Pranie Wykładzin Gliwice

Mamy dostępnych 2 specjalistów od czyszczenia wykładzin w Gliwicach
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji i Zwalczania Szkodników HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 83
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Musieliśmy skontaktować się z tą firmą, ponieważ pies pobrudził nam wykładzinę w przedpokoju. Miał tak ubrudzone łapy, że gdy tylko wszedł do domu, to pozostawił po sobie straszne ślady. Mąż zawiózł dywnan do zakładu, pracownicy z czyszczeniem tej problematycznej wykładziny poradzili sobie bardzo dobrze."
Ligota Zabrska
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Pranie Wykładzin Gliwice
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Nasza wykładzina wygląda teraz jak nowa, chociaż wcześniej była bardzo brudna. Pranie wykładziny na sucho opłacało się, pan nieźle się namęczył, ale wyczyścił super, był punktualny i solidny. Polecamy z całego serca wszystkim."
Stare Gliwice
Pytania od klientów

18.09.2021
Chciałabym skorzystać z prania wykładziny, za pośrednictwem Waszego serwisu. Mam małą wykładzinę w kuchni, koło pralki i niestety został on przeze mnie dość mocno zabrudzony podczas gotowania obiadu dla rodziny. Przez chwilę nieuwagi na wykładzinie zrobiły się dwie dość spore plamy od tłuszczu. Proszę o pomoc!

24.08.2021
Mam na wykładzinie plamy od błota! Miałam gości, a niestety aura nie była zbyt sprzyjająca i połowa wykładziny w dużym pokoju wygląda naprawdę tragicznie. Próbowałam samodzielnie jakoś to zeprać, ale zupełnie bez skutku. Chyba nie obejdzie się bez profesjonalnego czyszczenia wykładziny. Pomożecie mi?

15.08.2021
Wczoraj moja mała córeczka miała w mieszkaniu przyjęcie urodzinowe. Niestety dzieci pobrudziły mi wykładzinę plasteliną. Zupełnie nie wiem jak pozbyć się tych zanieczyszczeń. Kiedy najwcześniej moglibyście podjąć się usuwania plam z wykłądziny? Nie ukrywam, że jest to dla mnie dość pilne! Mogę liczyć na dość szybką usługę z Waszej strony?

15.08.2021
Potrzebuję dość szybkiego usunięcia plamy od soku z mojej wykładziny z włosia naturalnego. Chciałam się dowiedzieć, przede wszystkim, czy pranie wykładziny odbywa się u klienta w domu czy w Waszym zakładzie? Ja preferowałabym usługę domową. Proszę o pomoc i informację.

Dzielnice Gliwic, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Czechowice
 2. Łabędy
 3. Brzezinka
 4. Stare Gliwice
 5. Kopernik
 6. Obrońców Pokoju
 7. Szobiszowice
 8. Żerniki
 9. Zatorze
 10. Ostropa
 11. Wojska Polskiego
 12. Baildona
 13. Śródmieście
 14. Politechnika
 15. Sośnica
 16. Ligota Zabrska
 17. Trynek
 18. Sikornik
 19. Wójtowa Wieś
 20. Wilcze Gardło

Regularne czyszczenie dywanów oraz pranie tapicerki powinno wejść w nawyk każdemu, kto posiada je w swoich domu. Trzy lub cztery razy w roku będą optymalne, jednak bardzo ważne jest, żeby tego typu zadania zlecać profesjonalistom – dzięki temu masz pewność, że każda z usług zostanie należycie przeprowadzona.

Znalezienie odpowiedniej firmy czyszczącej nie należy do najłatwiejszych. Jeśli oczekujesz rzetelnej obsługi nie zwlekaj i skorzystaj z serwisu pacoludek.pl, na którym znajdziesz doświadczonych, posiadających wymaganą wiedzę specjalistów. Sprzątanie, czyszczenie czy pranie nie stanowią żadnego problemu – wystarczy, że poinformujesz konsultanta, jakiej usługi oczekujesz. Pracownik konkretnej firmy skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu oraz kosztów zlecenia.

Domowy odkurzacz usunie jedynie widoczne gołym okiem zanieczyszczenia. Niestety jest to zdecydowanie za mało – wszelkie drobnoustroje w tym roztocza kurzu, pleśń, bakterie nie zostaną należycie zlikwidowane. Skutecznym sposobem będzie parowe pranie wykładziny – wytwarzana para, która osiąga ok. 170 stopni Celsjusza usunie wszystkie bytujące w dywanach czy tapicerkach alergeny. O gruntownym praniu dywanów czy wykładzin powinni pamiętać rodzice małych dzieci.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów lub usuwanie uporczywych plam to nie lada wyzwanie. Korzystanie z odświeżaczy powietrza, czy domowych środków czyszczących możne znacznie pogorszyć całą sytuację, dlatego nie poleca się wykonywać tego rodzaju czynności samodzielnie.

Jeśli konieczne jest wyczyszczenie mebli wykonanych ze skóry, najbezpieczniejsze będzie skorzystanie z pomocy specjalisty. Dzięki posiadanemu doświadczeniu możesz mieć pewność, że każda z usług zostanie profesjonalnie zrealizowana. Samodzielne czyszczenie przedmiotów wykonanych ze skóry może przynieść więcej szkody niż korzyści, dlatego im szybciej skontaktujesz się ze specjalistą, tym szybciej będziesz mógł dalej z nich korzystać.

Na sam koniec warto zlecić przeprowadzenie konserwacji mebli skórzanych – systematyczne wykonywanie tego rodzaju zabiegów znacznie wydłuży żywotność sprzętów.

Jeśli na Twoich meblach widać upływający czas, nie wyrzucaj ich – renowacja skóry nie należy do rzadko wykonywanych zabiegów. Przeprowadzona przed profesjonalistę, który używa sprawdzonych środków, znacznie poprawi wygląd Twoich mebli. Metoda ta pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości gotówki – koszt nowego skórzanego kompletu wypoczynkowego jest znacznie wyższy niż wspomniana renowacja.

Wykładzina, dywany, meble tapicerowane, łóżka – na wszystkich wspomnianych przedmiotach gromadzi się multum alergenów. Ich systematyczne, jednak co ważne profesjonalne usuwanie to jedyna szansa na przebywanie w czystych pomieszczeniach. Nie trać czasu i już teraz zadzwoń do Pracoludka –  znajdziesz na nim sprawdzonych, doświadczonych specjalistów, którzy dołożą wszelkich starań, żebyś był w pełni zadowolony ze zrealizowanej przez nich usługi.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502