Dezynsekcja Gliwice

Dezynsekcja wykonana przez wyspecjalizowaną firmę da pewność, że zabieg został przeprowadzony skutecznie. Na naszej stronie Naprawek.pl znajdziesz solidnych i odpowiedzialnych specjalistówGliwic, którzy do zadań podchodzą indywidualnie i kompleksowo, do tego mają przystępne ceny. Wśród nich są wysoko ocenianisprawdzeni wykonawcy, którzy doskonale poradzą sobie z każdym szkodnikiem.

Zakres usług
Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 124
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynsekcją zajęli się ci panowie i śmiało mogę napisać, że to prawdziwi specjaliści, którym można bez obaw zlecić tego typu prace - czy to w domu, pomieszczeniu gospodarczym, czy też w ogrodzie lub na tarasie. Polecam każdemu, kto chce raz na zawsze pozbyć się insektów z otoczenia."
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten specjalista poradził sobie bardzo dobrze z uciążliwymi owadami w domu. Jeden telefon załatwił sprawę - Pan na miejscu był w niecałą godzinę od wezwania, od razu wykonał oględziny i zabrał się do pracy, która sprawiała mu przyjemność. Numer telefonu już zapisałem i polecam za niewygórowany cennik usług oraz natychmiastową reakcję i skuteczność dezynsekcji."
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 146
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Wystawiam pozytywną opinię, ponieważ skuteczność w dzisiejszych czasach jest już rzadkością. Zwalczaniem prusaków zajął się dla mnie ten specjalista od DDD i muszę przyznać, że jestem bardzo zaskoczony profesjonalizmem oraz zaangażowaniem tego pana. Dawno nie widziałem tam dobrze wykonanej pracy, a pan okazał się osobą sympatyczną i z poczuciem humoru. Polecam z ręką na sercu - również za atrakcyjny cennik."
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 106
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Usługa eliminacji komarów z przydomowego ogrodu wykonana została przez tego pana profesjonalnie i w ekspresowym tempie. Odkomarzanie nie było dla niego żadnym problemem - jeden zabieg wystarczył, by pozbyć się intruzów, do tego pan nie naciągnął mnie na dodatkowe koszty i usługi, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Jak widać, można wykonać coś raz a porządnie. Polecam za uczciwość i skuteczność!"
Likwidacja szkodników, które zadomowiły się w domu lub innym pomieszczeniu nie należy do prostych czynności. Bez odpowiednich kwalifikacji nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniej metody, która przyniesie pożądane efekty. Zaoszczędź sporą
Wybrane zlecenia

Odrobaczenie w piwnicy - groźne insekty

Łabędy, Gliwice, Głowna
Witam, zależy mi bardzo na dokładnym i profesjonalnym usunięciu robaków z małego placu zabaw. Placyk stworzyłem dla moich dzieci zaraz za domem, a od tygodnia zaczęły pojawiać się tam dziwnie wyglądające insekty, przede wszystkim w piaskownicy, czyli w miejscu, w którym dzieciaki spędzają najwięcej czasu.

Zwalczenie pluskiew domowych

Toszecka, Gliwice
Szukam osoby, która zna się w temacie i podjęłaby się usunięcia pluskiew z mojego domu. Dom jest dwupiętrowy, do tego wchodzi piwnica i strych. Na razie insekty są w części mieszkalnej, ale nie wiem, czy zaraz nie przeniosą się do innych pomieszczeń.

Likwidacja szerszeni w okolicy mieszkania

Gliwice, Daszyńskiego
Obok mieszkania posiadam rowerownię, w której trzymam i rowery i różne inne sprzęty np. ogrodowe. Jakieś dwa tygodnie temu zauważyłem, na jednej ścianie wielkie gniazdo. Zadomowiły się tam szerszenie i jest ich naprawdę sporo. Czy jest jakiś sposób, aby je stamtąd usunąć? Aktualnie nie możemy wejść do tej rowerowni i trochę się boimi.

Jak można pozbyć się os z gospodarstwa?

Gliwice, Rolników, Bojki
Dzień dobry. Proszę o informację, jak mogę zlikwidować gniazdo os, które znajduje się przy garażu? Gniazdo jest ogronme, a w ciągu dnia owady latają po całym podwórku. Boję się, żeby nie założyły kolejnego gniazda gdzieś w innym miejscu. Czy można się z Państwem umówić na szybką usługę?

Ochrona przed szerszeniami w ogrodzie

Gliwice, Niepaszyce, Starogliwicka
Chciałbym się dowiedzieć, jaki jest czas oczekiwania na realizację zlecenia? Dokładnie chodzi mi o wykonanie czynności zapobiegawczych i eliminujących szerszenie z naszego hotelu, który mieści się nad jeziorem. Owady pojawiąją się tutaj zawsze w okresie letnim, zakładają swoje gniazda pod dachem i czasami zdarza się, że wlatują do pokoi naszych gości. W tym sezonie chcielibyśmy tego uniknąć.

Jaki jest koszt za usunięcie pcheł?

Gliwice, Kozielska
Proszę o informację i przesłanie oferty oraz kosztorysu za zlikwidowanie pcheł z placówki przedszkolnej. Ostatnio nawiedziła nas plaga wszy, dzieci zmagały się z tym problemem przez 2 tygodnie. Przedszkole było przez moment zamknięte, ale powoli wracamy do zajęć i szukamy firmy, która podejmie się takiej usługi. Prosimy o poważne potraktowanie naszego zapytania.

Problem z szerszeniami

Ligota, Błonie
Witam chciałbym poznać koszt pozbycia się gniazda na ścianie domu. Po powrocie z wyjazdu zauważyłam że lata pełno owadów i zlokalizowałam gniazdo z tyłu budynku. Potrzebuję kogoś, kto bezpiecznie je usunie. Jaki jest koszt takiej usługi u państwa?

Odpluskiwanie samochodu

Strzelnicza
Czy wykonują Państwo działania owadobójcze także w autach? Ostatnio dwójka moich dzieci miała problem z wszami. Męczymy się z tym już ponad tydzień. Stosujemy różne środki insektobójcze, jednakże z racji tego, że dzieci codziennie były wożone do przedszkola samochodem, chciałbym także odkazić pojazd. Mogę liczyć na waszą pomoc? Proszę o pilną odpowiedź.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502