Pranie Wykładzin Kielce

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Porządkowe, Pranie Wykładzin i Tapicerek Pucusia Silva Sylwia Seweryn
Sprawdź szczegóły

Usługi Porządkowe, Pranie Wykładzin i Tapicerek Pucusia Silva Sylwia Seweryn

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 150 zł
Pranie Wykładzin Kielce
Sprawdź szczegóły
Poszukujesz wysokiej jakości usług sprzątających? Polecana firma oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi związane z praniem wykładzin i tapicerek, sprzątaniem mieszkań, biur czy myciem okien.  Nawiązując współpracę z tymi specjalistami, ...
Pytania od klientów

08.08.2021
Czy w Waszym zakresie usług jest też pranie wykładziny? Mam bardzo brudną wykładzinę u siebie więc chciałabym się tym zająć i oczyścić, bo samej cieżko taki materiał wymyć. Jakim sprzętem dysponujecie? Czy macie jakąś gwarancję jakości wykonania usługi i pewność że każda plama zostanie usunięta? Jakie są wstępne koszty takiego czyszczenia?

25.07.2021
Witam Państwa serdecznie. Jestem zainteresowana usługą czyszczenia wykładziny w moim mieszkaniu. Czy zajmujecie się także usługami tego typu? Niestety pies po powrocie ze spaceru, cały w błocie wleciał do salonu i bardzo dotkliwie pobrudził mi wykładzinę. Nie umiem tego samodzielnie doprać, możecie coś na to zaradzić? Liczę na szybką i profesjonalną pomoc fachowca!

24.07.2021
Dzień dobry, plama od lakieru do paznokci jest możliwa do usunięcia z wykładziny? Mialam okropnego pecha, że buteleczka mi wypadła z rąk podczas malowania paznokci i niestety prawie cała zawartość wylała się na wykładzinie, wygląda to fatalnie, da radę coś z tym zrobić?

19.07.2021
Mamy w naszym biurze, w każdym pomieszczeniu oprócz kuchni i łazienki, wykładziny i jako, że samo odkurzanie nie jest dla nas satyfakcjonujące jeśli chodzi o stan podłóg i pozbywanie się zabrudzeń, to chcemy skorzystać z Waszych usług. Jaki jest koszt czyszczenia wykładzin przez Waszych specjalistów?

17.06.2021
Czy podejmujecie się Państwo prania wykładzin ze sztucznego włosia? Niestety, ale mam dwójkę małych dzieci i poplamiły mi one, podczas zabawy farbkami całą wykładzinę. Jak to zobaczyłam to się przeraziłam. Nawet nie wiem czy da się to doprać. Pomożecie?

06.06.2021
Skoro są wakacje, a do mojego urlopu jeszcze kilka tygodni to staram się codziennie po pracy serwować jakieś atrakcje moim dzieciom, żeby nie siedziały ciągle przed komputerem. Wczoraj wymyśliłam, że będziemy malować, bo warto żeby kreatywie spędzić czas. Mam niestety teraz kłopot, bo na wykładzinie zostały ślady po naszej malowniczej sesji. Muszę znaleźć serwis, który wypierze wykładzinę i pozbędzie się plam od farby.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502