Pranie Tapicerki Samochodowej Kielce

Mamy dostępnego jednego specjalistę od czyszczenia tapicerki samochodowej w Kielcach
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Porządkowe, Pranie Wykładzin i Tapicerek Pucusia Silva Sylwia Seweryn
Sprawdź szczegóły

Usługi Porządkowe, Pranie Wykładzin i Tapicerek Pucusia Silva Sylwia Seweryn

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 150 zł
Pranie Tapicerki Samochodowej Kielce
Sprawdź szczegóły
Poszukujesz wysokiej jakości usług sprzątających? Polecana firma oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi związane z praniem wykładzin i tapicerek, sprzątaniem mieszkań, biur czy myciem okien.  Nawiązując współpracę z tymi specjalistami, ...
Pytania od klientów

28.08.2021
Mam kłopot, ponieważ pożyczyłam od mamy samochód na jeden dzień i niestety moje zwierzę zabrudziło tapicerkę na tylnym siedzeniu błotem, które spłynęło z jego łap. Jest to zwyczajne materiałowe obicie w jasnym kolorze. Podejmiecie się?

20.08.2021
Bardzo pilnie potrzebuję prania fotela w samochodzie! Wróciłam dzisiaj znad morza i jak zobaczyłam jak wygląda moja tylna kanapa po tym, jak kilka godzin podróży spędziły tam moje dzieci to złapałam się za głowę. Tapicerka jest tak nieczysta, że nie da się tego opisać. Pomocy!

25.07.2021
Czy byłby w okolicy mojego miejsca zamieszkania jakiś dostępny serwis zajmujący się czyszczeniem tapicerki w autach? Niestety mam brudny przedni fotel w samochodzie i nie umiem samodzielnie usunąć tej plamy od soku. Czy mogę na Was liczyć?

08.07.2021
Potrzebuję czyszczenia tylnej kanapy w samochodzie! Najlepiej jak najszybciej, bo wiadomo, że im świeższe zabrudzenie, tym łatwiej jest je usunąć. A tak się składa, że mam na tylnej kanapie trzy plamy od jedznie. Chciałabym się ich pozbyć w jak najszybszym czasie! Pomożecie mi w tym?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502