Naprawa i Serwis AGD Tychy

Bogdan Koźlik Naprawa Sprzętu Agd
4.6
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
01.01.2021 Tychy Żwaków
Polecam za bardzo szybki kontakt i błyskawiczną naprawę sprzętu AGD. Dodam również, że usługi panowie realizują w całości w domu u klienta. Fachowość i zaangażowanie stały na najwyższym poziomie, a praca wykonana została solidnie i uczciwie. Kontakt pozostawiam.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
24.03.2021 Tychy Cielmice
Panowie kilka dni temu zajmowali się moją pralką, która nie chciała się włączyć. Po wstępnych oględzinach okazało się, że uszkodzony jest programator. Panowie wymianą tej części zajęli się od ręki, do cena okazała się przystępna. Polecam każdemu ten serwis sprzętu AGD.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.7
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
22.02.2021 Tychy Wygorzele
Jestem zadowolony z pracy, jaką wykonał ten technik. Zleciłem mu naprawę płyty indukcyjnej, ponieważ urządzenie przestało nagle grzać. Po oględzinach okazało się, że zastało nieprawidłowo podłączone. Pan wszystko podłączył jeszcze raz i teraz wszystko jest już ok. Do tego otrzymałem garść cennych porad na temat czyszczenia i konserwacji indukcji. Polecam z ręką na sercu każdemu, kto ma problem z tym urządzeniem.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Piecyk Jan Żechałko
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły

Piecyk Jan Żechałko

Naprawa i Serwis AGD Tychy
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
11.03.2021 Tychy Mąkołowiec
Bardzo sprawna reakcja, wizyta w ciągu niecałej godziny od zgłoszenia i to w weekend. Do naprawy kuchenki nie miałem żadnych zastrzeżeń - jakość usługi stała na najwyższym poziomie, a pan okazał się osobą o wysokiej kulturze osobistej. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto ma jakikolwiek problem z tego typu urządzeniami, a kontakt oczywiście zachowuję i na pewno jeszcze nie raz będę korzystał z jego usług w przyszłości.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Jaki jest czas naprawy sprzętu AGD?

2021-01-28 Tychy, Sadowa, Wartogłowiec
Mam od wczoraj sprzęt zakupiony od sprzedawcy z Allegro. Uszkodzenie polega na tym, że urządzenie nie pobiera wody. Sprawdziłem elektrozawory i są w porządku, z hydrostatem też wszystko wydaje się być okej. Wygląda na to, że przyczyna jest w programatorze, ale chciałbym to jeszcze skonsultować z fachowcem. Czy mogę prosić o kontakt do jakiegoś specjalisty?

Ile kosztuje naprawa urządzeń AGD firmy Samsung?

2021-01-18 Tychy, Stare Tychy
Witam. Posiadam urządzenie firmy Samsung i zepsuło się w nim sprzęgło. Próbowałem dzwonić do różnych serwisów, ale niestety nikt nie chce podjąć się naprawy. Czy mogę liczyć na jakąś pomoc czy sprzęt ma iść na śmietnik?

Serwis pogwarancyjny potrzebny

2020-12-18 Nowokościelna, Radziejówka
Witam, kupiłam niedawno nową pralkę. Podczas prania urządzenie nie odpompowało, ani nie wirowało mojego prania. Włączyłam na program wirowanie+odpompowywanie i nadal to samo. Kilka razy się wolno kręciła i przestała. Co może być tego przyczyną? Bardzo proszę o pomoc.

Potrzebuję serwisu AGD Amici

2020-08-31 Jaroszowice, Tychy
Drodzy Państwo, poszukuję przyczyny awarii występującej w moim urządzeniu firmy Amica. Otóż od pewnego czasu zawiesza się panel dotykowy, wyświetlacz nie reaguje na dotyk i nie można kompletnie nic ustawić. Co może być przyczyną takiego zachowania? Sprzęt ma 2 lata i niestety, ale jest już po gwarancji.

Pilnie potrzebna naprawa sprzętu domowego Bosch

2020-08-06 Tychy,
Witam serdecznie. Dostałem płytę indukcyjną po szwagrze i część indukcyjna działa w dziwny sposób, mianowicie nie można jednocześnie używać obydwu pól. Mniejsze pole sygnalizuje brak naczynia. Chciałbym jakoś to naprawić i poszukuję jakiegoś dobrego serwisu.

Potrzebuję serwisu sprzętu domowego LG

2020-07-29 Murarska
Dzień dobry, moja suszarka do ubrań po włączeniu zaczęła strasznie głośno hałasować, słychać jak bęben szoruje po czymś. Czy mogę liczyć na szybki przyjazd jakiegoś fachowca? Ile będzie kosztować zdiagnozowanie usterki?

Szukam naprawy pogwarancyjnej Beko

2020-07-03 Tychy, Stare Tychy
Witam, poszukuję odpowiedzi na pytanie, co się dzieje z moją zmywarką. Po wybraniu programu wypompowuje resztę pozostałej po ostatnim praniu wody, następnie zaczyna okropnie buczeć. Nie mam już pomysłów, co to może być za usterka. Bardzo proszę o pomoc.

Dzielnice Tych, w których możesz zamówić serwis AGD

 1. Czułów
 2. Glinka
 3. Jaroszowice
 4. Mąkołowiec
 5. Nowe Tychy
 6. Stare Tychy
 7. Osiedle A
 8. Osiedle B
 9. Wygorzele
 10. Zwierzyniec
 11. Paprocany
 12. Radziejówka
 13. Suble
 14. Śródmieście
 15. Urbanowice
 16. Wartogłowiec
 17. Wilkowyje
 18. Zawiść
 19. Żwaków
732 080 502