Pranie Tapicerki Samochodowej Gliwice

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Koniec z brudnymi dywanami i poplamioną tapicerką! Postaw na specjalistę, który zna się na rzeczy, a zapomnisz, czym są plamy, zabrudzenia i roztocza. Fachowcy specjalizują się w usłudze prania dywanów i tapicerki. Dysponują oni wysokiej klasy ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Wyplamiona kanapa lub wybrudzona wykładzina? A może dywan w salonie wymaga już gruntownego prania? Te i wiele innych zadań z zakresu prania dywanów i czyszczenia tapicerek warto zlecić specjaliście. Niestraszne są mu trudne do usunięcia plamy, w kilka ...
Wybrane zlecenia

2021-08-24 Wojska Polskiego, Gliwice
Dzień dobry. Jaki jest czas oczekiwania na pranie tapicerki z dojazdem do klienta? Mam na tylnej kanapie samochodu trzy plamy od napoju pomarańczowego i nie mogę ich sama usunąć. Mogę na Was liczyć?

2021-08-08 Stare Gliwice
Witam serdecznie. Mój sądsiad polecił mi wasz serwis do prania tapicerki samochodowej i chciałbym się z waszym serwisem umówić na dzień jutrzejszy. Czy jest taka możliwość? Na siedzeniu jest plama od loda, dziecko wtarło swojego loda w fotel i nie da się tego w żaden sposób sprać. Bardzo liczę na to że państwo mi to dopiorą, skoro takie pozytywne opinie ma wasz serwis.

2021-07-25 Wilcze Gardło, Gliwice
Szukam kogoś do czyszczenia tapicerki samochodowej. Mam skórzane obicia foteli i niestety na jednym z nich jest duża plama od smaru. Jakimi metodami prania dysponujecie? Proszę o przekazanie mi informacji na temat widełek cenowych dotyczących właśnie tej usługi. Pomożecie?

2021-07-01 Baildona, Gliwice
Jestem zainteresowany wypraniem mojej tapicerki samochodowej w waszym serwisie i chciałbym się z państwem jak najszybciej umówić. Ostatnio dość sporo pada i mój pies jak i dzieci nawnosili sporo błota do auta. Na mojej tapicerce zamszowej jest to bardzo mocno widoczne, a ja jestem perfekcjonistą i nie mogę sobie pozwolić na to by przemieszczeć się w brudnym aucie.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502