Dezynfekcja Ruda Śląska

Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 124
Sprawdź szczegóły

Ratapest Dawid Podbioł

Dezynfekcja Ruda Śląska
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Taki serwis dezynfekcji warto mieć zawsze pod ręką. Panowie do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za wykonaną usługę okazała się bardzo korzystna. Problem z grzybami i pleśniami w mieszkaniu został rozwiązany raz, a dobrze. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie. Polecać oczywiście będziemy."
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten zakład dezynfekcji z pracą poradził sobie świetnie, już następnego dnia panowie wykonali zabieg - podczas rozmowy telefonicznej nie ukrywaliśmy, że pilnie zależy nam na wykonaniu usługi. Dziękujemy i polecamy z czystym sumieniem kompleksowe i niedrogie usługi tych panów każdemu, komu zależy na szybko i sprawnie wykonanej pracy."
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 146
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezodoryzacja przebiegła szybko, solidnie i bezpiecznie. Nieprzyjemny zapach dymu tytoniowego zniknął z naszego otoczenia, a samopoczucie uległo znacznej poprawie. Duży plus dajemy również za krótki czas oczekiwania i wykonania usługi. Polecamy gorąco, telefon zapisujemy i na pewno jeszcze w przyszłości skorzystamy z fachowego wsparcia tych wykonawców."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa odkażania została fachowo i solidnie, a panowie okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż przyznajemy, że cena mogła być trochę niższa, jednak w porównaniu do cen konkurencji i tak nie było najgorzej."
A może by tak zlecić część sprzątania profesjonaliście? Jeśli nie przepadasz za praniem dywanów i czyszczeniem tapicerki, postaw na fachowca, który się w tym specjalizuje. Wysokiej jakości sprzęt piorący i skuteczne środki czyszczące to nasze asy w rękawie, więc skontaktuj się z nami już teraz!
Wybrane zlecenia

Ruda Śląska, Kochłowice

Ile wyniesie odkażanie pokoi w gospodarstwie?
Interesuje mnie przybliżona cena za dezynfekcję małych pomieszczeń turystycznych. Jest ich dokładnie 23, o powierzchni 7m2, a każdym jest łazienka. Usługa musiałaby się odbyć najpóźniej w przyszły poniedziałek, ewentualnie wtorek. Godzinowo mogę się dostosować do Was.

Ruda Śląska, Ruda

Zamgławianie pomieszczenia w pobliżu miasta
Chciałbym u państwa umówić się na automatyczną dezynfekcję za pomocą fumigatorów, jeśli istnieje taka możliwość. Zależy mi na skutecznym usunięciu pleśni, która pojawiła się kilka dni temu na ścianie. Dom mieści się od razu za miastem. Dopłacę za dojazd.

Ratowników

Potrzebne odgrzybianie klimatyzacji w mieszkaniu
Mam do zlecenia dwie usługi, nawiedziła mnie pleśń, pojawiła się w rogu za klimatyzacją, chciałabym oczyścić ją (ponieważ zaczyna z niej wydobywać się fatalny zapach) oraz usunąć grzyb na ścianie, który jest wielkości dłoni.

Rybnik, Meksyk

Pilne odkażanie mieszkania
Po wczorajszym wylaniu szamba chciałbym umówić się na dezynfekcję mieszkania 3-pokojowego plus do tego łazienka oczywiście i kuchnia. Na cito potrzebujemy fachowca od dezynfekcji, który pomoże nam za rozsądne pieniądze.

Ruda Śląska, Platter,Orzegów

Ozonowanie w domu
Wynajmuję pomieszczenia mieszkalne i większe budynki. Tydzień temu wyprowadziła się z niego para, a nowi właścicieli zażyczyli sobie generalnej dezynfekcji i przede wszystkim usunięcia przykrego zapachu, który niby zostawaili po sobie poprzednicy. Ile coś takiego by u państwa kosztowało?

Ruda Śląska, Bykowina

Ile wyniesie osuszanie ścian w mieszkaniu?
Wczoraj tak wybiła nam kanaliza, że pozalewało podłogę i dwie ściany w naszej małej łazience. Czy dziś jakiś serwisant z państwa firmy mógłby do nas podjechać i pomóc nam przy wyszuczeniu tych powierzchni? Bo niestety takie zwykłe nasze metody na nic się zdają.

Ruda Śląska, Sikorskiego

Działanie bakteriobójcze w piwnicy
W ciągu jednego tygodnia zauważyłam dwie martwe myszy w swojej komórce w bloku. Nie wiem, czy nie przyniosły jakiś bakterii, dlatego zawczasu chciałabym, aby ktoś ją całą odkaził, nie jest za duża, jeden dzień i powinno być po problemie.

Dzielnice Rudy Śląskiej, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Orzegów
  2. Godula
  3. Ruda
  4. Chebzie
  5. Kochłowice
  6. Czarny Las
  7. Bielszowice
  8. Bykowina
  9. Wirek
  10. Halemba
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502