Elektryk Gliwice

Zakład Usług Elektrycznych i Hydraulicznych Semix Sebastian Hartman
4.8
Liczba opinii: 92
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Na początku montażem lamp w nowym mieszkaniu chciałem zająć się samodzielnie, jednak ze względów bezpieczeństwa ostatecznie zdecydowałem się zgłosić po pomoc do tego elektryka. Pan powierzoną usługę wykonał kompleksowo i fachowo, a do tego w przystępnej cenie. To uczciwy i rzetelny elektryk!"
Zatorze
Usługi Hydrauliczne Soft-El II Aleksander Duda
4.8
Liczba opinii: 46
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Po ostatniej wizycie elektryka miałem obiekcje do każdej kolejnej firmy, która wykonywała prace elektryczne w zakupionym przez nas niedawno domu. W końcu trafiliśmy na to pogotowie elektryczne. Widać było od razu, że ci elektrycy znają się na rzeczy. Usunięcie zwarcia poszło bardzo sprawnie, a usługa wykonana została za uczciwe pieniądze."
Śrómieście
Zakres usług
Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Chciałam nieco zmienić wystrój mieszkania, więc zdecydowałam się na wymianę oświetlenia. Zadzwoniłam do tego elektryka, któremu powierzyłam to zlecenie. Nie pożałowałam. Jestem bardzo zadowolona, zarówno jeśli chodzi o fachowe doradztwo, jak również o sprawnie i szybko wykonaną usługę. Polecam tego Pana z czystym sumieniem."
Sośnica, Gliwice
Serwis Elektryczny Instal-Serwis Wiesław Knap
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Chciałem wykonać pomiary elektryczne, więc rozpocząłem poszukiwania elektryka. Zadanie to powierzyłem temu panu, który jak się dowiedziałem podczas rozmowy telefonicznej - posiada niezbędne uprawnienia oraz narzędzia do wykonania pomiarów. Od razu widać, że to najwyższej klasy specjalista, który wyróżnił się terminowością, pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem działania. Szczerze polecam jego usługi!"
Sikornik, Gliwice
Usługi Elektryczne Toma Tomasz Szromek
4.8
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Montaż rozdzielni w nowo zakupionym domu okazał się koniecznością. Postanowiłem więc zlecić go temu specjaliście. Nie zawiodłem się. Wszystko zostało wykonane w najlepszym porządku i z niezwykłą precyzją. Pan wyróżnił się bardzo wysoką fachowością i solidnością. Jestem bardzo zadowolony - zarówno jeśli chodzi o jakość i przebieg usługi, jak również o samą cenę, która nie była wygórowana. Szczerze polecam!"
Żerniki
Instalacje Elektryczne GW Instal Grzegorz Wójcik
4.9
Liczba opinii: 39
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wymiana gniazdka w kuchni nie kosztowała mnie majątku, za to usługa wykonana została solidnie i dokładnie. Polecam za uczciwą wycenę, bardzo dobrą komunikację i zdecydowanie polecam. Telefon do kontaktu pozostawiam sobie na przyszłość. Na pewno jeszcze wiele razy będę korzystała z usług tej firmy, bo pracują w niej wykwalifikowani eksperci z górnej półki. "
Sikornik, Gliwice
Naprawy Elektryczne Revolt Kamil Skowron
4.8
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten wykonawca. Zarówno montaż rozdzielni, jak i instalacja domofonu przebiegły bez żadnych uwag - wszystko do dziś działa bezproblemowo. Polecam gorąco za rzetelne podejście do każdego klienta i fachowość w każdym calu. "
Baildona, Gliwice
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Praca najlepszych elektryków zasługuje na uznanie, tym bardziej, że już teraz są oni w zasięgu Twojej ręki. Gdy Twoje przyłącze elektryczne potrzebuje fachowej opieki, nie znajdziesz lepszej alternatywy. Jeśli zależy Ci na kontakcie ze zweryfikowanym wykonawcą, zostaw ...
Skuteczne naprawy usterek elektrycznych, aby takie były, muszą być przeprowadzane przez świetnie przygotowanych techników, gotowych stawić czoła każdemu wyzwaniu. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy specjalizującej się w naprawach elektrycznych, jesteś w dobrym ...
Instalatorstwo Elektryczne Józef Janiczek
4.8
Liczba opinii: 31
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zakupiłem nowy bojler, jednak potrzebowałem kogoś, kto zająłby się jego montażem. Zadzwoniłem więc po pomoc to tego elektryka. Sama współpraca przebiegła bardzo sprawnie. Pan był bardzo kompetentny, a montaż bojlera wykonał z niezwykłą precyzją. Widać, że jego doświadczenie zrobiło swoje."
Żerniki, Gliwice
Serwis będzie dostępny od dnia 16.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawy Elektryczne Na5e Wojciech Zoszak
4.7
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Wykonanie instalacji elektrycznej od podstaw zleciłam temu elektrykowi. Po wcześniejszych przejściach z "fachowcami" miałam pewne obawy co do ostatecznego efektu jego pracy, Okazało się jednak, że były one bezpodstawne. Pan okazał się bardzo dobrym fachowcem. Do zadania podszedł z niezwykłą starannością. To jedyny godny polecenia fachowiec, jakiego miałam dotychczas. Serdecznie polecam jego usługi."
Sośnica
Serwis będzie dostępny od dnia 16.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 177
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Montaż bojlera to zadanie, które mnie przerosło, więc postanowiłem je powierzyć doświadczonemu elektrykowi. Ten specjalista wszelkie prace wykonał bez żadnych zastrzeżeń, pomimo lekkiego poślizgu czasowego. Cena również nie była zbyt wysoka, jak na tak dobrze wykonaną pracę."
Zatorze
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawy i Serwis Elektryczny El Monter
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pech chciał, że w niedzielne popołudnie przepaliły się bezpieczniki w moim mieszkaniu, a ja nie miałem zapasowych. Wymianę bezpieczników zleciłem więc temu elektrykowi, który błyskawicznie, skutecznie i do tego w atrakcyjnej cenie zajął się wszystkim. Teraz nie mam już żadnych problemów z bezpiecznikami i czuję się bezpiecznie. Numer telefonu oczywiście zachowałem i poleciłem znajomym!"
Politechnika
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Zakład Elektryczny Artel Artur Ratajczyk
4.9
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Nie wiesz, gdzie znaleźć rzetelnych, posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie elektryków? Postaw na tę firmę i zapomnij o skomplikowanych awariach instalacji elektrycznej. Szeroki zakres umiejętności, bogata praktyka zawodowa oraz zaangażowanie ...
Firma specjalizuje się w działaniach serwisowych i naprawczych dotyczących szeroko rozumianych usług hydraulicznych i elektrycznych. Posługując się specjalistycznym sprzętem oraz nieustannie zdobywanym doświadczeniem, fachowcy nie boją się żadnych ...
Usługi Elektryczne GSI Adam Cop
4.8
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zleciałem temu elektrykowi podłączenie płyty indukcyjnej. Pan usługę wykonał błyskawicznie i jak na profesjonalistę przystało. Wezwałem go również, kiedy konieczna była wymiana włącznika światła. Jedyny minus był taki, że miał dużo innych zleceń i musiałem na niego nieco poczekać. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń."
Zatorze
Serwis Elektryczny Consulting Kamil Jakubiak
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Uszkodzone przewody elektryczne stały się przyczyną poważnej awarii w mieszkaniu. Zadzwoniłem więc po pomoc do tego elektryka. Technik okazał się kompetentnym, słownym oraz rzetelnym specjalistą, który bezbłędnie zajął się usunięciem awarii elektrycznej. Niezwykle poważnie podszedł do swojej pracy, czego efektem jest sprawna instalacja. Polecam go serdecznie."
Czechowice
Wybrane zlecenia

2021-10-11 Gliwice
zwracam sie z zapytaniem jaki koszt sprawdzenia instalacji w mieszkaniu

2021-10-11 Gliwice
Witam Jaki byłby mniej wiecej koszt zalozenia domofonu w mieszkaniu. Instalacja jest, słuchawka rownież kupiona, ale nie jestem pewna czy dobra. Myslę że ktoś musiałyby najpierw zobaczyć jak to wygląda i ocenić. Czy jest możliwość umówienia się i kiedy? Proszę o info Pozdrawiam Stefania S.

2021-09-17 Gliwice
Witam potrzebuje zrobić 2 fazę na klatce do licznika jaka by była cena usługi? Proszę o kontakt sms

2021-08-19 Gliwice
Dzień dobry. Czy jest możliwość zrobienia drugiej siły w domu jednorodzinnym ,jeśli już jedna jest dla innego mieszkania w tym samym domu. Chodzi o oddzielną siłę dla drugiego mieszkania. Czy jest wogule taka możliwość więcej niż jedna siła w domu jednorodzinnym i jaki mniej więcej byłby koszt. Uprzejmie proszę o jak najszybszą odpowiedz ze względu na decyzję o ogrzewaniu elektrycznym . Jest to bardzo pilna sprawa. Proszę serdecznie o odpowiedź. Bo musimy się szybko zdecydować lub odmówić inny typ ogrzewania. Z góry bardzo dziękuję. Sylwia Z.

2021-08-12 Gliwice
Podłączenie ściemniacze do instalacji. Ściemniacz marki polmark rosa.

2021-08-11 Gliwice
Witam , proszę o wycenę wymiany 13 żarówek w 4 lampach sufitowych. Dziękuję i pozdrawiam

2021-07-28 Gliwice
Chyba się spalił starter w lampach świetlówkach. Jakby był wolny termin dzisiaj to jesteśmy chętni. Firma pracuje max do 16:00

2021-07-08 Knurów
Witam, jaka jest cena uziemienia gniazdka?

2021-06-26 Gliwice
Mialam przepiecie w domu i spalil sie sprzet . Podlaczajac do kontaktu inny sprzet wybija korek. Potrzebuje sprawdzenie korkow i gniazdek .

2021-06-24 Gliwice
Podłączenie i sprawdzenie płyty indukcyjne

Jaka jest cena usługi serwisu elektrycznego?

2021-02-06 Gliwice, Kujawska
To zaczyna się robić denerwujące! Za każdym razem po jakichś kilku minutach od używania żelazka czuję swąd przepalonych przewodów elektrycznych. Ostatnio w dodatku coś mi strzyka w kontakcie jak włączam komputer. Boję się, że niedługo dojdzie do pożaru. Co mam zrobić w tej sytuacji?

Pilnie poszukuje elektryka z uprawnieniami

2021-01-03 Konarskiego
Mieszkam w kamienicy, którą kupili moi rodzice. Wszystko jest tam do wymiany, ale nie stać nas na generalny remont. Także rozwiązujemy każdy problem po kolei, stopniowo. Ostatnio wyszło, że mamy zwarcie w kontakcie. Proszę o informację jakie są to koszty za taką naprawę.

Pogotowie elektryczne na szybko!!!

2021-01-02 Glwiice, Przyszowska
Pomóżcie proszę. Jakiś czas temu elektryk podłączył nam skrzynkę i od tamtego czasu mam problem z wybijaniem bezpieczników. Czy może to być kwestia źle skonstruowanej instalacji elektrycznej, czy może czegoś innego?

Czy ktoś w okolicy zajmuje się podłączeniami elektrycznymi?

2020-12-01 Szobieszowice
Witam Państwa, mam pytanie w sprawie pomiarów elektrycznych i chciałabym zasięgnąć porady jakiegoś fachowca, ponieważ od jakiegoś czasu płacę bardzo duże rachunki za prąd. Gdzie znajdę elektryka, który mógłby przyjechać i wykonać dla mnie takie pomiary?

Ile kosztuje usługa elektryka 24h

2020-11-19 Sośnica, Gliwice, Gdańska
Chciałbym przedstawić moją sytuację, mianowicie: mieszkam w czteropiętrowym bloku na trzecim piętrze i przez cały czas wyrzuca korki, ale nie bezpośrednio w moim mieszkaniu, tylko na klatce. Niestety administracja budynku nie chce zająć się tym problemem. Bardzo proszę o pomoc.

Potrzebuję elektryka

2020-10-23 Gliwice, Trynek, Nowa
Nie potrafię zlokalizować, który ze sprzętów kuchennych, które posiadam jest źródłem moich ostatnich problemów. W dwóch gniazdkach w kuchni doszło do spięcia. Obecnie z żadnego z nich nie mogę korzystać co znacznie utrudnia mi życie. Proszę o Waszą interwencję.

Ile wyniesie usługa serwisu elektrycznego?

2020-10-13 Gliwice, Bojków
Dzień dobry, mam problem z mieszkaniem, które wynajmuję od kilku miesięcy, mianowicie cały czas wybija mi korki, czasem podczas korzystania z kilku urządzeń jednocześnie, a czasem, gdy np. tylko używam czajnika. Czy mogę liczyć na pomoc jakiegoś elektryka, który przyjechałby i sprawdził, czy z instalacją wszystko w porządku? Proszę Państwa o odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam.

Jaki jest koszt usunięcia awarii elektrycznej?

2020-08-08 Daszyńskiego, Gliwice
Witam, mam przewiercony przewód w ścianie. Jak można to poprawnie naprawić? Czy muszę od razu to poprawić, czy nie ma potrzeby na szybko się tym zajmować? Mam nadzieję, że będą mi Państwo w stanie pomóc i doradzić fachowo.

Dzielnice Gliwic, w których możesz zamówić elektryka

 1. Czechowice
 2. Łabędy
 3. Brzezinka
 4. Stare Gliwice
 5. Kopernik
 6. Obrońców Pokoju
 7. Szobiszowice
 8. Żerniki
 9. Zatorze
 10. Ostropa
 11. Wojska Polskiego
 12. Baildona
 13. Śródmieście
 14. Politechnika
 15. Sośnica
 16. Ligota Zabrska
 17. Trynek
 18. Sikornik
 19. Wójtowa Wieś
 20. Wilcze Gardło

W serwisie Naprawek.pl swoje fachowe usługi oferują wykwalifikowani elektrycydobrymi opiniami, którzy zrobią wszystko, by urządzenie działało poprawnie. Fachowcy z pogotowia elektrycznego bezzwłocznie, sumiennie i tanio zajmą się każdą awarią, bez względu na stopień trudności. Obszarem ich działalności są Gliwice. Swoje instalacje możesz bez obaw powierzyć tym polecanym wykonawcom.

Awaria elektryczna może wyprowadzić z równowagi dosłownie każdego, nikt nie lubi, kiedy nagle gaśnie światło, a sprzęty działające na prąd elektryczny przestają działać. Takie nagłe zdarzenie może nawet doprowadzić do uszkodzenia komputera, telewizora, płyty indukcyjnej lub innego ważnego dla Ciebie urządzenia. Nie zawsze można się przygotować zawczasu na taką sytuację, instalacja elektryczna lubi się psuć niespodziewanie. Warto jednak zmniejszyć ryzyko takiego zdarzenia i zadbać o jej profesjonalny przegląd. Nie każda „złota rączka”, może poszczycić się odpowiednimi uprawnieniami w tym zakresie, inaczej jest w przypadku elektryków dostępnych dzięki Naprawek.pl. Nie ryzykuj wizyty przypadkowego wykonawcy, usługi elektryczne muszą się cechować dużym zaangażowaniem oraz starannością. Dlatego już dziś dajemy Ci możliwość skorzystania z wyjątkowego rozwiązania, dzięki któremu możesz indywidualnie ustalić cenę oraz termin dokonania naprawy, bezpośrednio ze wybranym przez Ciebie specjalistą. Oprócz tego opinie o rzetelnych fachowcach na Naprawek.pl, pomogą Ci w podjęciu dobrej decyzji. Wpisy na ich temat są zbierane przy pomocy telefonicznego badania satysfakcji u losowo wybranych klientów. Może będziesz jednym z nich? Pomiary elektryczne, a także inne, mniej lub bardziej skomplikowane działania związane z działaniem instalacji, mogą być już dziś wykonane w Twoim domu lub biurze na jak najwyższym poziomie.

Łabędy, Żerniki, Brzezinka do tych oraz do wszystkich innych dzielnic Gliwic docierają znakomicie przygotowani do swojej pracy technicy współpracujący z Naprawek.pl. Samo miasto jest znakomitym przykładem na to, jak nowoczesny przemysł ciężki może współistnieć z tradycją oraz świetnie zachowaną średniowieczną architekturą. Bardzo dobrym przykładem jest tutaj Zamek Piastowski, którego budowlę datuje się na XIV wiek. Obiekt ten powstał wraz z mocnymi murami obronnymi, dzięki którym nie tylko zamek, ale i samo miasto, które prawa miejskie otrzymało w 1276 roku. Na przestrzeni minionych wieków, aż do ostatnich lat zamek był wielokrotnie przebudowywany oraz rozbudowywany. Do dziś jest przykładem solidnej architektury, która obecnie służy swoimi murami jako jedna z filii Muzeum w Gliwicach. Dostępne tam ekspozycje pomagają w poznaniu historii zarówno miasta, jak i regionu, zabierają nas w podróż do archeologicznie odległych czasów, ukazując strzępki ówczesnego świata. Nie tylko jednak tak zamierzchła przeszłość jest obiektem zainteresowania gliwickich muzealników. Możemy również podziwiać eksponaty odnoszące się do XIX i XX wiecznej przemysłowej tradycji miasta. Jednym słowem, od kultury łużyckiej poprzez średniowiecze, aż po współczesność. Na pewno warto zwrócić uwagę na to miejsce.

Praca najlepszych elektryków z Gliwic również zasługuje na uznanie, tym bardziej że już teraz są oni w zasięgu Twojej ręki. Nie pomożemy Ci co prawda, jeśli poszukiwany jest przez Ciebie elektryk samochodowy. Wiedz jednak, że gdy Twoje przyłącze elektryczne potrzebuje fachowej opieki, nie znajdziesz lepszej alternatywy. Może się wydawać, iż tylko pogotowie elektryczne jest jedynym sposobem na popsutą sieć i przewody elektryczne. Owszem to jedna z możliwości, ale czy nie lepiej wcześniej pomyśleć o właściwym funkcjonowaniu swojej instalacji?

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502