Pranie Dywanów Kielce

Mamy dostępnego jednego specjalistę od czyszczenia dywanów w Kielcach
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Porządkowe, Pranie Wykładzin i Tapicerek Pucusia Silva Sylwia Seweryn
Sprawdź szczegóły

Usługi Porządkowe, Pranie Wykładzin i Tapicerek Pucusia Silva Sylwia Seweryn

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 150 zł
Pranie Dywanów Kielce
Sprawdź szczegóły
Poszukujesz wysokiej jakości usług sprzątających? Polecana firma oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi związane z praniem wykładzin i tapicerek, sprzątaniem mieszkań, biur czy myciem okien.  Nawiązując współpracę z tymi specjalistami, ...
Pytania od klientów

18.09.2021
Nasza pełnoletnia córka, zamiast imprezy, chciała kameralnie spędzić urodziny w domu razem z koleżankami. Opuściliśmy dom na weekend by miały swobodę. Po urodzinach zastaliśmy pamiątkę w postaci plam od wina na ulubionym dywanie żony. Nie chcę zamartwiać małżonki, dlatego pilnie zlecę pranie dywanu, najlepiej na sucho.

11.09.2021
W biurze mamy dywany, bo szef uznał, że wykładziny wyglądają tanio i robią złe wrażenie na klientach. Mieliśmy w weekend imprezę firmową, typowa zakrapiana integracja. Problem polega na tym, że jeden kolega wylał dzbanek soku do popicia. Więc dywan w biurze zdobi teraz wielka plama po soku pomarańczowym. Pilnie szukamy fachowca, który w ekspresowym tempie zajmie się czyszczeniem.

25.07.2021
Jaki jest koszt usuwania plamy z dywanu. Dzisiaj rano była wielka ulewa, która złapała moją rodzinę na spacerze. Jak wbiegliśmy do domu nie zdąrzyłam złapać dzieci i wbiegły w zabłoconych kaloszach na dywan. Próbowałam jakoś usunąć plamy ale mi się nie udało. Potrzebuję fachowca do pozbycia się plam od błota. Bardzo proszę o kontakt.

15.07.2021
Dzień dobry. Czy zajmujecie się praniem dywanów? Mam głupią sprawę. Malowałam sobie dzisiaj paznokcie i niechcący przewróciłam buteleczkę z lakierem. Mam teraz na dywanie plamę od lakieru do paznokci. Czy da się to jakoś usunąć? Bardzo prosze o pomoc.

11.06.2021
Mam od jakiegoś czasu niewielką plamę na dywanie. Już nawet nie pamiętam od czego się zrobiła ale cały czas denerwuje moje oko. Czy jesteście w stanie usunąć starą plamę niewiadomego pochodzenia? Jakie są koszty czyszczenia i na kiedy byśmy mogli się umówić?

06.06.2021
Czy świadczynie takie usługi jak pranie dywanów u klienta? Mam strasznie zabrudzony dywan. Nie chcę go oddawać do zakładu bo kiedyś tak zrobiła i dywan nadawał się tylko do wyrzucenia. Nie jest on duży i w pokoju jest wystarczająco miejsca, żeby swobodnie można go było wyczyścić. Jakie są ceny takiego prania? Czy długo muszę czekać na przyjazd?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502