Hydraulik Ruda Śląska

Na stronie Naprawek.pl usługi hydrauliczne oferują wiarygodni i doświadczeni specjaliści z dobrymi opiniami i nienagannej kulturze pracy. Bez problemu poradzą sobie z podstawowymi usługami hydraulicznymi, ponadto okażą się pomocni w przypadku, kiedy konieczne będzie usunięcie poważnej awarii. Tym wykonawcom z Rudy Śląskiej możesz powierzyć każde zlecenie. Ci wykonawcy oferują atrakcyjne ceny.

Zakres usług
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Okna w mieszkaniu znów się zacinają, a twoja cierpliwość się kończy? Ponowna wymiana uszczelek doprowadza cię do szaleństwa? A może sam nie potrafisz określić, co złego dzieje się z twoimi oknami? Obojętnie, czego dotyczy twój problem, możesz skontaktować się z firmą ...
B.A.I Service Ireneusz Wywiał
4.9
Liczba opinii: 106
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Miałem okazję współpracować z tym hydraulikiem i muszę przyznać, że to prawdziwy specjalista. Miałem problem z niedrożnym kranem, dlatego nie pozostało mi nic innego, jak wezwać na pomoc tego pana. Ten z zadania wywiązał się na piątkę z plusem. Przepychanie rur wykonał profesjonalnie, wykorzystując do tego nowoczesny sprzęt. Cena także atrakcyjna. Polecam."
INSTAL-SERWIS Wiesław Knap
4.9
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z pracy wykonanej przez tego hydraulika. Udrażnianie rur poszło mu nadzwyczaj szybko, a do tego sprawnie i dokładnie. Na uwagę zasługuje także cena za wykonaną usługę, która jak na dzisiejsze czasy, była naprawdę atrakcyjna. Do tego Pan okazał się miłym, kulturalnym i komunikatywnym człowiekiem, co bardzo sobie cenię. Polecam serdecznie tego specjalistę, bo ten Pan niewątpliwie nim jest."
Kacprzak Mariusz
4.9
Liczba opinii: 32
Sprawdź szczegóły

Kacprzak Mariusz

Hydraulik Ruda Śląska
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Usługę czyszczenia kanalizacji ciśnieniem WUKO powierzyłem tej firmie hydraulicznej. Panowie z zadania wywiązali się na medal - wszystko wykonali sprawnie, dokładnie i na najwyższym poziomie. Skutecznie odblokowali powstały zator w kanalizacji, nie uszkadzając przy tym rur kanalizacyjnych. Polecam ich serdecznie za kompleksowe usługi oraz niewygórowany cennik."
Hydroserv Dawid Kiełbowicz
4.8
Liczba opinii: 55
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Niedawno korzystałem z usług tego hydraulika i jestem bardzo zadowolony. Ucieszyła mnie bardzo szybka reakcja na zgłoszoną awarię oraz profesjonalne podejście do zadania. Montaż kranu wykonał rzetelnie, dokładnie i do tego w przystępnej cenie. Taki fachowiec to prawdziwy skarb. Polecam serdecznie jego kompleksowe usługi."
Firma Handlowo Usługowa M&J Jan Juchacz
4.8
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Moja umywalka miała już swoje lata, więc postanowiłem ją wymienić na nową. Zadanie, choć z pozoru mogło wydawać się łatwe, wcale takie nie było. Dobrym wyborem okazało się skorzystanie z usług tego hydraulika, który błyskawicznie i niedrogo zajął się wymianą umywalki. Wszystko przebiegło sprawnie, dokładnie i estetycznie. Polecam!"
PLUMBING SERVICES WŁADYSŁAW GRODZKI
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Profesjonalna i błyskawiczna pomoc w montażu bojlera. Hydraulik okazał się bardzo sumienną i rzetelną osobą. Zadanie wykonał solidnie i bez żadnych problemów. W czasie wykonywania prac zachowywał należyty porządek, a cena również nie była wygórowana. Na uwagę zasługuje również fachowa obsługa. Jestem w 100% zadowolony!"
HYDROSUN ERYK MAKIEŁA
4.8
Liczba opinii: 32
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Szczerze zachęcam do współpracy z tym hydraulikiem. Dokładnie wie, co i jak należy zrobić, a przy tym jest niedrogi. Udowodnił to, kiedy wezwałem go do usunięcia awarii hydraulicznej. Wszystko wykonał bezbłędnie i jak na profesjonalistę przystało. Kilka tygodni później zleciłem mu wykonanie próby szczelność instalacji i również mnie nie zawiódł. Takiego fachowca to tylko polecać. Dziękuję!"
F.H.U. Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 167
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa wanny była dla mnie niewątpliwie zadaniem niewykonalnym, dlatego postanowiłem zlecić je komuś z doświadczeniem. Ten hydraulik okazał się odpowiednią osobą - problem rozwiązał w stosunkowo krótkim czasie, a do tego okazał się bardzo komunikatywną i kulturalną osobą z poczuciem humoru. Polecam za jakość i niską cenę!"
Hartman Sebastian Semix
4.9
Liczba opinii: 74
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Od razu widać pełen profesjonalizm. Na pewno skorzystam jeszcze wiele razy z usług tego hydraulika, jeśli tylko będzie taka potrzeba. Chociaż cena za montaż zlewu mogła być nieco niższa, to i tak z czystym sumieniem polecam tego Pana! Wszystko wykonał solidnie, czysto i dokładnie."
Aleksander Duda Firma Soft-El II
4.9
Liczba opinii: 30
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten hydraulik okazał się "złotą rączką". Zleciłem mu niedawno naprawę instalacji gazowej. Pan wykazał się szeroką wiedzą i umiejętnościami, które wykorzystał przy zleceniu. Wszystko przebiegło ekspresowo, uczciwie i rzetelnie, a cena za wykonaną usługę była do zaakceptowania. Nie mogłem się do niczego doczepić, chociaż jestem osobą o dużych wymaganiach. Polecam serdecznie tego hydraulika!"
Zbigniew Krajewski
4.7
Liczba opinii: 51
Sprawdź szczegóły

Zbigniew Krajewski

Hydraulik Ruda Śląska
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Odpowietrzanie grzejnika powierzyłem temu hydraulikowi, ponieważ zależało mi na rzetelnie i solidnie wykonanej pracy. Nie ukrywam, że liczył się dla mnie również czas. Ten fachowiec okazał się dobrym wyborem. Zadanie wykonał, jak należy - szybko, sprawnie i do tego za uczciwą cenę. Polecam serdecznie usługi tego pana."
Mateusz Krajewski
4.8
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły

Mateusz Krajewski

Hydraulik Ruda Śląska
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Moja cieknąca toaleta wymagała pilnej naprawy, a nie ukrywam, że bardzo zależało mi na czasie. Naprawę toalety zleciłem temu hydraulikowi. Usługę wykonał niezwykle solidnie, uczciwie i do tego w przystępnej cenie. Do tej pory nic się nie dzieje. Polecam serdecznie każdemu."
KRAJOVA Szymon Krajewski
4.8
Liczba opinii: 76
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Naprawa instalacji gazowej w moim domu nie sprawiła temu hydraulikowi żadnego problemu. Pan do zadania podszedł niezwykle odpowiedzialnie i uczciwie. Od razu widać było pełen profesjonalizm. Zleciłem mu również wykonanie próby szczelności instalacji, z którą także poradził sobie doskonale. Cena była przystępna, dzięki czemu nie ucierpiał mój domowy budżet. Dziękuję i polecam serdecznie jego kompleksowe usługi."
Firma Usługowo - Handlowa Bogusław Gacławski
4.7
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Z czystym sumieniem polecam to pogotowie hydrauliczne. Panowie błyskawicznie udrożnili mój kuchenny zlew, z którego od jakiegoś czasu nie schodziła woda. Śmiało mogę stwierdzić, że usługi hydrauliczne w ich wykonaniu stały na wysokim poziomie, a do tego doszła punktualność, świetny kontakt i przystępna cena."
Doświadczony serwis hydrauliczny w Tarnowskich Górach, to skutecznie działania w tym zakresie wykonywane przez Śląskie Centrum Instalacji. Drobiazgowe podejście do każdego typu zleceń, pomoc w najbardziej skomplikowanych awariach hydraulicznych
Wybrane zlecenia

Na jutro udrażnianie toalety

Ruda Śląska, Wolności
Przed wyjśćiem do pracy zauważyłam, że zapchała się toaleta. Okazało się, że chrześniak, którym się opiekowałam, wrzucił rolkę papieru. Dziś mam dyżur nocny i kończę go o 6 rano więc chciałabym zamówić usługę na jutro. Ciężko jest funkcjonowac z zapchanym sedesem. Czy macie możliwość zjawienia się od ran czy raczej w godzinach popołudniowych?

Jak szybko można skorzystać z usługi hydraulicznej?

Ruda Śląska, Czarny Las, Wysoka
Poszukuję hydraulika zajmującego się ciśnieniowym czyszczeniem kanalizacyjnym WUKO. Nieprzyjemny zapach z rur i powolne spływanie wody to pierwsze oznaki problemów z naszą instalacją sanitarną. Chcielibyśmy z niej skorzystać bo wiem, że nie są używane mocne środki chemiczne. Zależy nam na ohronie środowiska.

Szybko hydraulik potrzebny!

Piastowska, Ruda Śląska
Przeczytałam na waszej stronie, że zajmujecie się odmulaniem rynien. Przy ostatnich deszczach zauważyliśmy, że nasze rynny wookół domu są pozapychane. Nie udało nam się ich udrożnić samemu więc szukamy pomocy u specjalistów.

Jaki jest czas udrożnienia rur?

Ruda Śląska, Czarnoleśna
Mam problem z umywalką poniżej kolanka. Gdzieś, coś zapchało tę rurę i nie chce ruszyć. Zapewne będzi epotrzebna spirala bo to już nie pierwszy raz. Rury są stare i wymagają wymiany więc również byibyśmy zainteresowani by umówić się na jakiś termin założenia nowej instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Jaki koszt usługi hydraulicznej?

Ruda Śląska, Chebzie
Jak w temacie interesuje mnie cena naprawy instalacji gazowej. Ostatnio był Pan od pomiarów i sprawdzania szczelności i wykrył nieszczelność w rurze na wysokości gazówki. Gazówka jest szczelna. Gaz został zakręcony. Zalaży nam na czasie bo nie mamy na czym gotować obecnie dla całej rodziny. Czy znalazł by się jakiś wolny temin w tym tygodniu?

Jaka cena białego montażu?

Ruda Śląska, Kochłowice
Poszukuję firmy, która zajmie się podłączeniem wszystkich urządzeń ceramicznych w naszych dwóch łazienkach oraz armatury kończącej instalacje ciepłej i zimnej wody w konkretnych punktach odbiorczych. Czy dacie radę zrobić to podczas jednej wizyty u klienta? Jaka była by cena?

Potrezbuje hydraulika 24h

Ruda Śląska, Wirek, Prostopadła
Zaczął się okres grzewczy w pełni. Mrozy trochę dały w kość. Jeden z moich grzejników się zapowietrzył więc poszukuję jakiegoś specjalisty, który by mi go odpowietrzył w jaknajszybszym czasie. Kontakt do was dostałam od znajomej bo pracujecie 24h, a mi pasują najbardziej godziny poźno wieczorne.

Dzielnice Rudy Śląskiej, w których możesz zamówić hydraulika

  1. Orzegów
  2. Godula
  3. Ruda
  4. Chebzie
  5. Kochłowice
  6. Czarny Las
  7. Bielszowice
  8. Bykowina
  9. Wirek
  10. Halemba

Jeśli szukasz elektryka na terenie Rudy Śląskiej, kliknij tu: Elektryk Ruda Śląska.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502