Pranie Tapicerki Gliwice

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Pranie Tapicerki Gliwice
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Bardzo dobra i godna polecenia firma. Z praniem tapicerki domowej panowie nie mieli najmniejszego problemu. Usługa była pilna, a panowie okazali się osobami sumiennymi i bardzo odpowiedzialnymi. Cena była przystępna, a czas oczekiwania bardzo krótki. Polecamy z całego serca ich kompleksowe usługi, telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."
Zatorze
Pytania od klientów
Gliwice 29.01.2022
Witam, mam do wyprania 3 duże tłuste plamy z kremu na kanapie narożnej. Jaki będzie koszt i termin usługi? Pozdrawiam, Dominika.
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji i Zwalczania Szkodników HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 83
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Panowie solidni i sumienni, a cena bardzo przystępna. Czyszczenie wypoczynku na najwyższym poziomie, do tego niezwykle sympatyczna obsługa, która chętnie i rzeczowo odpowiadała na zadawane pytania.. Panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, do tego zaproponowali przystępne stawki. Polecamy z ręką na sercu, telefon do kontaktu pozostawiamy na przyszłość."
Sikornik
Pytania od klientów

19.08.2021
Ciocia wyprawiła imieniny i zaprosiła sporą ilość rodziny na imprezę. Ja przyjechałam do niej z innego miasta, teraz jak jest już po wszystkim to pomagam w sprzątaniu. Zauważyłam, że na krzesłach są ślady małych rączek, domyślam się, że to dzieciaki postanowiły zostawić po sobie taką pamiątkę. Szukam teraz jakiejś firmy w okolicy, która podejmie się ucunięcia zabrudzeń z tapicerki.

05.08.2021
Proszę o szybką pomoc! Jaka jest cena czyszczenia tapicerki z plam od soku? Problem jest taki, że to świeżo wyciskany sok z buraków i jabłek, pyszne połączenie, ale czerowniutka ogromna plama na sofie oślepia teraz swym rozmiarem. Proszę o pilną interwencję, bo boję się, że czas działa tylko na niekorzyść mojej śliczej sofy!

12.06.2021
Mam z koleżankami "klub ksiązki", zamarzyło nam się coś takiego gdy oglądałyśmy amerykańskie filmy, Spotykamy się więc raz w miesiącu przy winku i omawiamy przecztaną lekturę. Miły sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków. Ostatnia przeczytana przez nas książka wzbudziła sporo emocji, a koleżanka tak gestykulowała, że mam teraz na fotelu plamy od wina, których nie potrafię doczyścić. Szukam dobrego seriwu, który pomoże mi w problemie.

09.06.2021
Nigdy nie lubiłam skórzanej kanapy w gabinecie męża. Uważam, że nie jest fukncjonalna, a jasny kolor w ogóle nie praktyczny. Wiem jednak, że jeśli chodzi o czyszczenie skórzanej tapicerki to najlepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy. Szukam więc kontaku do specjalisty, który potrafi zadbać o pielęgnację skóry i pozbędzie się nieczystości
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502