Dezynsekcja Ruda Śląska

Dezynsekcja to zadanie zdecydowanie dla doświadczonych wykonawców z bogatą wiedzą oraz doskonałą znajomością metod i technik likwidacji insektów. Takich z pewnością znajdziesz wśród partnerów strony Naprawek.pl. Prezentowani tutaj fachowcy to wyróżnieni wykonawcy, którzy oferują najwyższej klasy usługi w cenach na każdą kieszeń. Obszarem ich działalności jest miasto Ruda Śląska.

Zakres usług
Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 124
Sprawdź szczegóły

Ratapest Dawid Podbioł

Dezynsekcja Ruda Śląska
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zostałem miło zaskoczony nie tylko uczciwością i profesjonalizmem, ale również szybkością, z jaką poradzili sobie Ci panowie od DDD, kiedy zleciłem im usunięcie pluskiew. Panowie specjaliści do zadania podeszli odpowiedzialnie i rzetelnie, a wycena usługi w mojej ocenie była uczciwa i nie nadwyrężyła znacząco mojego domowego budżetu. Gorąco polecam ich kompleksowe usługi każdemu, kto znajdzie się w potrzebie."
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"W mieszkaniu moich rodziców od jakiegoś czasu po podłodze i ścianach chodziły dziwne owady, a rodzice nie mieli pojęcia, jak zająć się likwidacją owadów. Ostatecznie poleciłem im tą firmę od dezynsekcji, ponieważ jakiś czas temu zajmowali się u mnie mrówkami i poradzili sobie z nimi idealnie. Rodziców również nie zawieli - usługę wykonali szybko i skutecznie."
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 146
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jestem w 100% zadowolony z pracy w wykonaniu tych panów od DDD. Dezynsekcja przebiegła bardzo szybko i skutecznie, a cena za usługę również nie uszczupliła znacząco mojego domowego budżetu. Polecam serdecznie przede wszystkim za wysoką jakość, uczciwość i niewygórowany cennik usług."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynsekcję w domu zleciłem panom od DDD i mogę z ręką na sercu polecić ich kompleksowe usługi każdemu, kto jest w potrzebie. Panowie już podczas rozmowy telefonicznej okazali się solidnymi specjalistami - szybko i rzeczowo odpowiadali na wszystkie zadawane im pytania. Zaskoczył mnie nie tylko efekt końcowy, ale również atrakcyjny cennik usług. Polecam serdecznie, a telefon do firmy oczywiście zapisuję."
Firma Overland jest niekwestionowanym specjalistą w zakresie zabezpieczania różnego rodzaju obiektów przed szkodnikami oraz zwalczania szkodników, przede wszystkim tam, gdzie stanowią szczególne zagrożenie. Oferuje usługi takie jak dezynfekcja,
Likwidacja szkodników, które zadomowiły się w domu lub innym pomieszczeniu nie należy do prostych czynności. Bez odpowiednich kwalifikacji nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniej metody, która przyniesie pożądane efekty. Zaoszczędź sporą
Wybrane zlecenia

Likwidacja komarów w ogrodzie. Pilne!

Wirek, Katowicka
Na mojej działce jest naprawdę mnóstwo komarów. Wiem, że jest akurat na nie sezon, ale ich ilości są naprawdę przerażające. Próbowałam już stosować środki z supermarketów, a także wykorzystałam już wszystkie domowe sposoby, by je odstraszyć, lecz nieskutecznie. Muszę skorzystać z Waszej pomocy!

Wytępienie szerszeni z bloku

Kochłowice, Ruda Śląska, Brzozowa
Mamy z lokatorami bardzo uciążliwy i niebezieczny problem. Na klatce schodowej, a dokładniej na parterze, przy wejściu, szerrszenie założyły sobie gniazdo. Jest to bardzo uczęszczane miejsce. Dlatego potrzebna jest błyskawiczna pomoc, po aż strach wyjść z mieszkania, a iść do pracy jakoś trzeba. Pomóżcie!

Likwidacja komarów z domu

Ruda Śląska, Czarny Las, Głowna
Zauważyłam, że w moim mieszkaniu jest niepokojąco duża liczba komarów. Moje dzieci non stop budzą się strasznie pogryzione. Założyłam już nawet siatki w oknach, ale niewiele to dało. Proszę o pomoc kogoś doświadczonego!

Ile wyniesie pozbycie się os z piwnicy?

Ruda Śląska, Godula
Witam serdecznie. Proszę o przedstawienie orientacyjnych kosztów jakie wiążą się z wykonaniem przez Was usługi likwidacji gniazda utworzonego przez owady w podziemiach budynku? Kilka dni temu, jak wieszkałam pranie, natknęłam się na nie. Chciałabym rozwiązać ten problem w możliwie jak najszybszym czasie.

Usunięcie os z gospodarstwa

Bielszowicka, Ruda Śląska
Kontaktuję się w imieniu moich starszych już rodziców, którzy posiadają domek na wsi. Doszły mnie słuchy, że na ich działce osy założyły swoje gniazdo i boją się oni wychodzić na dwór, ponieważ aż roi się tam od owadów. Proszę o szybką interwencję wyspecjalizowanego zespołu fachowców!

Usunięcie prusaków z mieszkania

Ruda Śląska, Halemba, Skargi
Dzień dobry. Nie wiem dlaczego te szkodniki pojawiły się w moim domu. Od zawsze bardzo skrupulatnie dbam o czystość i przywiązuje do niej dużą wagę. Jakie proponujecie sposoby na szybkie wypędzenie ich z mojej posesji?

Potrzebne działania owadobójcze na szerszenie w ogrodzie!

Ruda Śląska, Niedrunego
Czy zajmujecie się Państwo usuwaniem gniazd os i szerszeni z działek? W drewnianym domku do zabawy mojego syna niestety owady utworzyły sobie schronienie. Naprawdę pilnie chciałabym je zlikwidować, ponieważ nadchodzą cieplejsze dni i dziecko będzie chciało się tam bawić. Pomóżcie!
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502