Pranie Tapicerki Kielce

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Porządkowe, Pranie Wykładzin i Tapicerek Pucusia Silva Sylwia Seweryn
Sprawdź szczegóły

Usługi Porządkowe, Pranie Wykładzin i Tapicerek Pucusia Silva Sylwia Seweryn

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 150 zł
Pranie Tapicerki Kielce
Sprawdź szczegóły
Poszukujesz wysokiej jakości usług sprzątających? Polecana firma oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi związane z praniem wykładzin i tapicerek, sprzątaniem mieszkań, biur czy myciem okien.  Nawiązując współpracę z tymi specjalistami, ...
Pytania od klientów

22.11.2021
Dzień dobry chciałbym zapytać o koszt prania tapicerki chodzi o jedną część kanapy wymiary ok 2m na 1.2 m

09.11.2021
Dzień dobry. Mam do wyczyszczenia skórzaną kanapę i fotel.

01.08.2021
Mam na działce tapicerowaną kanapę. Nie jest szczególnie wypasiona, ale na warunki działkowe okej. Po zimie chciałbym ją wyczyścić ze wszystkich zabrudzeń, bo wiadomo, że sezon grillowy w pełni i goście niebawem będą się pojawiać na imprezy pod gołym niebem. Proszę o dojazd i wykonanie usługi jeszcze w tym tygodniu by tapicerka robiła wrażenie swym wyglądem.

25.06.2021
Witam, jaki jest czas dojazdu i realizacji usługi w domu klienta? Mam do usunięcia plamy od farby z dwóch tapicerowanych krzeseł w jadalni. Mąż stwierdził, że do takiej szybkiej roboty jak malowanie sufitu nie opłaca się przykrywać meblii folią. I tym oto sposobem mam zlecenie dla Państwa firmy.

22.06.2021
Miałam kiepski dzień w pracy, na pocieszenie zaplaowałam sobie wieczór przed telewizorem z ulubionymi filmami komediowymi. Zasiadłam na kanapie, zajadałam sie owocami i śmiałam do rozpuku. Dziś rano zauważyłam na kanapie plamy. Zdaje się, że po truskawkach i borówkach. Dlatego potrzebuję pomocy serwisu, który usunie owocowe pamiątki zeszłego wieczoru.

04.06.2021
Zastanawiam się nad skorzystaniem z usługi prania tapicerki u siebie w domu. Jaki jest koszt takiego przedsięwzięcia u klienta w domu? Czy możliwe jest otrzymanie zniżki przy czyszczeniu większej liczby mebli? Przede wszystkim zależy mi na usunięciu plam od tłuszczu (od oliwki dla neimowląt) z tapicerowanego wezgłowia łóżka, ale chętnie odświeżę też krzesła w jadalni oraz pufy z salonu.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502