Andrzej Tyszer
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"To fachowiec, który bije na głowę wszystkich wcześniejszych, z którymi miałam do czynienia. Kompetentny, kulturalny, doświadczony i znający się na rzeczy. Pomiary elektryczne w jego wydaniu to mistrzostwo świata - w życiu nie widziałam fachowca pracującego tak skrupulatnie i z takim zaangażowaniem. Polecam!"
Elektro Instal Gracjan Ilkowski
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zleciłam montaż oświetlenia temu specjaliście zachęcona jego pozytywnymi opiniami w Internecie i muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Swoje zadanie wykonał jak należy, a przy okazji usunął zwarcie, które wykrył podczas pracy. Jestem bardzo zadowolona z jakości jego usług. Zasłużył na mocną szóstkę za swoje opanowanie i umiejętności - brawo, oby więcej takich!"
Wybrane zlecenia

Potrzebny fachowiec z pogotowia elektrycznego 24h!

Gorzów Wlkp, Pogodna
Zdaję sobie sprawę, że jest to późna pora na wizyty fachowców, ale dla mnie akurat teraz jest ona niezbędna. Kiedy podłączałem do kontaktu lampkę nocną, żeby poczytać, w gniazdku pojawiły się iskry, a mnie lekko poraził prąd w palec. Jakiś doświadczony technik musi to szybko naprawić, żeby nikomu nic nie groziło.

Awaria elektryczna w pobliżu

Gorzów Wlkp, Cyprysowa
Pilnie poszukuję dostępnego elektryka w okolicy mojego domu, ponieważ mam awarię! Podczad podłączania piekarnika wszystkie korki mi wywaliło i urządzenie prawdopodobnie również się przepaliło. W tym momencie od około trzech godzin jestem bez prądu, a idzie wieczór. Proszę o jak najszybszą wizytę technika.

Jaki jest czas naprawy awarii?

Gorzów Wlkp, Sybiraków
Witam serdecznie. Kiedy najwcześniej, któryś z fachowców mógłby podjechać i przyjrzeć się dokładniej mojej instalacji elektrycznej, która ostatnio dość uciążliwie szwankuje, co skutkuje wybijaniem korków w całym moim mieszkaniu. Czy to możliwe, że jest to przeciążenie sieci? Proszę o wizytę fachowca.

Szybko potrzebny serwis elektryczny

Gorzów Wlkp
Dzień dobry. Dopiero co przeprowadziłam się do nowego mieszkania i zauważyłam, że posiadam w nim cztery niesprawne gniazdka. Reszta działa bez zarzutu, więc wydaje mi się, że to problem z konkretnymi kontaktami. W jakiej cenie elektryk mógłby wymienić niedziałające sztuki i kiedy najwcześniej byłoby to możliwe?

Pilnie potrzebny elektryk 24h

Strażacka, Gorzów Wlkp
Dzień dobry. Interesuje mnie jak najszybszy termin realizacji usługi elektrycznej w moim domu. Niestety, ale od kilku dni średnio dwa/trzy razy dziennie tracimy w mieszkaniu prąd przez wybicie korków. Trzeba iść do garażu i wszystko ustawić jak należy i jest w porządku. Nie wiem jakie jest źródło tej usterki, ale chciałbym je jak najszybciej wyeliminować. Proszę o pomoc.

Szukam kogoś do awarii elektrycznej

Chemiczna, Gorzów Wlkp
Nie wiem czy to problem z nowym urządzeniem kuchennym, które zakupiłam wczoraj, czy to jakaś usterka instalacji, ale od wczorajszego wieczoru już trzy razy wywaliło mi korki w domu. Czy to znaczy, że muszę zwrócić ten sprzęt do sklepu, bo instalacja nie podoła? Proszę o szybką pomoc!

Dzielnice Gorzowa Wielkopolskiego, w których możesz zamówić elektryka

 1. Baczyna
 2. Chróścik
 3. Janice
 4. Małyszyn
 5. Piaski
 6. Śródmieście
 7. Zakanale
 8. Zieleniec
 9. os. Dolinki
 10. Chwalęcice
 11. Górczyn
 12. Karnin
 13. Nowy Dwór
 14. Siedlice
 15. Wieprzyce
 16. Zawarcie
 17. os. Chemik
 18. os. Staszica
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502