Sprzątanie Ruda Śląska

Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie krzeseł na najwyższym poziomie. Usługa w całości wykonana została na miejscu, a efektem były czyste krzesła. Polecamy serdecznie za fachowość, krótki czas oczekiwania oraz za atrakcyjne ceny. Numer telefonu zapisujemy i chętnie będziemy współpracować również w przyszłości."
Pranie Dywanów i Tapicerki oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z tego zakładu. Sprawnie poradzą sobie oni nawet z trudnymi do usunięcia plamami. W zakres wykonywanych usług wchodzi ...
Zakres usług
Usługi Dezynfekcji oraz Sprzątanie i Mycie Vinatcom Vitalii Merezhko
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Chcąc zapewnić klientom wysoką jakość świadczonych usług, firma ta dysponuje specjalistycznym sprzętem i środkami czyszczącymi, które są w stanie usunąć każde zabrudzenie. Interesuje Cię usługa sprzątania jednorazowego, a może cyklicznego? Zadzwoń, by ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Solidne pranie tapicerki samochodowej to specjalność tej ekipy czyszczącej. Panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, a termin dostosowali na naszego harmonogramu (usługa była pilna). Dziękujemy za fachowo i solidnie wykonaną pracę i na pewno będziemy korzystać z usług tego wykonawcy jeszcze w przyszłości. Warto dodać, że cena w porównaniu do konkurencji była bardzo przystępna. Polecamy gorąco."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie tapicerki przyniosło efekt w postaci lśniącego i pachnącego okrycia. Ogólnie bardzo miła, sprawna i niezwykle punktualna ekipa. Polecamy gorąco za fachowo i sumiennie wykonaną pracę i na pewno będziemy korzystać z fachowego wsparcia tych wykonawców. Numer telefonu do wykonawcy oczywiście zachowujemy na sobie przyszłość."
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Profesjonalne usługi sprzątające w najwyższym standardzie. Ta firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie sprzątania mieszkań, domów oraz biur. Oferta skierowana jest zarówno dla osób prywatnych oraz firm i instytucji. Usługi ...
Pranie Dywanów i Tapicerki Quick-Clean Łukasz Grabowski
5
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Weekend to zazwyczaj najlepszy czas na robienie porządków i sprzątanie. Nie przepadasz za praniem dywanów? Czyszczenie tapicerki w domu czy samochodzie też nie jest Twoim ulubionym zajęciem? A może trzeba usunąć jeszcze uporczywe plamy z wykładziny, ...
Pranie Tapicerki Samochodowej Old School Dariusz Ratajewski
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie tapicerki domowej przyniosło oczekiwany efekt. Pan z pracą poradził sobie bardzo dobrze, do tego zaoferował atrakcyjny cennik. Widać od razu, że w firmie pracują wyłącznie doświadczeni wykonawcy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Polecamy z czystym sumieniem ich fachowe usługi."
Usługi Sprzątające PBGM
4.9
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły

Usługi Sprzątające PBGM

Sprzątanie Ruda Śląska
Opinia o fachowcu:
"Kiedy po imprezie kanapa została mocno zabrudzona, trzeba było wezwać na pomoc firmę czyszczącą. Panowie z praniem kanapy poradzili sobie bardzo dobrze, do tego okazali się osobami sumiennymi, rzetelnymi i odpowiedzialnymi. Do pracy podeszli jeszcze tego samego dnia, a ceny mieli niewygórowane. Polecam gorąco, a telefon oczywiście zapisuję sobie na przyszłość."
Wybrane zlecenia

Orzegów, Ruda Śląska
Chciałbym przywieźć do Państwa zakładu poplamioną farbą tapicerowaną pufę, która wchodzi w skład zestawu wypoczynkowego. Żona szczególnie dba o cały komplet gdyż kosztował krocie, a ja nieumyślnie wybrudziłem element zestawu farbą wracając z garażu. Ile wyniesie koszt takiego prania?

Ruda, Ruda Śląska
Jestem zainteresowana wynajęciem usług firmy od prania tapicerki domowej na dzień jutrzejszy. W niedzielę pierwszy raz przyjeżdża do mnie teściowa zobaczyć jak mieszkamy- sami państwo rozumieją tapicerka musi być jak nowa, nie może być poplamiona.

Halemba, Ruda Śląska
Wróciłam właśnie z pracy do domu, chciałam zasiąść wygodnie na kanapie patrzę a tu ogromna plama. Zrobił to mój pies który stwierdził chyba że jedzenie na kanapie smakuje lepiej i postanowił je tam przenieść. Plama jest tłusta i nie wiem jak ją wywabić. Czy piorą państwo również tak ciężkie zabrudzenia na tapicerce?

Ruda
Fachowiec do prania kanapy poszukiwany! Dziś tylko na chwilę poszłam do kuchni wstawić naczynia do zmywarki, wracam patrzę a moja pięcioletnia córeczka wylała na kanapę całą zawartość szklanki z sokiem z czarnej porzeczki. Od tego soku powstała dość spora plama i to jeszcze ciemno czerwona.

Dzielnice Rudy Śląskiej, w których możesz zamówić serwis prania tapicerki

  1. Orzegów
  2. Godula
  3. Ruda
  4. Chebzie
  5. Kochłowice
  6. Czarny Las
  7. Bielszowice
  8. Bykowina
  9. Wirek
  10. Halemba
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502