Pranie Tapicerki Gliwice

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 46
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo dobra i godna polecenia firma. Z praniem tapicerki domowej panowie nie mieli najmniejszego problemu. Usługa była pilna, a panowie okazali się osobami sumiennymi i bardzo odpowiedzialnymi. Cena była przystępna, a czas oczekiwania bardzo krótki. Polecamy z całego serca ich kompleksowe usługi, telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Panowie solidni i sumienni, a cena bardzo przystępna. Czyszczenie wypoczynku na najwyższym poziomie, do tego niezwykle sympatyczna obsługa, która chętnie i rzeczowo odpowiadała na zadawane pytania.. Panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, do tego zaproponowali przystępne stawki. Polecamy z ręką na sercu, telefon do kontaktu pozostawiamy na przyszłość."
Pranie Dywanów i Tapicerek oraz Usługi Sprzątające PBGM
4.9
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z usuwaniem plam z kanapy panowie z tej firmy czyszczącej poradzili sobie bardzo dobrze. Ceny mieli atrakcyjne, do tego byli mili i uprzejmi. Dziękujemy za szybką interwencję i wysoką skuteczność. Numer już wylądował na liście moich kontaktów."

Quick-Clean Łukasz Grabowski

Pranie Tapicerki Gliwice
Weekend to zazwyczaj najlepszy czas na robienie porządków i sprzątanie. Nie przepadasz za praniem dywanów? Czyszczenie tapicerki w domu czy samochodzie też nie jest Twoim ulubionym zajęciem? A może trzeba usunąć jeszcze uporczywe plamy z wykładziny,

OLD SCHOOL MYJNIA DARIUSZ RATAJEWSKI

Pranie Tapicerki Gliwice
Opinia o fachowcu:
"Widać, że w firmie pracują wyłącznie solidni i odpowiedzialni wykonawcy, dla których czyszczenie tapicerek to codzienna praca. Polecamy gorąco niedrogie usługi tych wykonawców, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."
Wybrane zlecenia

Szobiszowice
Mam z koleżankami "klub ksiązki", zamarzyło nam się coś takiego gdy oglądałyśmy amerykańskie filmy, Spotykamy się więc raz w miesiącu przy winku i omawiamy przecztaną lekturę. Miły sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków. Ostatnia przeczytana przez nas książka wzbudziła sporo emocji, a koleżanka tak gestykulowała, że mam teraz na fotelu plamy od wina, których nie potrafię doczyścić. Szukam dobrego seriwu, który pomoże mi w problemie.

Sikornik
Nigdy nie lubiłam skórzanej kanapy w gabinecie męża. Uważam, że nie jest fukncjonalna, a jasny kolor w ogóle nie praktyczny. Wiem jednak, że jeśli chodzi o czyszczenie skórzanej tapicerki to najlepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy. Szukam więc kontaku do specjalisty, który potrafi zadbać o pielęgnację skóry i pozbędzie się nieczystości

Brzezinka
Ciocia wyprawiła imieniny i zaprosiła sporą ilość rodziny na imprezę. Ja przyjechałam do niej z innego miasta, teraz jak jest już po wszystkim to pomagam w sprzątaniu. Zauważyłam, że na krzesłach są ślady małych rączek, domyślam się, że to dzieciaki postanowiły zostawić po sobie taką pamiątkę. Szukam teraz jakiejś firmy w okolicy, która podejmie się ucunięcia zabrudzeń z tapicerki.

Baildona
Proszę o szybką pomoc! Jaka jest cena czyszczenia tapicerki z plam od soku? Problem jest taki, że to świeżo wyciskany sok z buraków i jabłek, pyszne połączenie, ale czerowniutka ogromna plama na sofie oślepia teraz swym rozmiarem. Proszę o pilną interwencję, bo boję się, że czas działa tylko na niekorzyść mojej śliczej sofy!

Dzielnice Gliwic, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Czechowice
 2. Łabędy
 3. Brzezinka
 4. Stare Gliwice
 5. Kopernik
 6. Obrońców Pokoju
 7. Szobiszowice
 8. Żerniki
 9. Zatorze
 10. Ostropa
 11. Wojska Polskiego
 12. Baildona
 13. Śródmieście
 14. Politechnika
 15. Sośnica
 16. Ligota Zabrska
 17. Trynek
 18. Sikornik
 19. Wójtowa Wieś
 20. Wilcze Gardło

Regularne czyszczenie dywanów oraz pranie tapicerki powinno wejść w nawyk każdemu, kto posiada je w swoich domu. Trzy lub cztery razy w roku będą optymalne, jednak bardzo ważne jest, żeby tego typu zadania zlecać profesjonalistom – dzięki temu masz pewność, że każda z usług zostanie należycie przeprowadzona.

Znalezienie odpowiedniej firmy czyszczącej nie należy do najłatwiejszych. Jeśli oczekujesz rzetelnej obsługi nie zwlekaj i skorzystaj z serwisu pacoludek.pl, na którym znajdziesz doświadczonych, posiadających wymaganą wiedzę specjalistów. Sprzątanie, czyszczenie czy pranie nie stanowią żadnego problemu – wystarczy, że poinformujesz konsultanta, jakiej usługi oczekujesz. Pracownik konkretnej firmy skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu oraz kosztów zlecenia.

Domowy odkurzacz usunie jedynie widoczne gołym okiem zanieczyszczenia. Niestety jest to zdecydowanie za mało – wszelkie drobnoustroje w tym roztocza kurzu, pleśń, bakterie nie zostaną należycie zlikwidowane. Skutecznym sposobem będzie parowe pranie wykładziny – wytwarzana para, która osiąga ok. 170 stopni Celsjusza usunie wszystkie bytujące w dywanach czy tapicerkach alergeny. O gruntownym praniu dywanów czy wykładzin powinni pamiętać rodzice małych dzieci.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów lub usuwanie uporczywych plam to nie lada wyzwanie. Korzystanie z odświeżaczy powietrza, czy domowych środków czyszczących możne znacznie pogorszyć całą sytuację, dlatego nie poleca się wykonywać tego rodzaju czynności samodzielnie.

Jeśli konieczne jest wyczyszczenie mebli wykonanych ze skóry, najbezpieczniejsze będzie skorzystanie z pomocy specjalisty. Dzięki posiadanemu doświadczeniu możesz mieć pewność, że każda z usług zostanie profesjonalnie zrealizowana. Samodzielne czyszczenie przedmiotów wykonanych ze skóry może przynieść więcej szkody niż korzyści, dlatego im szybciej skontaktujesz się ze specjalistą, tym szybciej będziesz mógł dalej z nich korzystać.

Na sam koniec warto zlecić przeprowadzenie konserwacji mebli skórzanych – systematyczne wykonywanie tego rodzaju zabiegów znacznie wydłuży żywotność sprzętów.

Jeśli na Twoich meblach widać upływający czas, nie wyrzucaj ich – renowacja skóry nie należy do rzadko wykonywanych zabiegów. Przeprowadzona przed profesjonalistę, który używa sprawdzonych środków, znacznie poprawi wygląd Twoich mebli. Metoda ta pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości gotówki – koszt nowego skórzanego kompletu wypoczynkowego jest znacznie wyższy niż wspomniana renowacja.

Wykładzina, dywany, meble tapicerowane, łóżka – na wszystkich wspomnianych przedmiotach gromadzi się multum alergenów. Ich systematyczne, jednak co ważne profesjonalne usuwanie to jedyna szansa na przebywanie w czystych pomieszczeniach. Nie trać czasu i już teraz zadzwoń do Pracoludka –  znajdziesz na nim sprawdzonych, doświadczonych specjalistów, którzy dołożą wszelkich starań, żebyś był w pełni zadowolony ze zrealizowanej przez nich usługi.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502