Dezynfekcja Gliwice

Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 54
Sprawdź szczegóły
16.01.2021 Kopernik
"Solidnie wykonana usługa ozonowania. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż panowie na miejscu byli nieco po czasie, z czego później się wytłumaczyli. Z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, a ceny mieli przystępne. Dziękujemy serdecznie za sprawnie wykonaną pracę i na pewno będziemy polecać również innym w potrzebie."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 80
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
21.03.2021 Stare Gliwice
"Metoda zamgławiania ULV przebiegła szybko i sprawnie, a panowie do zadania podeszli odpowiednio przygotowani. Nie mieliśmy żadnego powodu, by do czegoś się doczepić - fachowcy niemal idealni, przy tym mili i kulturalni, wszystko dokładnie wyjaśnili krok po kroku. Warto również dodać, że ceny z dojazdem również mieli przystępne. Dziękujemy i polecamy gorąco każdemu."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 69
Sprawdź szczegóły
16.01.2021 Bojków
"Usługa odkażania przebiegła bez większych problemów, a panowie okazali się osobami sumiennymi, odpowiedzialnymi i rzetelnymi. Pracę wykonali jeszcze tego samego dnia, a cena za wykonaną w domu usługę nie była wysoka, za co jesteśmy panom bardzo wdzięczni. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 36
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
14.01.2021 Łabędy, Gliwice
"Usługa dezynfekcji przebiegła szybko i bez większych problemów. Panowie okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi, do tego ceny mieli naprawdę atrakcyjne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonali i na pewno jeszcze w przyszłości skorzystamy z ich wsparcia, jeśli będzie taka potrzeba. Gorąco polecamy tą firmę wszystkim naszym znajomym i rodzinie."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
A może by tak zlecić część sprzątania profesjonaliście? Jeśli nie przepadasz za praniem dywanów i czyszczeniem tapicerki, postaw na fachowca, który się w tym specjalizuje. Wysokiej jakości sprzęt piorący i skuteczne środki czyszczące to nasze asy w rękawie, więc skontaktuj się z nami już teraz!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Obrońców Pokoju, Paderewskiego, Gliwice

2021-01-27 Środki chemiczne o działaniu bakteriobójczym w bloku.
Witam, chciałabym zakupić środki chemiczne o działaniu bakteriobójczym do użytku w bloku. Mieliśmy awarię wodno-kanalizacyjną w całym pionie. Chcilibyśmy zakupić śodki do odkażenia całej klatki schodowej bądź wynająć ekipę, która zajeła by się odkażniem jedenastu pięter.

Bojków, Gliwice

2020-12-13 Jaka cena ozonowania domu jednorodzinnego?
Posiadaliśmy kota z chorobą FIV. Niestety jakiś czas temu od nas odszedł przez chorobę. Cała nasza rodzina chciała by kolejnego kota lecz by nowy towarzysz nie zaraził się wirusem, musimy odkazić cały dom. Jaka cena takiej usługi jeśli chodzi o dom wielkośći 80 m2? Im szybciej została by wykonana usługa tym lepiej.

Gliwice, Kujawska

2020-12-04 Ile wyniesie odkażanie mieszkania w bloku?
Dzień dobry, od jakiegoś czasu w moim mieszkaniu w bloku śmierdzi stęchlizną. Winowajcą był stary tapcan po babci. Już się go pozbyłam ale potrzebuje również odkażenia mieszkania. Jaki jest koszt takiej usługi?

Łabędy, Gliwice, Przyszowska

2020-11-20 Pilne odgrzybianie klimatyzacji w gospodarstwie!
Dzień dobry, byłbym zainteresowany pilnym odgrzybieniem klimatyzacji. Posiadam 3 klimatyzaroty, które były użytkowane przez osoby zmarłe. Przed ponownym oddaniem do użytku musimy je odkazić. Jaki macie najbliższy wolny termin? Z jakimi koztami muszę się liczyć?

Glwiice, Katowicka

2020-09-29 Jaki czas utylizacji zwierząt z piwnicy?
Ratunku! Zauważyłam w piwnicy odchody jakiś małych zwierzątek. Mama podsuneła mi pomysł wyłożenia trutki na szuczury. Dziś wchodząc do piwnicy by sprawdzić czy coś zjadły, znalazłam stertę martwych gryzoni. Boję się ich zbierać by się czymś nie zarazić. Jaki jest czas oczekiwania byście Państwo zabrali zwierzęta do utylizacji?

Trynek

2020-07-10 Potrzebuję ozonowania mieszkania
Czy można się z Państwem umówić na dezynfekcję mieszkania? Mam strasznie przykry zapach w mieszku i nie znam jego przyczyny. Z dnia na dzień staje się on coraz bardziej uciążliwy więc zależy mi również na czasie. Chciałbym żebyście rówież znaleźli przyczynę tego zapachu. Może jakieś zwierze rozkłada się w wentylacji?

Ligota, Błonie

2020-07-06 Pilne odgrzybianie ścian w mieszkaniu!
Czy macie wolne terminy na odgrzybianie ścian w mieszkaniu jeszcze w tym tygodniu? Około miesiąca temu zalał mnie sąsiad. Ściany były tak mokre, że potrzebne było suszenie. Dziś zauważyłam, że w kuchni za szafkami wiszącymi pojawia się grzyb! Co gorsza na kabiną przysznicową gdzie było najwięcej wody zaczynają odchodzić płytki!

Gliwice

2020-07-03 Poszukuję specjalisty do usunięcia drobnoustrojów w domu.
Wróciliśmy z zagranic do naszego domu, który stał pusty przez rok. W dwóch pokajach wyszedł w rogach ścian grzyb. Zaś w kuchni wyszedł na płytkach podłogowych. Potrzebuję odkażenia tych pomieszczeń byśmy mogli spokojnie wrowadzić się ponownie do domu.

Dzielnice Gliwic, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Czechowice
 2. Łabędy
 3. Brzezinka
 4. Stare Gliwice
 5. Kopernik
 6. Obrońców Pokoju
 7. Szobiszowice
 8. Żerniki
 9. Zatorze
 10. Ostropa
 11. Wojska Polskiego
 12. Baildona
 13. Śródmieście
 14. Politechnika
 15. Sośnica
 16. Ligota Zabrska
 17. Trynek
 18. Sikornik
 19. Wójtowa Wieś
 20. Wilcze Gardło

Zobacz również inne usługi w mieście Gliwice

732 080 502