Dezynsekcja Tychy

Kompetentnych i znających doskonale sposoby i metody zwalczania niebezpiecznych insektów wykonawców, którzy szybko i skutecznie zajmą się dezynsekcją, znajdziesz wśród partnerów serwisu Naprawek.pl. W prezentowanych na stronie firmach pracują wyłącznie godni polecenia i rzetelni wykonawcy, którzy tanio i solidnie pozbędą się groźnych owadów. Obszarem działalności tych wykonawców są Tychy.

Zakres usług
Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 124
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zwalczanie prusaków jest skuteczne tylko w momencie, gdy stosowane są integrowane metody zwalczania. Ci Panowie od DDD okazali się fachowcami godnymi zaufania - zadanie wykonali sumiennie, stosując wyłącznie sprawdzone i bezpieczne metody, które okazały się bardzo dobre. Do tego doszła jeszcze atrakcyjna cena, która nie uszczupliła znacząco mojego domowego budżetu. Szczerze polecam!"
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Dezynsekcja jest niezwykle istotna, zwłaszcza w przypadku, kiedy szkodliwe owady występują w zakładach przemysłowych. Ta firma DDD z zadania wywiązała się bardzo dobrze, panowie zastosowali sprawdzone metody, które przyniosły zamierzony efekt. Od tej pory hale są już bezpieczne, a nieproszeni goście już się nie pojawili. Polecam serdecznie ich kompleksowe usługi, a telefon dodaję do listy kontaktów."
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 146
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zwalczanie pluskiew w mieszkaniu powierzyłem tej firmie i muszę przyznać, że panowie do zadania podeszli odpowiedzialnie i sumiennie. Na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia, a cena nie wpłynęła znacząco na mój domowy budżet. Polecam za wysoką jakość i przystępny cennik usług."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Prusaki zadomowiły się u mnie na dobre, a ja od dziecka mam wstręt do owadów, dlatego zwalczaniem prusaków zajęli się panowie od DDD. Zadanie wykonali perfekcyjnie i bezpiecznie, a cena w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Polecam serdecznie za całokształt!"
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 106
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Panowie okazali się słownymi i uczciwymi profesjonalistami, którzy dezynsekcję wykonali na medal. Nie dodać, nic ująć - takich specjalistów powinno się nosić na rękach, do tego doszła jeszcze niska cena. Polecam, a numer telefonu oczywiście pozostawiam!!!"
Stanisław Górecki PHU Prosta
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Do całkowitego pozbycia się prusaków potrzebna jest skutecznie przeprowadzona dezynsekcja, którą mogła wykonać wyłącznie wyspecjalizowana firma zwalczająca szkodniki. Panowie dali poznać się z bardzo dobrej strony - okazali się profesjonalistami, a zastosowane najnowocześniejsze środki owadobójcze przyniosły efekt. Polecam."
Firma Overland jest niekwestionowanym specjalistą w zakresie zabezpieczania różnego rodzaju obiektów przed szkodnikami oraz zwalczania szkodników, przede wszystkim tam, gdzie stanowią szczególne zagrożenie. Oferuje usługi takie jak dezynfekcja,
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu „Inserat”. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje nam
Wybrane zlecenia

Karaluchy w piwnicy

Tychy
Witam serdecznie, proszę państwa bardzo o pomoc w zwalczeniu karaluchów. Dostałam mieszkanie socjalne i wiele rzeczy niestety muszę tu najpierw ogarnąć, to jest właśnie jedna z nich. Planowałam już porozstawiać sobie w niej wszystko co miałoby tam stać, ale wystarczyło otworzyć drzwi żeby się przerazić.

Pluskwy w domu

Wilkowyje, Leśna
Poszukuję serwisu który zajmie się likwidacją tychże owadów. Nie udało im się jeszczze wykluć ale znalazłem gniazdo i wolę żeby fachowiec to zrobił raz a porządnie. Jaja mieszczą się w ramie łóżka drewnianego, wyczułem je bo wydawało mi się że czuje zapach zgniłych malin w sypialni ale nie było to możliwe.

Pilna ochrona przed insektami

Paprocany, Prosta
Pilnie potrezbujemy porady jak chronić dom przed ponownym atakiem insektów. Lepsze są repelenty czy środki owadobójcze? Czy będą bardzo szkodliwe dla osób znajdujących się w okolicy?

Ile wyniesie dezynsekcja piwnicy?

Tychy, Urbanowice
Poszukuje firmy zajmującej się dezynsekcją piwnicy. Biegają w niej jakieś dziwne robaczki. Nie wiemy co to jest i jak się tego pozbyć. Potrzebujemy pomocy. Nie chcemy by przeniosło to się do mieszkań znajdujących nad piwnicami. Jaka była by cena dakiej dezynsekcji?

Dezynsekcja w gospodarstwie

Tychy, Edukacji
W moim gospodarstwie rolnym mam bardzo dużo gniazd mrówek. Środki do zakupu w sklepie nie radzą sobie z nimi. Potrzebuje profesjonalnej firmy, która zdezynsekuje całe pole. Czy podejmiecie się zlecenia? Jaki będzie wstępny koszt usługi i ile ona zajmie czasu?

Odpluskwianie domu

Tychy, Śródmieście, Harcerska
Zalazłam w swoim domu pluskwy. Rozprułam 3 kanapy i w każdej z nich były te robaki. Pogryzły cała moją rodzinę. Nie mam pojęcia jak one znalazły się w moim domu. Nigdy takich problemów nie miałam ani nikt w okolicy. Poszukuje szybkiego terminu usługi. Posiadacie wolne terminy w nnajbliższych dniach?

Szkodniki w ogrodzie

Tychy, Czułów, Katowicka
Dzień dobry, proszę o polecenie specjalistów którzy podjęliby działania owadobójcze na mojej posesji. Prowadzę dość rozbudowany ogród kwiatowy i od jakiegoś czasu, nie wiem co, ale coś mi dosłownie zjada kwiaty. Nie zawuażyłem jak dotąd ani jednego owada, pomimo usilnych oględzin roślin. Pilna sprawa!
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502