Pranie Dywanów Gliwice

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Pranie Dywanów Gliwice
Sprawdź szczegóły
Koniec z brudnymi dywanami i poplamioną tapicerką! Postaw na specjalistę, który zna się na rzeczy, a zapomnisz, czym są plamy, zabrudzenia i roztocza. Fachowcy specjalizują się w usłudze prania dywanów i tapicerki. Dysponują oni wysokiej klasy ...
Pytania od klientów
Gliwice 01.03.2022
Dzień dobry! Proszę o wycenę czyszczenia dwóch dywanów, oba około 2x3m. Dywany dowiozę i odbiorę w wyznaczone miejsce. Proszę też o wycenę czyszczenia tapicerki samochodowej (opel astra sedan). Może załatwimy to kompleksowo. Pozdrawiam :)
Gliwice 04.12.2021
Dzień dobry ile kosztuje wypranie dywanu 190x130 z długim włosiem?
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły

Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów Gliwice
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Dywan czysty. Wcześniej strasznie śmierdział chemikaliami, jednak interwencja tej firmy czyszczącej przyniosła oczekiwany efekt. Parowe czyszczenie dywanów przebiegło szybko i sprawnie, a panowie okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Polecamy każdemu z ręką na sercu."
Sikornik
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji i Zwalczania Szkodników HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 83
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Panowie okazali się osobami sumiennymi i rzetelnymi, do tego życzliwymi i kulturalnymi. Do pracy podeszli z ogromnym zaangażowaniem i odpowiedzialnie. Usuwanie plam z dywanu zakończyło się sukcesem, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. Polecamy serdecznie wszystkim w potrzebie, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."
Czechowice, Gliwice
Pytania od klientów
Gliwice 14.12.2021
pranie dywanu i narożnika
Pytania od klientów

21.08.2021
Szukam specjalistycznej firmy, która jest w stanie profesjonalnie wyczyścić dywan z plamy od szminki. Gdzieś musiała mi spaść szminka bo nawet tego nie zauważyłam i pies zrobił sobie z niej gryzaka. Mam teraz wielką plamę na dywanie. Czy taka usługa wchodzi w zakres waszych usług?

04.08.2021
Potrzebuję profesjonalnej firmy, która zajmuje się praniem dywanów na sucho. Niestety mam dywan, którego pod żadnym pozorem nie można moczyć. Jest on mocno poplamiony. Mieliśmy w domu komunię i na dywanie znalazło się wszystko co było na stole plus buty gości. Czy drogie jest wypranie takiego dywanu? Na kiedy moglibyśmy się umówić aby dowieźć dywan. Bardzo proszę o pilną informację.

22.07.2021
Poszukuję pilnie fachowca, który będzie w stanie usunąć plamy od farby. Córka studiuje na sztukach pięknych i postanowiła rozstawić się ze sztalugami w pokoju. Pech chciał, że przebiegł pies i przewrócił sztalugi. Niesety wszystkie farby spadły bezpośrednio na dywan. Czy będziecie w stanie poradzić sobie z czymś takim?

04.07.2021
Dzień dobry Państwu. Czy mogłabym się umówić na jutro z jakimś specjalistą od wywabiania plam z dywanika? Mam mały dywanik w kuchni i wylał mi się dzisiaj na niego sok. Ja jestem już stara i nie dam rady sama pozbyć się plamy. Bardzo proszę o pomoc. Nie mam kogo poprosić żeby mi wyczyścił ten dwyanik. Czekam z nieciwerpliwością.

Dzielnice Gliwic, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Czechowice
 2. Łabędy
 3. Brzezinka
 4. Stare Gliwice
 5. Kopernik
 6. Obrońców Pokoju
 7. Szobiszowice
 8. Żerniki
 9. Zatorze
 10. Ostropa
 11. Wojska Polskiego
 12. Baildona
 13. Śródmieście
 14. Politechnika
 15. Sośnica
 16. Ligota Zabrska
 17. Trynek
 18. Sikornik
 19. Wójtowa Wieś
 20. Wilcze Gardło

Regularne czyszczenie dywanów oraz pranie tapicerki powinno wejść w nawyk każdemu, kto posiada je w swoich domu. Trzy lub cztery razy w roku będą optymalne, jednak bardzo ważne jest, żeby tego typu zadania zlecać profesjonalistom – dzięki temu masz pewność, że każda z usług zostanie należycie przeprowadzona.

Znalezienie odpowiedniej firmy czyszczącej nie należy do najłatwiejszych. Jeśli oczekujesz rzetelnej obsługi nie zwlekaj i skorzystaj z serwisu pacoludek.pl, na którym znajdziesz doświadczonych, posiadających wymaganą wiedzę specjalistów. Sprzątanie, czyszczenie czy pranie nie stanowią żadnego problemu – wystarczy, że poinformujesz konsultanta, jakiej usługi oczekujesz. Pracownik konkretnej firmy skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu oraz kosztów zlecenia.

Domowy odkurzacz usunie jedynie widoczne gołym okiem zanieczyszczenia. Niestety jest to zdecydowanie za mało – wszelkie drobnoustroje w tym roztocza kurzu, pleśń, bakterie nie zostaną należycie zlikwidowane. Skutecznym sposobem będzie parowe pranie wykładziny – wytwarzana para, która osiąga ok. 170 stopni Celsjusza usunie wszystkie bytujące w dywanach czy tapicerkach alergeny. O gruntownym praniu dywanów czy wykładzin powinni pamiętać rodzice małych dzieci.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów lub usuwanie uporczywych plam to nie lada wyzwanie. Korzystanie z odświeżaczy powietrza, czy domowych środków czyszczących możne znacznie pogorszyć całą sytuację, dlatego nie poleca się wykonywać tego rodzaju czynności samodzielnie.

Jeśli konieczne jest wyczyszczenie mebli wykonanych ze skóry, najbezpieczniejsze będzie skorzystanie z pomocy specjalisty. Dzięki posiadanemu doświadczeniu możesz mieć pewność, że każda z usług zostanie profesjonalnie zrealizowana. Samodzielne czyszczenie przedmiotów wykonanych ze skóry może przynieść więcej szkody niż korzyści, dlatego im szybciej skontaktujesz się ze specjalistą, tym szybciej będziesz mógł dalej z nich korzystać.

Na sam koniec warto zlecić przeprowadzenie konserwacji mebli skórzanych – systematyczne wykonywanie tego rodzaju zabiegów znacznie wydłuży żywotność sprzętów.

Jeśli na Twoich meblach widać upływający czas, nie wyrzucaj ich – renowacja skóry nie należy do rzadko wykonywanych zabiegów. Przeprowadzona przed profesjonalistę, który używa sprawdzonych środków, znacznie poprawi wygląd Twoich mebli. Metoda ta pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości gotówki – koszt nowego skórzanego kompletu wypoczynkowego jest znacznie wyższy niż wspomniana renowacja.

Wykładzina, dywany, meble tapicerowane, łóżka – na wszystkich wspomnianych przedmiotach gromadzi się multum alergenów. Ich systematyczne, jednak co ważne profesjonalne usuwanie to jedyna szansa na przebywanie w czystych pomieszczeniach. Nie trać czasu i już teraz zadzwoń do Pracoludka –  znajdziesz na nim sprawdzonych, doświadczonych specjalistów, którzy dołożą wszelkich starań, żebyś był w pełni zadowolony ze zrealizowanej przez nich usługi.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502