Pranie Tapicerki Kielce

Usługi Sprzątające Marikami Kamil Banasik
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Od wielu lat z pasją i zaangażowaniem firma ta działa w zakresie usług sprzątających. Dzięki podejściu, które pozwala fachowcom na drobiazgowe i poważne traktowanie każdego zlecenia, systematycznie zwiększa się liczba klientów zadowolonych ...
Wybrane zlecenia

2021-08-01 Osiedle Jagiellońskie
Mam na działce tapicerowaną kanapę. Nie jest szczególnie wypasiona, ale na warunki działkowe okej. Po zimie chciałbym ją wyczyścić ze wszystkich zabrudzeń, bo wiadomo, że sezon grillowy w pełni i goście niebawem będą się pojawiać na imprezy pod gołym niebem. Proszę o dojazd i wykonanie usługi jeszcze w tym tygodniu by tapicerka robiła wrażenie swym wyglądem.

2021-06-25 Nowy Folwark, Kielce
Witam, jaki jest czas dojazdu i realizacji usługi w domu klienta? Mam do usunięcia plamy od farby z dwóch tapicerowanych krzeseł w jadalni. Mąż stwierdził, że do takiej szybkiej roboty jak malowanie sufitu nie opłaca się przykrywać meblii folią. I tym oto sposobem mam zlecenie dla Państwa firmy.

2021-06-22 Łazy
Miałam kiepski dzień w pracy, na pocieszenie zaplaowałam sobie wieczór przed telewizorem z ulubionymi filmami komediowymi. Zasiadłam na kanapie, zajadałam sie owocami i śmiałam do rozpuku. Dziś rano zauważyłam na kanapie plamy. Zdaje się, że po truskawkach i borówkach. Dlatego potrzebuję pomocy serwisu, który usunie owocowe pamiątki zeszłego wieczoru.

2021-06-04 Szydłówek, Kielce
Zastanawiam się nad skorzystaniem z usługi prania tapicerki u siebie w domu. Jaki jest koszt takiego przedsięwzięcia u klienta w domu? Czy możliwe jest otrzymanie zniżki przy czyszczeniu większej liczby mebli? Przede wszystkim zależy mi na usunięciu plam od tłuszczu (od oliwki dla neimowląt) z tapicerowanego wezgłowia łóżka, ale chętnie odświeżę też krzesła w jadalni oraz pufy z salonu.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502