Pranie Wykładzin Kielce

Usługi Sprzątające Marikami Kamil Banasik
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jeśli chcą państwo zamówić czyszczenie wykładziny a nie mają państwo pojęcia jaki serwis wybrać- To ja bardzo polecam tą firmę ceny mają przystępne a usługa jest wykonana na bardzo wysokim poziomie. Ja na swojej wykładzinie miałem plamy od błota i wszystko pięknie zeszło."
Wybrane zlecenia

2021-07-25 Karczówka, Kielce
Witam Państwa serdecznie. Jestem zainteresowana usługą czyszczenia wykładziny w moim mieszkaniu. Czy zajmujecie się także usługami tego typu? Niestety pies po powrocie ze spaceru, cały w błocie wleciał do salonu i bardzo dotkliwie pobrudził mi wykładzinę. Nie umiem tego samodzielnie doprać, możecie coś na to zaradzić? Liczę na szybką i profesjonalną pomoc fachowca!

2021-07-19 Sieje, Kielce
Mamy w naszym biurze, w każdym pomieszczeniu oprócz kuchni i łazienki, wykładziny i jako, że samo odkurzanie nie jest dla nas satyfakcjonujące jeśli chodzi o stan podłóg i pozbywanie się zabrudzeń, to chcemy skorzystać z Waszych usług. Jaki jest koszt czyszczenia wykładzin przez Waszych specjalistów?

2021-06-17 Wielkopole
Czy podejmujecie się Państwo prania wykładzin ze sztucznego włosia? Niestety, ale mam dwójkę małych dzieci i poplamiły mi one, podczas zabawy farbkami całą wykładzinę. Jak to zobaczyłam to się przeraziłam. Nawet nie wiem czy da się to doprać. Pomożecie?

2021-06-06 Barwinek, Kielce
Skoro są wakacje, a do mojego urlopu jeszcze kilka tygodni to staram się codziennie po pracy serwować jakieś atrakcje moim dzieciom, żeby nie siedziały ciągle przed komputerem. Wczoraj wymyśliłam, że będziemy malować, bo warto żeby kreatywie spędzić czas. Mam niestety teraz kłopot, bo na wykładzinie zostały ślady po naszej malowniczej sesji. Muszę znaleźć serwis, który wypierze wykładzinę i pozbędzie się plam od farby.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502