Sprzątanie Gliwice

Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa prania foteli przyniosła zamierzony efekt. Teraz siedziska prezentują się nawet lepiej niż po zakupie. Praca wykonana została od ręki, szybko, fachowo i solidnie. Cena była atrakcyjna, a panowie sumienni i rzetelni. Polecamy serdecznie ich kompleksowe i niedrogie usługi każdemu, kto znajdzie się w pilnej potrzebie."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo dobra i godna polecenia firma. Z praniem tapicerki domowej panowie nie mieli najmniejszego problemu. Usługa była pilna, a panowie okazali się osobami sumiennymi i bardzo odpowiedzialnymi. Cena była przystępna, a czas oczekiwania bardzo krótki. Polecamy z całego serca ich kompleksowe usługi, telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."
Zakres usług
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Panowie solidni i sumienni, a cena bardzo przystępna. Czyszczenie wypoczynku na najwyższym poziomie, do tego niezwykle sympatyczna obsługa, która chętnie i rzeczowo odpowiadała na zadawane pytania.. Panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, do tego zaproponowali przystępne stawki. Polecamy z ręką na sercu, telefon do kontaktu pozostawiamy na przyszłość."
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Profesjonalne usługi sprzątające w najwyższym standardzie. Ta firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie sprzątania mieszkań, domów oraz biur. Oferta skierowana jest zarówno dla osób prywatnych oraz firm i instytucji. Usługi ...
Pranie Dywanów i Tapicerki Quick-Clean Łukasz Grabowski
5
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Weekend to zazwyczaj najlepszy czas na robienie porządków i sprzątanie. Nie przepadasz za praniem dywanów? Czyszczenie tapicerki w domu czy samochodzie też nie jest Twoim ulubionym zajęciem? A może trzeba usunąć jeszcze uporczywe plamy z wykładziny, ...
Pranie Tapicerki Samochodowej Old School Dariusz Ratajewski
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Widać, że w firmie pracują wyłącznie solidni i odpowiedzialni wykonawcy, dla których czyszczenie tapicerek to codzienna praca. Polecamy gorąco niedrogie usługi tych wykonawców, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."
Usługi Sprzątające PBGM
4.9
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły

Usługi Sprzątające PBGM

Sprzątanie Gliwice
Opinia o fachowcu:
"Z usuwaniem plam z kanapy panowie z tej firmy czyszczącej poradzili sobie bardzo dobrze. Ceny mieli atrakcyjne, do tego byli mili i uprzejmi. Dziękujemy za szybką interwencję i wysoką skuteczność. Numer już wylądował na liście moich kontaktów."

Dzielnice Gliwic, w których możesz zamówić usługę sprzątania

 1. Czechowice
 2. Łabędy
 3. Brzezinka
 4. Stare Gliwice
 5. Kopernik
 6. Obrońców Pokoju
 7. Szobiszowice
 8. Żerniki
 9. Zatorze
 10. Ostropa
 11. Wojska Polskiego
 12. Baildona
 13. Śródmieście
 14. Politechnika
 15. Sośnica
 16. Ligota Zabrska
 17. Trynek
 18. Sikornik
 19. Wójtowa Wieś
 20. Wilcze Gardło
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502