Dezynfekcja Tychy

Usługi DDD Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 162
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zabieg wykonany został prawidłowo, efekt był widoczny już następnego dnia od zakończenia pracy, a panowie okazali się osobami sumiennymi, odpowiedzialnymi, pracowitymi oraz słownymi. Zadanie wykonali terminowo i niedrogo. Polecamy szczerze ten serwis dezynfekcji każdemu w potrzebie."
Dezynsekcja, Dezynfekcja i Deratyzacja Stop-Insekt Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 237
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zamgławianie ULV przyniosło efekt. Panowie z uśmiechem na twarzy wykonali swoją pracę w domu, do tego zaproponowali cenę, która naszym zdaniem była naprawdę dobra. Bardzo dobry serwis - od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z ich kompleksowych usług. Potwierdzamy również wysoki poziom kultury osobistej panów od DDD. Telefon już zapisaliśmy i będziemy polecać znajomym i rodzinie."
Zakres usług
Zakład Usług DDD Silesia-Pest Rafał Szram
4.8
Liczba opinii: 179
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja pomieszczeń okazała się sprawdzoną metodą, która przyniosła oczekiwany efekt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi. Panowie okazali się osobami, którym warto zaufać. Polecamy z czystym sumieniem każdemu, komu zależy na fachowo wykonanej usłudze - teraz w mieszkaniu mamy już spokój z drobnoustrojami."
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Usługa, jaką było ozonowanie pomieszczeń, wykonana została solidnie i uczciwie, a panowie okazali się fachowcami, jakich teraz ze świeczką szukać na rynku. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do wykonanej przez nich pracy, do tego jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i poświęcony czas (pracy trochę było). Szczerze polecamy, a kontakt zatrzymujemy."
Zakład DDD Aqua-Tox Grzegorz Wisełka
4.8
Liczba opinii: 136
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Z odkażaniem panowie nie mieli większego problemu. Pracę wykonali sumiennie i rzetelnie. Cena była bardzo atrakcyjna, do tego panowie okazali się osobami sumiennym i odpowiedzialnymi. Polecamy gorąco, a kontakt telefoniczny do tych panów zapisujemy i na pewno będziemy kontynuować z nimi współpracę."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Świetny kontakt z wykonawcą, do tego praca wykonana profesjonalnie. Ozonowanie pomieszczeń sklepowych przebiegło starannie i zakończyło się powodzeniem, a specjalista okazał się osobą doświadczoną, sumienną i odpowiedzialną, a przy tym bardzo miłą. Dziękuję za okazaną mi pomoc i polecam gorąco każdemu w potrzebie. Numer telefonu oczywiście zapisuję. "
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Jeśli masz już dość uporczywych insektów lub gryzoni, jak najszybciej przekaż zgłoszenie doświadczonym ekspertom z zakładu DDD. Podczas wieloletniej praktyki w zawodzie specjaliści nie spotkali się z zadaniami, które mogłyby przerosnąć ich ...
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne oraz Zakład DDD Prosta Stanisław Górecki
4.8
Liczba opinii: 91
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa odkażania na najwyższym poziomie, do tego bogate doświadczenie oraz szeroka wiedza, którą wykonawca chętnie się z nami dzielił. Na koniec dodamy jeszcze, że usługa potrzebna nam była bardzo pilnie, a pan był elastyczny, jeśli chodzi o terminy. Dziękujemy i będziemy polecać!!"
Serwis będzie dostępny od dnia 29.09.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu DDD. Z pewnością specjaliści spełnią Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje im motywacji – ...
Wybrane zlecenia

Tychy, Rolna Śródmieście

2021-02-27 Ozonowanie biura
Dobry wieczór, chciałbym zatrudnić państwa w celu wykoania ozonowania na terenie naszego biurowca. Do ogarnięcia jest około 20 pokoi, wszystkie korytarze i dwie stołówki. Czy mogliby się państwo podjąć tego jeszcze w tym tygodniu? W poniedziałek powinno być już po temacie.

Wodna, Glinka

2020-12-30 Firma do dezynfekcji w domu
Dzień dobry, proszę o pomoc. Nie wiem dlaczego ale w salonie za kanapę zrobił mi się grzyb na szerokość całej ściany. Zauważyłam też w piwnicy przy suficie lekkie ślady. Czy możecie wysłać kogoś kto się tym zajmie?

Tychy, Stare Tychy, Hlonda

2020-10-24 Odgrzybianie klimatyzacji w bloku
Witam serdecznie, proszę o jak najszybszy kontakt serwisu zajmującego się takimi usługami, mamy bardzo poważną plagę i na terenie całego bloku, u wszystkich lokatorów jest tak samo mocno zagrzybiona cała klima. Sprawa jest pilna bo to bardzo niezdrowe.

Tychy, Zwierzyniec, Pod Lasem

2020-10-06 Dezodoryzacja mieszkania
Matko jedyna, spadają mi państwo z nieba bo nie wiem co robić. Wylało nam szambo jakiś czas temu i cuchnie teraz wszędzie, ale tak że się wysiedzieć nie da. Wszyscy nocujemy teraz u mojego brata pare domów dalej bo nasz jest nie do użytku.

Wilkowyje, Leśna

2020-09-24 Odkażanie mieszkania
Witam, mam spory problem w domu. Od pewnego czasu zbiera mi się pleśń na ścianie i nie mogę sobie z nią poradzić. Stosowałem te spraye i podobne preparaty ale nadal powraca. Potrzebuję żeby ktoś się tym porządnie raz na zawsze zajął.

al. Bielska

2020-09-23 Ile wyniesie dezynfekcja metodą uv?
Dzień dobry. Jestem właścicielem jednego z lokali w centrum i interesuje mnie wykonanie takiej usługi w środku na obu piętrach oraz w piwniczce. Zbieram oferty paru wykonawców żeby mieć porównanie, ale widzę że wasza firma ma już długoletnie doświadczenie więc chyba was wybiorę.

Tychy, Glinka, Stawowa

2020-07-16 Serwis ozonowania w pobliżu
Poszukuję specjalistów zajmujących się tym w mojej okolicy. Po wybiciu kanalizacji częściowo udało się usunąć zabrudzenia, ale na pewno jeszcze musimy pozbyć się tych wszystkich bakterii które w całym pomieszczeniu się nagromadziły. Zalezy mi na jak najszybszym załatwieniu tej sprawy.

Dzielnice Tych, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Czułów
 2. Glinka
 3. Jaroszowice
 4. Mąkołowiec
 5. Nowe Tychy
 6. Stare Tychy
 7. Osiedle A
 8. Osiedle B
 9. Wygorzele
 10. Zwierzyniec
 11. Paprocany
 12. Radziejówka
 13. Suble
 14. Śródmieście
 15. Urbanowice
 16. Wartogłowiec
 17. Wilkowyje
 18. Zawiść
 19. Żwaków
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502