Sprzątanie Tychy

Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Chociaż zadanie nie należało do łatwych, pan poradził sobie z nim świetnie. Pranie kanapy przyniosło oczekiwany efekt, a pan dał się poznać jako osoba sumienna, odpowiedzialna i dokładna. Polecamy gorąco każdemu, telefon zapisujemy."
Pranie Dywanów i Tapicerki oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Pan dokładnie wyczyścił tapicerkę domową. Praca wykonana została w mgnieniu oka, a cena za usługę w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy gorąco, telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość. Sam wykonawca słowny i punktualny, co niezbyt często zdarza się u fachowców."
Zakres usług
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa prania tapicerki samochodowej wykonana została rewelacyjnie. Praca na miejscu trwała około 45 minut, a cena za wykonaną pracę okazała się przystępna. Teraz tapicerka prezentuje się znakomicie. Widać, że panom zależy na dobrym imieniu. Polecamy gorąco wszystkim, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość, bo takie firmy trzeba na rękach nosić."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Rewelacyjnie, tanio i przystępnie cenowo wykonana robota. Widać, że ten pan czyszczeniem tapicerek domowych zajmuje się nie od dziś. Świetna robota, a efekt powalający na kolana. Warto także wspomnieć, że pan doradził mi również, jak prawidłowo dbać o materiał i jak czyścić wszelkiego rodzaju drobne plamy i zabrudzenia. Szczerze polecam, kontakt zachowuję. "
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Profesjonalne usługi sprzątające w najwyższym standardzie. Ta firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie sprzątania mieszkań, domów oraz biur. Oferta skierowana jest zarówno dla osób prywatnych oraz firm i instytucji. Usługi ...
Usługi Sprzątające PBGM
4.9
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły

Usługi Sprzątające PBGM

Sprzątanie Tychy
Opinia o fachowcu:
"Pranie foteli zakończyło się sukcesem. Praca wykonana została sumiennie i odpowiedzialnie, a panowie okazali się osobami dokładnymi, uczciwymi i godnymi zaufania. Usługę oceniamy na piątkę z plusem. Telefon oczywiście zachowujemy w razie potrzeby."
Wybrane zlecenia

Cielmice, Tychy
Dziś podczas rodzinnego obiadu, moja siostra przez przypadek strąciła kieliszek czerwonego wina na kanape i zrobiła się plama. Kanapa jest jasno-szara i plama na niej jest bardzo widoczna. Nie da się jej zmyć wodą a nie chcę uszkodzić tapicerki żle dobranym płynem do prania. Doczyszczają państwo również plamy po czerwonym winie?

Suble, Tychy
Już od tygodnia rozglądam się za firmą zajmującą się czyszczeniem tapicerki domowej. Kupiłam używany wypoczynek i niestety tapicerka na nim jest poplamiona, dlatego pewnie cena była tak atrakcyjna- szkoda, że nie zauważyłam tego przed jej zakupem. Pewnie specjalnie wyretuszowali zdjęcia by nie było tego widać.

Żwaków, Tychy
Dzień dobry. Moja nastoletnia córka malowała dziś paznokcie i strąciła otwartą buteleczkę z lakierem hybrydowym. Zielony lakier do paznokci wylał się na tapicerkę różowego fotela i zrobił na niej dość dużą zieloną plamę. Wygląda to okropnie- zwłaszcza że to są nowe fotele. Chciałabym zamówić usługę czyszczenia tapicerki z dojazdem do mojego domu.

Mąkołowiec, Tychy
Ile wyniesie mnie czyszczenie tapicerki samochodowej w samochodzie ciężarowym marki Volvo? Zatrudniamy w przyszłym tygodniu nowego kierowcę i chcielibyśmy by do tego czasu tapicerka w aucie została wyprana. Poprzedni kierowca niestety palił w aucie dlatego tapicerka jest dość mocno wybrudzona.

Dzielnice Tych, w których możesz zamówić serwis prania tapicerki

 1. Czułów
 2. Glinka
 3. Jaroszowice
 4. Mąkołowiec
 5. Nowe Tychy
 6. Stare Tychy
 7. Osiedle A
 8. Osiedle B
 9. Wygorzele
 10. Zwierzyniec
 11. Paprocany
 12. Radziejówka
 13. Suble
 14. Śródmieście
 15. Urbanowice
 16. Wartogłowiec
 17. Wilkowyje
 18. Zawiść
 19. Żwaków
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502